Telefon Tavsiyesi İphone 4 mü yoksa Samsung Galaxy S3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4 mü yoksa Samsung Galaxy S3 mü?
Anneme doğum günü hediyesi almayı düşünüyorum.Bildiğiniz gibi iki cihazın fiyatları yakın.Ancak oldukça kararsız kaldım.İphone4'ün sar değerinin S3'e göre daha yüksek olması ve şarjının daha az yetmesi beni İphone 4'den biraz uzaklaştırdı.Telefondan beklentiler ise radyosunun olması ve kullanışlı olması.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :) (Bu hafta sonuna kadar birini alıcam)

MaxPowerr

MaxPowerr

Üye
kadınlar genelde iphone beğeniyor :) herhalde görüntüsünün daha zarif olmasının etkisi var. Annen hangisini daha rahat kullanırsa onu al ;)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Beklentiler radyo ve kullanisli olmasiysa bence daha hesapli bir sey alinabilir :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Bayanlar icin iphone daha iyi bence.zaten oyunla falanda isi olmaz.ben olsan anneme iphone alirdim.

muratvemine

muratvemine

Üye
İstanbulda oturuyorsun yani shbnden.com gibi sitelerden ucuza iphone 4s veya 5 alabilirsin annenede iyi gider iphone :)

Kerim.

Kerim.

Üye
İkinci el hediye olmaz bence:D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ben s3 alirdimki oykede yaptim, babamla konusup s3 aldik

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler değerli yorumlarınız için ama sar değerleri ile ilgili yorum yapabilecek birisi var mı?

maskedboy

maskedboy

Üye
kardeş sar değerine kafana yormana gerek yok aralarında neredeyse fark yok zatenbu arada iphone 4 ekranı küçük olabilir fakat oldukça kalın bence galaxy s3 alabilirsin o konuda kafanı yorma hem galaxy s3 ün kamerası bence iphone 4 den daha iyi ama tartışılır bu konu tercihlere göre değişir :oke:

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler %90 s3 alicam

LimePie

LimePie

Üye
galaxy s3 bayanlara göre ama beyaz rengi daha iyi olur.

Kerim.

Kerim.

Üye
Bence kirmizi daha iyi

Türe

Türe

Üye
Titanyum gri al.

Invoke

Invoke

Üye
Benim anamın hiç sıfır telefonu olmadı :D

Neyse bence gm discovery al, paranda cebinde kalsın.

47MaDo47

47MaDo47

Üye
iphone al

codblackops2

codblackops2

Üye
tabii ki galaxy s3 .ama işin içinde anne varsa :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Annene hediye olarak alacaksan bence iPhone 4 al ama alabilirsen tabi ki iPhone 4S öneririm. Nedeni ise kamera gibi özellikler daha çok işine yarayacaktır. S3 erkekler için ideal ama hanımlar için büyük ve kaba bir telefon. iPhone 4 veya 4S daha şık. Ayrıca iPhone'larda Radyo yok. Ancak AppStore'da bazı radyo programlarını indirip internetten radyo dinleyebilir.

Üst Alt