Tavsiye Iki Şey Soracağım

Sponsorlu Bağlantılar

mehmettech

mehmettech

Üye
Bak kanka
1=>blackberry bbm mesajlari kriptolu yani şifrelendirerek gönderiyo
2=>note 2 almanı tavsiye ederim en az 2,3 yıl idare eder güncelleme 1,2 tane daha alır ama dersin bu bana sıkıntı olur onuda cynanmod la halledersin oyüzden pek sorunla karşılaşacağını sanmam

sonra bana 1.fatiha gönder yeter

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Yanlış anlamayın ama mantıklı cevaplar yazın lütfen. Galaxy youngda galaxy serisi =P Lumialarda birbirine çok benzer.
Ayrıca görsel olarak bakıyorsak telefonun kasasından ayrı kullandığımız yazılım da önemli, androidde kişiselleştir kişiselleştire bildiğin kadar, wpde kutuları oynat bakalım... =P
haklısın tabi lumia serisi de birbirisinin aynısı ama telefonu kullanan kişi sayısı az bu yüzden digerlernden farklı görünüm kazanıyor ve dikdörtgen şeklinde olması daha hoş bence iç tasarım olarak bakarsak eğer gayet kullanışlı ve basit bir tasarımı var. Performans olarak da. Androidde telefonunuza bir kaç tane ağır oyun ( modern combat4 nova3 asphalt 8
etc .) yüklediğinizde telefon kasmaya başlar ve bu yüzden daha hızlı ve daha yüksek boyutlarda ram i olan telefonlar almanız gerekir

Invoke

Invoke

Üye
haklısın tabi lumia serisi de birbirisinin aynısı ama telefonu kullanan kişi sayısı az bu yüzden digerlernden farklı görünüm kazanıyor ve dikdörtgen şeklinde olması daha hoş bence iç tasarım olarak bakarsak eğer gayet kullanışlı ve basit bir tasarımı var. Performans olarak da. Androidde telefonunuza bir kaç tane ağır oyun ( modern combat4 nova3 asphalt 8
etc .) yüklediğinizde telefon kasmaya başlar ve bu yüzden daha hızlı ve daha yüksek boyutlarda ram i olan telefonlar almanız gerekir

Androidde bir kaç tane ağır oyun yüklediğimizde telefon kasmaya başlamaz.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
benim önerim android için one mini wp8 için 925.
Androidde bir kaç tane ağır oyun yüklediğimizde telefon kasmaya başlamaz.
tüm forum bundan şikayet ediyor ayrıca denedim telefonda yavaşlama oluyor hard reset gerektiriyor

omet

Konu Sahibi
925 biraz zor ama 920 olabilir

omet

Konu Sahibi
kalınlık farketmez

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bi bak derim.. Ama oyun oynarım dersen android al win8 alırsan satın almak zorunda kalırsın benim gibi

omet

Konu Sahibi
sizce ne alıyım telefon beni 2 yıl idare etmeli

MaxipmaN

Üye
lumia alacaktım ben vazgeçtim oyunlar çok geç çıkıyo port oyunlar a varmış sanırım uğraşmaya değmez symbianda yeterince bekledik al bi android boyut sorunun yoksa note2 düşürmem diyorsan da nexus 4 tasarım olarak bayağı iyi el de güzel duruyor param olsa bu ikisinden birini alıcam

omet

Konu Sahibi
galiba s4 mini alacak gibiyim ama moto g nin çıkması beklerim bi telefoncuya gideyim büyük gelmez ise alırım 14 yaşındayım

fk555897

fk555897

Üye
Bence aralarından Note 2 al. İşl başlarda boyuttan dolayı sorun yaşıyorsun ama sonradan çok işe yarıyor.

omet

Konu Sahibi
aklımı çeldiniz teşekkürler babamıda kandırdım note 2 alıcam

omet

Konu Sahibi
teşekkürler şimdi sadece beklemek kaldıkonu :locked2: