Galaxy W i8150 Wonder [[ROM][LP][5.1.1_r3][LMY48B] CyanogenMod 12.1 (20150701-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

L3q3nD7

Üye

Burda wonder'a 2900mah batarya buldum arkadaşlar 50 tl gibi bi fiyatı var almak isteyen olursa :)

Son düzenleme:

ghost37

Üye
romda el fenerini düzeltmişler mi bilen varmı

theekizo

theekizo

Üye

son versiyonun bi önceki versiyonun da çalışıyordu hocam son sürümü denemedim yanlız ama bunda da çalışır bence
beyler bu arada manisalee rom un final versiyonu olan var mı biliyorum saçma bi soru oldu ama o rom şart bana olan varsa bi zahmet yada stock romda şarj süresi uzun olan bi rom da olur şimdi den teşekkürler
beyler hafta sonu tele veda edicek gibiyim maks. 1500 lira olacak şekilde önerebileceğiniz telefon var mı ??

haydelanduka

haydelanduka

Üye
son versiyonun bi önceki versiyonun da çalışıyordu hocam son sürümü denemedim yanlız ama bunda da çalışır bence
beyler bu arada manisalee rom un final versiyonu olan var mı biliyorum saçma bi soru oldu ama o rom şart bana olan varsa bi zahmet yada stock romda şarj süresi uzun olan bi rom da olur şimdi den teşekkürler
beyler hafta sonu tele veda edicek gibiyim maks. 1500 lira olacak şekilde önerebileceğiniz telefon var mı ??
Zenfone 2 yada biraz daha artırıp g4? Eheheh biraz dediğim 400-500 tl

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Oda iyidir ama zenfone daha yeni bir telefon.

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Bence çok şık olmuş ama biraz kaba

theekizo

theekizo

Üye
işte kalınlığı felan biraz fazla olmuş

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Aynen ama özellikleri Xperiayı katlıyor

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Kesinlikle Xperia da sizi yarı yolda bırakmaz

theekizo

theekizo

Üye
inşallah hocam yarın da wonder a veda ediyorum :(

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Rip wonder. Bende ocakta veda edebilirim.

theekizo

theekizo

Üye
hocam telefon belki iş görür ama biz gençlerden çok anne babamıza çünki yeni uygulama ve oyunlarda vasat

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Aynen öyle

alp_akalin

Üye
Belkide benden kaynaklı bir sorundur ama stabilite baya artmış son sürümde. Mobil veri çalışmıyor dediğim de apn ayarlanmamış oluyor siz apnyi ayarlarsanız sanırım çalışacaktır.

APN ayarlarını yaparak interneti kullanabilirsiniz.

L3q3nD7

Üye
Apn ayarlarını yaptım yine çalışmadı mobil veri fakat vodafone tr'yi seçtim erişim noktası olarak şuan internet çalıştı romu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum galiba eskilerine göre gayet stabil inanılmaz stabil hatta eskiye göre.. clasha bile giriyorum tabi biraz takılma oluyo ilk açılırken :D tek sorun internet açılmıyodu ayarı değiştirince oda açılmış oldu :) resurrection remixin son sürümü denemek istiyorum fakat gapps'ını bulamadım gapps lp ile başlayan gapps buldum 2 adet onları indirdim fakat olucakmı emin değilim bana son çıkan resurrection gappsının linkini atabilecek biri varmı :)

Bu arada biri stock romdan daha stabili yok gibi bi yazı yazmış tam okumadım kardeşim toucwi3v8 romunu denemeni tavsiye ediyorum şiddetle :D

turkuaz11

Üye
Arkadaşlar artık surekli rom degistirmekten biktim cm10.1 de karar kildim ama simdide indiremiyorum goo.im demi bi sorun var lutfen bi link atabilirmisiniz beta4 icin
Apn ayarlarını yaptım yine çalışmadı mobil veri fakat vodafone tr'yi seçtim erişim noktası olarak şuan internet çalıştı romu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum galiba eskilerine göre gayet stabil inanılmaz stabil hatta eskiye göre.. clasha bile giriyorum tabi biraz takılma oluyo ilk açılırken :D tek sorun internet açılmıyodu ayarı değiştirince oda açılmış oldu :) resurrection remixin son sürümü denemek istiyorum fakat gapps'ını bulamadım gapps lp ile başlayan gapps buldum 2 adet onları indirdim fakat olucakmı emin değilim bana son çıkan resurrection gappsının linkini atabilecek biri varmı :)

Bu arada biri stock romdan daha stabili yok gibi bi yazı yazmış tam okumadım kardeşim toucwi3v8 romunu denemeni tavsiye ediyorum şiddetle :D
Kardes gercekten o kadar stabilmi yani hicmi kasma olmuyor ve sarj suresi nasil ?

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Arkadaşlar artık surekli rom degistirmekten biktim cm10.1 de karar kildim ama simdide indiremiyorum goo.im demi bi sorun var lutfen bi link atabilirmisiniz beta4 icin

Kardes gercekten o kadar stabilmi yani hicmi kasma olmuyor ve sarj suresi nasil ?
Bende sizin gibi sıkılıdım ve bende cm 10.1 kullanıyorum, yakında telefonu değiştireceğim zaten. Eve gidince google drive linkini atarım.

Üst Alt