S3'minimi İphone 4'mü alıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
S3'minimi İphone 4'mü alıyım ?
Selam arkadaşlar, bu iki telefondan birini alıcam ancak kararsız kaldım baya kullanıcam 3 4 yıl 1000 TL Bütçem var mağazalardan birinden alıcam. Turkcell,Teknosa VS

Gönlüm iphone 4'de ama düşerşe hemen kırılır dediler, doğrumudur ?

Lumia 820'de baktım ancak fazla sevemedim

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Selam arkadaşlar, bu iki telefondan birini alıcam ancak kararsız kaldım baya kullanıcam 3 4 yıl 1000 TL Bütçem var mağazalardan birinden alıcam. Turkcell,Teknosa VS

iphone 4 al öyle bi durum yok arkadaşımda var güzel güzel kullanıyor 4s de olabilir

darkleader

darkleader

Üye

S3 mini alacağına s4mini al 1100 tl fiyatı.
Ayrıca iphone 4 babam kullanıyor kaç defa betona düşürdü telefonu hiç bir şey olmadı .

smh60

smh60

Üye
4s al

istisna97

istisna97

Üye
Babamda iphone 4 var stabil düşürünce kırılma yok ama cok oyun oynarsanız sarj oynarken cok gidiyor

darkleader

darkleader

Üye
Babamda iphone 4 var stabil düşürünce kırılma yok ama cok oyun oynarsanız sarj oynarken cok gidiyor

Bende iphone 5 var,oyun oynarken benim şarj da çok hızlı gidiyor.

Ben o arkadaşın yerinde olsam iphone 4'e o kadar para vermem.
S4 mini alması daha mantıklı olur.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
İphone alacak isen 4s al bence.

istisna97

istisna97

Üye
Bende iphone 5 var,oyun oynarken benim şarj da çok hızlı gidiyor.

Ben o arkadaşın yerinde olsam iphone 4'e o kadar para vermem.
S4 mini alması daha mantıklı olur.
Haklısın artık destek yok alcaksa 4s alsın yada android

fk555897

fk555897

Üye
iPhone alacaksan en az 4S al. 4 ve altının desteği bitti bitecek. S3 Mini güzel bir telefon ama o fiyatlarda Sony Xperia L alabilirsin.

MaxipmaN

Üye
iPhone alacaksan en az 4S al. 4 ve altının desteği bitti bitecek. S3 Mini güzel bir telefon ama o fiyatlarda Sony Xperia L alabilirsin.
4ün altı bitti zaten ya hiç ya da düzeltme gelirse gelir

wef wf ewf

Üye
ben s3 mini kullanıyorum 10000 sms i 25 30 günde garanti bitiren bi insanım telefon elimden düşmüyo sürekli mesaj ve arama yapıyorum internete giriyorum şarjı bana sabahtan akşama kadar rahat yetiyo . yanlız düşürse kötü oluyo telefon otururken dizimden düştü erkanı kırıldı ve ekranı 330 lira :sukur:

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
Iphone 4 al eğer illa ikisinden biri olacaksa. Bi kere s3 mini'nin ekran çok kötü. Ayrıca Ios daha stabildir. Ama tabii alabilirsen Iphone 4S al.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Eğer ikisi arasında tercih yapacaksan 4. Eğer alabiliyorsan s4 mini. Ya da note 3 çıksın bekle note 2 düşer iyice note 2 alırsın büyük ekran sorun olmayacaksa.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
İkisi arasinda iphone 4 derim fakat iphone alacaksan 4s daha iyi olur

Kerim.

Kerim.

Üye
İphone4 cok daha kaliteli.ben iphone4 alirdim

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
İkisi arasında seçim istiyorsan Iphone 4 derim. Ancak alma imkanın varsa 4s çok daha iyi olur.