S3'minimi İphone 4'mü alıyım ?

• 11 Eylül 2013
  • 1043 Okunma
  • 39 Cevap

1. Selam arkadaşlar, bu iki telefondan birini alıcam ancak kararsız kaldım baya kullanıcam 3 4 yıl 1000 TL Bütçem var mağazalardan birinden alıcam. Turkcell,Teknosa VS

Gönlüm iphone 4'de ama düşerşe hemen kırılır dediler, doğrumudur ?

Lumia 820'de baktım ancak fazla sevemedim

Yazan: bsavr
  2. iphone 4 al öyle bi durum yok arkadaşımda var güzel güzel kullanıyor 4s de olabilir

3. hocam, para olsa alırımda mağazadan alıcağım için pahalı 4S :/

4. istersen biraz daha bekle dolar düşsün öyle bak

bsavr bunu beğendi.
  5. S3 mini alacağına s4mini al 1100 tl fiyatı.
    Ayrıca iphone 4 babam kullanıyor kaç defa betona düşürdü telefonu hiç bir şey olmadı .

6. bakıcam hocam. sağolun

7. rica ederim

8. 4s al

9. Babamda iphone 4 var stabil düşürünce kırılma yok ama cok oyun oynarsanız sarj oynarken cok gidiyor

10. Bende iphone 5 var,oyun oynarken benim şarj da çok hızlı gidiyor.

Ben o arkadaşın yerinde olsam iphone 4'e o kadar para vermem.
    S4 mini alması daha mantıklı olur.

11. İphone alacak isen 4s al bence.

12. Haklısın artık destek yok alcaksa 4s alsın yada android

13. iPhone alacaksan en az 4S al. 4 ve altının desteği bitti bitecek. S3 Mini güzel bir telefon ama o fiyatlarda Sony Xperia L alabilirsin.

14. 4ün altı bitti zaten ya hiç ya da düzeltme gelirse gelir

15. ben s3 mini kullanıyorum 10000 sms i 25 30 günde garanti bitiren bi insanım telefon elimden düşmüyo sürekli mesaj ve arama yapıyorum internete giriyorum şarjı bana sabahtan akşama kadar rahat yetiyo . yanlız düşürse kötü oluyo telefon otururken dizimden düştü erkanı kırıldı ve ekranı 330 lira :sukur:

16. Iphone 4 al eğer illa ikisinden biri olacaksa. Bi kere s3 mini'nin ekran çok kötü. Ayrıca Ios daha stabildir. Ama tabii alabilirsen Iphone 4S al.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

17. Eğer ikisi arasında tercih yapacaksan 4. Eğer alabiliyorsan s4 mini. Ya da note 3 çıksın bekle note 2 düşer iyice note 2 alırsın büyük ekran sorun olmayacaksa.

18. İkisi arasinda iphone 4 derim fakat iphone alacaksan 4s daha iyi olur

19. İphone4 cok daha kaliteli.ben iphone4 alirdim

20. İkisi arasında seçim istiyorsan Iphone 4 derim. Ancak alma imkanın varsa 4s çok daha iyi olur.

Yüklüyor...
22/09/2018 - 03:01