Galaxy S4 i9500 I9500 Galaxy S4 Ozcan Rom v6.1

Sponsorlu Bağlantılar

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
I9500 Galaxy S4 Ozcan Rom v6.1

Rom Özellikleri;
* En son çıkan Samsung Rom üzerine inşa edildi.
* Stok Rom özelliklerindedir. Gereksiz modifiye bulunmamaktadır. Gayet akıcı ve hızlıdır.
* Root / Deodex / Zipalign / Busybox
* Yükleme sırasında Sistem klasörü otomatik formatlanır. (yüklemeden önce wipe Data ve Wipe Cache tavsiye olunur.
* Stok kernel, init.d, Ramdiskini yeniden düzenledim.

Yüklenen S5 Özellikleri
* S5 Ultra Güç Tasarrufu Modu
* S5 Toolbox (Araç Kutusu)
* S5 Acil Durum Modu
* S5 My Magazine
* S5 Hava Durumu
* S5 Touchwiz Tema Seçenekli
* S5 Duvar Kağıtları
* S5 Kilit ekranı ve Efektleri
* S5 Rehber ve Telefon Uygulaması (Gelen Arama Bildirim Popup ve Kartvizit Tarayıcı)
* S5 İnternet Tarayıcı
* S5 Görev Yöneticisi (Aromadan Seçilebilir)
* S5 Hızlı Bağlan ve SFinder
* S5 Klavye
* S5 Durum Çubuğu (SystemUI)
* S5 Görünümlü Framework
* S5 SNS Uygulaması
* S5 Email (Aromadan Seçilebilir)
* S5 Group Play (Aromadan Seçilebilir)
* S5 SHealth (Aromadan Seçilebilir)
* S5 Studio (Aromadan Seçilebilir)
* S5 Optik Okuyucu (Aromadan Seçilebilir)
* S5 SView
* S5 Müzik Çalar
* S5 Video ve Video Oynatıcısı
* S5 Ayarlar
* S5 SMS (Popup Mesaj)
* S5 Galeri
* S5 Takvim
* S5 Araç Modu
* S5 Bebek Ağlama Algılayıcısı
* S5 Erişilebilirlik Modu
* S5 Temassız Uyandırma
* S5 Kolay Ayarlar
* S5 Resim Düzenleme Programı
* S5 Not Uygulaması
* S5 Ses Kaydedici
* S5 Dosya Yöneticisi
* S5 Açılış ve Kapanış Animasyonları
* S5 Mobil Yazdırma (Aromadan Seçilebilir)
* S5 SÇevirmen (Aromadan Seçilebilir)
* S5 SVoice
* S5 Geolookout
* S5 SLocation
* S5 Hesap Makinası
* S5 Sistem Yazı Tipleri
* S5 Samsung Metin konuşma motorunu (Türkçe konuşma mevcut) (S-Voice değil)
* S5 SNote, Story Albüm vs.

İNDİR v6.1 Aroma (1.13 GB):
Kod: [Seç]

yükleme için TWRP recovery kullanınız.
TWRP Recovery -

Knox konusunda bilmeyenler için tekrar uyaralım: Android 4.2 sürümünden sonra çıkan sürümlerde (4.3 ve 4.4) knox bootloader gelmiştir.Dolayısıyla bu sürümlere stok romla geçtiyseniz cihazınıza knox sayacı gelmiştir. Custom rom, recovery, root vs işlemlerde knox sayacınız 1 olacaktır.Yani cihazınız garanti dışı kalacaktır.Ama 4.2 sürümünden custom romlarla (bootloader yüklemeden) 4.3 veya 4.4 sürümüne geçtiyseniz cihazınıza knox sayacı gelmeyecektir. Lütfen bunu dikkate alarak işlem yapınız.
Sorumluluk tamamen size aittir.

