Galaxy W i8150 Wonder [[ROM][LP][5.1.1_r3][LMY48B] CyanogenMod 12.1 (20150701-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

turkuaz11

Üye
Bende sizin gibi sıkılıdım ve bende cm 10.1 kullanıyorum, yakında telefonu değiştireceğim zaten. Eve gidince google drive linkini atarım.
Valla cok iyi olur yaninda gapps linkini ve.eger kullandigin kernel varsa onlarinda linkini atabilirmisin

L3q3nD7

Üye
Arkadaşlar artık surekli rom degistirmekten biktim cm10.1 de karar kildim ama simdide indiremiyorum goo.im demi bi sorun var lutfen bi link atabilirmisiniz beta4 icin

Kardes gercekten o kadar stabilmi yani hicmi kasma olmuyor ve sarj suresi nasil ?
cm11 final sürümünden bin kat daha iyi arada kasma oluyor ama nadir ve senin teli kullanmanı etkilemiyor teli açarken arada kasma oluyo telefonda program kullanan biri değilim bi tek whatsapp ve clash var onuda belirtiyim :) mesajlara kişilere ayarlara falan girerken kasma hiç olmuyo hatta whatsappta bile olmuyor bu romu değiştirmem artık büyük ihtimalle değiştircem zamanda toucwi3v8 yüklerim başka rom yüklemem :)

Şarj süreside orjinal bataryamı 1 ay önce değiştirdim :D çakma batarya var şuan 15 saat falan götürüyor her türlü :D

• Beğen
Tepkiler: turkuaz11
sir mordred

sir mordred

Üye
Hâla wonder kullanan arkadaşlar... ;) sayımız hâla çok mu?
Eğer öyleyse android 6.0 marshmallow neden olmasın.. :)

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve bayfeat

turkuaz11

Üye
cm11 final sürümünden bin kat daha iyi arada kasma oluyor ama nadir ve senin teli kullanmanı etkilemiyor teli açarken arada kasma oluyo telefonda program kullanan biri değilim bi tek whatsapp ve clash var onuda belirtiyim :) mesajlara kişilere ayarlara falan girerken kasma hiç olmuyo hatta whatsappta bile olmuyor bu romu değiştirmem artık büyük ihtimalle değiştircem zamanda toucwi3v8 yüklerim başka rom yüklemem :)

Şarj süreside orjinal bataryamı 1 ay önce değiştirdim :D çakma batarya var şuan 15 saat falan götürüyor her türlü :D
Kardes o zmn deniyim tekrardan :) peki rom recuression remixmi yoksa normal cm12 mi bide surumu ney?
WONDERLER ÖLMEZ ROMLAR BÖLÜNMEZ

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
by_sen

by_sen

Üye
Wonder kullanıcısı olarak bende buradayım :)

bayfeat

bayfeat

Üye
hocam çok iyi ya ben wonderi asla atmam :D sanırım cm12'ler tamamlanmadan cm 13'geçiş yapıcak wonderlerimiz :D hocam ne dersiniz bizim wonder bununda altından kalkarmı :D

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
sir mordred

sir mordred

Üye
hocam çok iyi ya ben wonderi asla atmam :D sanırım cm12'ler tamamlanmadan cm 13'geçiş yapıcak wonderlerimiz :D hocam ne dersiniz bizim wonder bununda altından kalkarmı :D

cm13 için gerekli tüm cihaza özgü kod güncellemelerini yaptımda(henüz github'da yayınlamadım) romu derlemek için resmi olarak desteklenen cihazların ilk cm13 nightly sürümlerinin çıkmasını bekliyorum.. ondan sonra derleyecem romu çünkü şuan birçok hata,bug var ama CM takımı her gün çalışıyor sanıyorum 2 haftaya ilk nightly sürümler gelir bende sonra wonder için derlerim..

cm13(android 6.0 marshmallow) için şöyleki: boot gerçekleşir(yani telefon açılır) fakat google 6.0'da kod tabanında çok radikal değişikliklere gitti bu da geliştiricileri zorluyor(mesela örnek vermek gerekirse 6.0'dan önceki sürüme sahip telefonların driver'ları(yani sürücüleri) 6.0'da maalesef çalışmıyor..) driver'ların güncellenmeleri gerek,o yüzden ilk sürümlerde birçok fonksiyon kırık,çalışmııyor olabilir.. fakat yinede wonder 6.0'ı kaldırır ;)
6.0'ın başlıca özellikleri ise cidden güzel:
1-greenify gibi çalışan "Doze" mode(sseyrek kullandığınız uygulamalrı dondurarak şarjınızın bitmesini engelliyor)
2-adoptable ssd card diye geçiyo(bundan sonra birkaç basit hamleyle sd kartı android cihazın kendi hafızası gibi gösterebileceğiz link2sd gibi uygulamalara gerek kalmayacak..)
3-gizli menüde multiwindow desteği(ekranı 2 parçaya bölerek aynı anda 2 uygulamayıda açıp ontrol etmenizi sağlıyor fakat bu özellik henüz experimental yani deneysel o yüzden google bunu meülerde gizledi fakat açmanında yolu var)

