[ROM] [KK] [4.4.2] [KOT49H] SamKat v2.0.0

Sponsorlu Bağlantılar

enenengin

Üye

Özellikler
DarkCM tüm özellikleri
Samsung fu ll galaxy S5 deneyim ve Programları
Galaxy S5 kilit Ekran Multiwindows

İndirme Linkleri :

Kendim kurmadım denemedim ama görüntüler güzel duruyor ve DARKCM nin bütün özellikleri mevcutmuş arkadaşlar

▬Eline sağlık ancak çeşitli bölümlerden ekran görüntüsü alıp yükler misin. [ GALERİ , UYGULAMALAR , AYARLAR CAMERA AÇIK İKEN , TELEFON SEÇENEKLERİ MENÜSÜ ,BİLGİ BARI TAM AÇIKKEN VS ... ]
Kurmak için moda ait resimlere ihtiyacımız var. Görsel olarak nasıldır neler var gibi...
En azından ne ile karşılaşacağız elimizde ne olacak ? Görsellik tercihimizide olumlu etkileyecektir.
O kadar uğraşmışsın ancak fotoğraflar yok.
Fotoğrafları bekliyoruz.

sir mordred

sir mordred

Üye
▬Eline sağlık ancak çeşitli bölümlerden ekran görüntüsü alıp yükler misin. [ GALERİ , UYGULAMALAR , AYARLAR CAMERA AÇIK İKEN , TELEFON SEÇENEKLERİ MENÜSÜ ,BİLGİ BARI TAM AÇIKKEN VS ... ]
Kurmak için moda ait resimlere ihtiyacımız var. Görsel olarak nasıldır neler var gibi...
En azından ne ile karşılaşacağız elimizde ne olacak ? Görsellik tercihimizide olumlu etkileyecektir.
Fotoğrafları bekliyoruz.

Xda'daki ana konusundan screenshot'ları bulabilirsin :)

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Fotoğrafları bekliyoruz.
Dilersen Galaxy W i8150 Wonder - [ROM][4.4.2] SamKat REGULATE v2.0.0 [Plus] & KhaN Kernel 3.4.84v2.0 + 3.4.89 by MeeksTR - MaxiCep konumuzdan da ayrıntılı görsellikler, anlatımlar, ayarlamalar bulabilirsin. Üstelik xda nın paylaşmış olduğu romdan daha güncel

Üst Alt