Tavsiye Iki Şey Soracağım

Sponsorlu Bağlantılar

omet

Konu Sahibi
Iki Şey Soracağım
Merhaba arkadaşlar 1.ciyi soruyorum

dün haberleri izliyordum birden Obamanın neden iphone kullanmadığı haberi yayınlandı sebebi ise iphoneden hemen dinlenebiliniyorum o yüzdedn blackberry kulanıyorumuç çünkü telefonların hepsi korumalıymış

2.si ise ben uzun zamdır telefon almayı düşünüyorum bütçe 1000 tl ne önerirsiniz
iphone ve gmd düşünmüyorum diğer modeller iaçığım aklımda birkaç moedl var

moto g
nokia lumia
nexus 4
lg g
s4 mini
bide boyut sorun olmazsa note 2

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
arkadaşım bende Nokia lumia 925 var fiyatı 1300 liraydı ben aldığımda eğer alabilirsen bunu tavsiye ederim yok olmaz dersen lumia 920 biraz daha ucuz du diye hatırlıyorumbence gmd alma benim gibi marka takıntısı olan kişiler olabilir telefonu kötülerler ve ekran çözünürlüğü iyi değil diyorlardı

omet

Konu Sahibi
yok odan değil arayüzünü fln beğenmedim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
bence tasarım olarak kasa çok güzel duruyor kamera kısmı falan telefona çok yakışmış iç tasarım konusunda farklı yorumlar var ama ben seviyorum menü biraz dandik olmuş sadece ana ekran güzel

Emrgncy

Emrgncy

Üye
1.nci soruna cevap :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Fatic

omet

Konu Sahibi
işte semce ucuza 925 bulabilir miyim ya da başka önerin var mı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
işte semce ucuza 925 bulabilir miyim ya da başka önerin var mı
bence lumia serisinden alacaksan kesinlikle Windowsphone8 al daha aşağısı iyi değil yani o paraya internetten alabilrsin ya da biraz bekleyebilirsin yeni modeller çıktı 925 ucuzlamıştır muhtemelen fiyatına Bi bak derim

omet

Konu Sahibi
one mini nasıl

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
olabilir one ın ses sistemini sevmiştim mini nin de öyle ise iyidir ama genel olarak android sevmiyorum sana kalmış ama android dersen lg g2 öneririm biraz pahalı ama

omet

Konu Sahibi
evet biliyorum bütçe 1000 tl anroid olabilir one mini nexus 4 nokia lumialar çok karışık

szqn55

szqn55

Üye
galaxy serisi öneririm sana ama lg filan hiç denemedim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
bence galaxy serisine falan hiç girme serinin hapsi birbirinin aynısı görsellik olarak hiç Bi şey yok

Invoke

Invoke

Üye
1. Geç bunları
2. Yazdıkların arasında baya fark olan telefonlar, gmd alabilirsin paran cebinde kalır, Optimus G de alabilirsin güzel telefon. Şimdi ikisini de yazmışsın ben optimus g derim ama arada fiyat farkı da var. Note 2 de çok iyi, boyut sıkıntı olmaz. İlerde küçük bile gelir.

omet

Konu Sahibi
kafam çorba oldu ne alacağımı bilmiyorum

Invoke

Invoke

Üye
galaxy serisi öneririm sana ama lg filan hiç denemedim

bence galaxy serisine falan hiç girme serinin hapsi birbirinin aynısı görsellik olarak hiç Bi şey yok

Yanlış anlamayın ama mantıklı cevaplar yazın, lütfen. Galaxy youngda galaxy serisi =P Lumialar da birbirine çok benzer.
Ayrıca görsel olarak bakıyorsak telefonun kasasından ayrı kullandığımız yazılım da önemli, androidde kişiselleştir kişiselleştire bildiğin kadar, wpde kutuları oynat bakalım... =P

omet

Konu Sahibi
adam halı

omet

Konu Sahibi
ben s4 mini ile one mii arsında kalmıştım sonra bu modelleryok gmd düşünmüyorum bütçe 1000 tl

Invoke

Invoke

Üye
ben s4 mini ile one mii arsında kalmıştım sonra bu modelleryok gmd düşünmüyorum bütçe 1000 tl

İkisi arasından ben olsam One Miniyi seçerdim.
Aklına bir iki model daha sokuyor olacağım ama... :D İkisinde de adreno 305 gpu var. Xperia SP adreno 320 gpu var. Bir bak derim. Hatta beklemek gibi bir seçeneğin varsa Nexus 5 1500'e yakın olur ama çok daha üst düzey bir cihaz.