• Beğen
Tepkiler: bayfeat, OrcunTikan ve turkuaz11
CasuS_87

CasuS_87

Üye
Uzunca bir aradan sonra tekrar rom flashlicam :) Birazdan denicem romu yorumları okudukca heyecanim arttı :) emeği gecen herkese tesekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
bayfeat

bayfeat

Üye
cm13 için gerekli tüm cihaza özgü kod güncellemelerini yaptımda(henüz github'da yayınlamadım) romu derlemek için resmi olarak desteklenen cihazların ilk cm13 nightly sürümlerinin çıkmasını bekliyorum.. ondan sonra derleyecem romu çünkü şuan birçok hata,bug var ama CM takımı her gün çalışıyor sanıyorum 2 haftaya ilk nightly sürümler gelir bende sonra wonder için derlerim..

cm13(android 6.0 marshmallow) için şöyleki: boot gerçekleşir(yani telefon açılır) fakat google 6.0'da kod tabanında çok radikal değişikliklere gitti bu da geliştiricileri zorluyor(mesela örnek vermek gerekirse 6.0'dan önceki sürüme sahip telefonların driver'ları(yani sürücüleri) 6.0'da maalesef çalışmıyor..) driver'ların güncellenmeleri gerek,o yüzden ilk sürümlerde birçok fonksiyon kırık,çalışmııyor olabilir.. fakat yinede wonder 6.0'ı kaldırır ;)
1-greenify gibi çalışan "Doze" mode(sseyrek kullandığınız uygulamalrı dondurarak şarjınızın bitmesini engelliyor)
2-adoptable ssd card diye geçiyo(bundan sonra birkaç basit hamleyle sd kartı android cihazın kendi hafızası gibi gösterebileceğiz link2sd gibi uygulamalara gerek kalmayacak..)
3-gizli menüde multiwindow desteği(ekranı 2 parçaya bölerek aynı anda 2 uygulamayıda açıp ontrol etmenizi sağlıyor fakat bu özellik henüz experimental yani deneysel o yüzden google bunu meülerde gizledi fakat açmanında yolu var)
hocam süpersiniz.. anlattığınız kadarıyla gene wonder yaşına göre ligde olacak büyük değişim ile birlikte arco reis bıraktı siz devraldınız bu wonderi sizde olmasanız eminim wonder tamamen biter elinize saglık :) özellikler muhteşem anladığım kadarıyla eski diriverler çalışmadığı için daha yeni driverler olacak buda extra performans :) hocam birde bu ram olayı bizim telefonun malum işletim sistemi sd karta kurulacaksa kendi belleğini swap yaparak daha verimli sanal ram yaratabiliriz kullanışlı olurmu ne dersiniz ?
Uzunca bir aradan sonra tekrar rom flashlicam :) Birazdan denicem romu yorumları okudukca heyecanim arttı :) emeği gecen herkese tesekkürler :)
eline saglık ustat cok uzun zamandan beri telefonun stabilite açısından cm10.1 yüklü :)

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve turkuaz11

turkuaz11

Üye
Oley be marshmelow be
Oley be wonder be

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Wonder is my life.

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Hocam kusura bakmayın gerçekten unutmuşum.

Cm10.1 beta 4:

Google apps:(ben bunu kullanıyordum ama 2 hafta sonra google arama uygulamasını sildim ve tel rahatladı.)

Kernel kullanmıyorum.

Swap için cwm recoveryden flashlanabilir swap dosyası linki:

Hocam bana hala cm10.1 linkini atmadiniz unuttunuz galiba

Cm10.1 beta 4:

Google apps:(ben bunu kullanıyordum ama 2 hafta sonra google arama uygulamasını sildim ve tel rahatladı.)

Kernel kullanmıyorum.

turkuaz11

Üye

Cm10.1 beta 4:

Kernel kullanmıyorum.

Cm10.1 beta 4:

Kernel kullanmıyorum.

Hocam adamın hammadesisiniz çok sağolun

Hocam yani siz su an marshmellow isterseniz kullanabiliyosunuz yani hazir.amacok bug var dogrumu anladim

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka

serdar11tr

Üye
Android 6.0 marshmallowda gelen arama ekranının çok geç açılması sorunu çözülür mü acaba?Birçok kitkat romunda ve özelikle lollipopta en büyük sorun buydu aramaya cevap bile veremiyorduk,sırf bunun için cm10.1+ kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: turkuaz11 ve haydelanduka
aga38

aga38

Üye
Arkadaşlar wonder için cm 13 çıkmayacak mı?

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
arkadaşlar 12.1-20150912 sürümüne nasıl kernel atabilirim? cwm den atmayi denedim de hata verdi :@

sir mordred

sir mordred

Üye

6.0.1 :bira:

• Beğen
Tepkiler: bayfeat ve serdar11tr

Üst Alt