[ROM] [KK] [4.4.2] [KOT49H] SamKat v2.0.0

Sponsorlu Bağlantılar

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Arkadaślar ben kurdum. 680 mblık bir rom yüklendiğini sanmıyorum. Cm10.2 de var olan not defteri var. Gappsda sorun yaşadım giriş yapılmıyor. Cm11 Unoffical göre ayrıntılı bazı ek özellikler var. Onlarda ingilizce olduğundan biraz ayarlama yapmakta zorlanabilirsiniz. @stackbyte izni olursa açmış olduğu konuya benzer bir başlıkla bu rom hakkında bilgileri ve ayarlamalar ile ilgili ayrıntılı bir paylaşım yapmak isterim

bayfeat

bayfeat

Üye
ben kurdumda inanılmaz bir kasma var bilginize başka rom kurucam valla bu cm 11'ler pilimi öldürdü :D

stackbyte

stackbyte

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaślar ben kurdum. 680 mblık bir rom yüklendiğini sanmıyorum. Cm10.2 de var olan not defteri var. Gappsda sorun yaşadım giriş yapılmıyor. Cm11 Unoffical göre ayrıntılı bazı ek özellikler var. Onlarda ingilizce olduğundan biraz ayarlama yapmakta zorlanabilirsiniz. @stackbyte izni olursa açmış olduğu konuya benzer bir başlıkla bu rom hakkında bilgileri ve ayarlamalar ile ilgili ayrıntılı bir paylaşım yapmak isterim

sıkıntı yok paşam olur tabi vaktim yok düğünüm var ilgilenemiyorum olabilir silerim ben konuyu sen açabilirsin

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
MeeksTR

MeeksTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: stackbyte
sir mordred

sir mordred

Üye
sıkıntı yok paşam olur tabi vaktim yok düğünüm var ilgilenemiyorum olabilir silerim ben konuyu sen açabilirsin

Hayırlı olsun Ahmet kardeşim :oke:
Darısı benim gibi bekar arkadaşların başına inşallah :bira:

• Beğen
Tepkiler: alieroglu04 ve stackbyte
stackbyte

stackbyte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: alieroglu04 ve sir mordred

rea_kod

Üye
Harika :)

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Bu romu yakinda duzenleriz cok guzel olur
Ben şimdiden bazı geliştirmeler yaptım. Bir kaç ek uygulamada ekliyeceğim. Rom şimdiden 700mb tı geçti. Status bar'ı şeffaf yapmak için gereken kodlar hakkında bilgisi olan arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Koda gerek yok xposed var

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Koda gerek yok xposed var
Xposed olmadanda şeffaflık sağlamak mümkünse eklemek daha iyi diye düşünüyorumArkadaşlar işte sizlere düzenlemiş olduğum samkat v2 den görüntüler. Hayat arkaşını Keşvet :)

Allah'ın da izniyle yakında sizlerle.
ROM boyutu 773MB'tır

Son düzenleme:
obaspinar

obaspinar

Üye

Özellikler
DarkCM tüm özellikleri
Samsung fu ll galaxy S5 deneyim ve Programları
Galaxy S5 kilit Ekran
Multiwindows

Ses
Alma ve verme çağrıları
GPS
Pusula
Yakınlık sensörü
Wi-Fi
Bluetooth
USB yığın depolama
HW GUI hızlandırılmış
HW Video hızlandırılmış
Kamera
Meşalesi
Wi-Fi/USB bağlama
USB OTG
Vsync
Hibrid ION / PMEM

İndirme Linkleri :

Kendim kurmadım denemedim ama görüntüler güzel duruyor ve DARKCM nin bütün özellikleri mevcutmuş arkadaşlar

İndirdim kurdum gayet stabil. Sarj konusuna gelince mobil data kullanirken normal romlara gore biraz daha cok sarj yiyor wifi de ise mobildata ya gore yari yariya diyebilirim.. Suan kullaniyorum gayet memnunum.. Tavsiye ederim...

aJHier

aJHier

Üye
Xposed olmadanda şeffaflık sağlamak mümkünse eklemek daha iyi diye düşünüyorumArkadaşlar işte sizlere düzenlemiş olduğum samkat v2 den görüntüler. Hayat arkaşını Keşvet :)

Allah'ın da izniyle yakında sizlerle.
ROM boyutu 773MB'tır

hiç fena görünmüyor.
denemek lazım

stackbyte

stackbyte

Üye
    Konu Sahibi
paşam ram kullanımını da foto çekip koyar mısın ? rica etsem

stackbyte

stackbyte

Üye
    Konu Sahibi
ram kullanımı muthiş saf cm 11 den daha iyi :)

MeeksTR

MeeksTR

Üye
ram kullanımı muthiş saf cm 11 den daha iyi :)
:) Ek bir uygulama kullanılmadığı sürece genelde böyle. benim roma eklemediğim sonradan kurduğum bir kaç program var onlarla birlikte devamlı kullandığımda ise durum;

lavasoft95

Üye
:) Ek bir uygulama kullanılmadığı sürece genelde böyle. benim roma eklemediğim sonradan kurduğum bir kaç program var onlarla birlikte devamlı kullandığımda ise durum;
124 mb kullanım fazla abartılı değil mi ya hiç uygulama çalışmıyor mu noluyor

MeeksTR

MeeksTR

Üye
124 mb kullanım fazla abartılı değil mi ya hiç uygulama çalışmıyor mu noluyor
Açıkçası böyle bir değer bile gördükten sonra bende şüphe duydum

Ancak anladımki bu değer sisteme bağlı olarak çalışan uygulamaları dahil etmiyor. Sistem uygulamaları ile fark baya açılmış oluyor. Yinede hız konusunda sıkıntı yok gayet akıcı

Üst Alt