ALINTIDIR...
v 6.0 yükledim telefon açılmıyor. ilk açılıştaki samsung yazısı geliyor sonra takılı kalıyor 40 dk. bekledim sonuç yine aynı. v 5.2 den sonraki tüm sürümlerde aynı sıkıntı oldu, yanlış bişey mi yapıyorum ? yardımcı olabilirmisiniz.
------------------------------------------------------------------------
Hocam yükleme iptal hatası veriyor neden acaba ? Fabrika ayarlarına dahi dönüp tüm wipe işlemlerini yaptım yüklerken romu açarken hata verip yükleme iptal diyor
------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar bende yükledim benim gördüğüm sıkıntı menu tuşuna basınca Wiget ekrani geliyor eskiden özellikler gelirdi ordan ayarları secebliyorduk bir gariplik var cozemedim
------------------------------------------------------------------
GİBİ SORUNLAR ÇIKMIŞ NEDEN ÇIKMIŞ BİLMİYORUM ARKADAŞLAR ROM BENDEN GERİSİ SİZDEN =)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: oem37

medethan

Üye
iyi baya

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
kurdun mu v6yı ?

danismaz61

Üye
Benim söylediğim hatayı alıntı yapmışsın benim sorun rom tam inmemiş ondan kaynaklanmış tekrar indirdim kurdum baya iyi her s4 sahibi kurmalı

FastAsHeLL

FastAsHeLL

Üye
başka foruma ait link var, adminler görmeden kaldır derim :D

akflat

Üye
ben yükledim ama bazı apk lerde paket ayrıştırma hatası alıyorum

sekorito

sekorito

Üye
Merhaba arkadaşlar benim sorun şu ben kitkat 4.4.2 ye yanlislikla 4.3 jelybean root dosyasini yanlislikla odin ile kurduk daha dogrusu yarida hata verdi olayi farkettigimde ise artik cihazin ekraninda kies upgrade falan yaziyordu sanirim room hasarlandi fakat yeniden roomu odinle kurmaya calistim ama yine yarida kalip odin hata veriyor bi yardimci olacak varmi ..iyi forumlar<br/>

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
v6.1 eklendi

huseyma

huseyma

Üye
rom çalışmıyor boşuna indirmeyin yükleim samsung yazısı geliyor orda kalıyor. kusura bakmayın böyle romlar yaparak milleti kandırmayın önce deneyin sonra yayınlkayın

akflat

Üye
rom çalışmıyor boşuna indirmeyin yükleim samsung yazısı geliyor orda kalıyor. kusura bakmayın böyle romlar yaparak milleti kandırmayın önce deneyin sonra yayınlkayın
Sayın kardeşim özcan rom v.6.1 ve yeni çıkan v6.2 galaxy s4 telefonuma kurdum hiç bir sıkıntı yok belki sen romu indirmede hata veya tam kurulum yapmamış olabilirsin benim nacizane fikrim bu

Anil-D

Anil-D

Üye
6.2 sorunsuz ben kullaniyorum ozcan v1.den beri bu romu

• Beğen
Tepkiler: akflat
Anil-D

Anil-D

Üye
Sayın kardeşim özcan rom v.6.1 ve yeni çıkan v6.2 galaxy s4 telefonuma kurdum hiç bir sıkıntı yok belki sen romu indirmede hata veya tam kurulum yapmamış olabilirsin benim nacizane fikrim bu
sendemi s4 aldın[emoji4]

• Beğen

akflat

Üye
iyi kullandigin guzel modlar varsa alabilirim o vakit [emoji4]
Lafımı olur anıl kardeşim çalıştığım yeni bir mod var aslında note 4 orjinal hava durumu vidgeti özcan rom v.6.2 entegre ettim güzelde çalıştı sadece ayarlar kısmında ufak tefek hatalar var onu çözmeye çalışyorum malum androide yeni geçtim şöyle bir iç dünyasını araştırayım nasıl bir sistemmiş:oku:

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Lafımı olur anıl kardeşim çalıştığım yeni bir mod var aslında note 4 orjinal hava durumu vidgeti özcan rom v.6.2 entegre ettim güzelde çalıştı sadece ayarlar kısmında ufak tefek hatalar var onu çözmeye çalışyorum malum androide yeni geçtim şöyle bir iç dünyasını araştırayım nasıl bir sistemmiş:oku:
bende vardi ozaten dedigin gibi tema kismi calismiyor sadece

• Beğen
huseyma

huseyma

Üye
V6.1 i tam indirdim dalvikleri yaptim kurulumunu yaptim yenide baslattim samsung yazisi geliyor orda kaliyor yarim saat bekledim artik telefon patlayacak duruma geldi ısındı ve hala açılmadı

gsgs1907

Üye
Bide nasil kuracagiz bunu anlatabilirmisiniz

gsgs1907

Üye
Hicbisey yazmamissiniz kurulumla alakali

gsgs1907

Üye
Yardimci olurmusunuz yüklemek ve kullanmak istiyorum

Üst Alt