[ROM] [KK] [4.4.2] [KOT49H] SamKat v2.0.0

Sponsorlu Bağlantılar

aJHier

aJHier

Üye
Açıkçası böyle bir değer bile gördükten sonra bende şüphe duydum

Ancak anladımki bu değer sisteme bağlı olarak çalışan uygulamaları dahil etmiyor. Sistem uygulamaları ile fark baya açılmış oluyor. Yinede hız konusunda sıkıntı yok gayet akıcı

usta paylaşırsan bende bir denemek isterim.

lavasoft95

Üye
Açıkçası böyle bir değer bile gördükten sonra bende şüphe duydum

Ancak anladımki bu değer sisteme bağlı olarak çalışan uygulamaları dahil etmiyor. Sistem uygulamaları ile fark baya açılmış oluyor. Yinede hız konusunda sıkıntı yok gayet akıcı
Senin harici çalışan uygulamalarına göre gayet iyi bence ram kullanımı

scope_123

Üye
Arkadaslar bu romu kullandim sarji hizli bitiyor saf cm11 e gore. Ayrica ram bardaki degerler bence hic dogru degil cunku ram barda kullanilan 126 mb gosterirken uygulamalar→calisanlara geldigimdeki kullanilan ram miltari 250 mb civariydi. Bilginize olsun.

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
Bysalih41

Bysalih41

Üye
Bu dogal interner acikken ne kadar gidiyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Cm11 de zaten turebuchet kullaniliyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Tmm kardesim tsklr bilgi icin

MeeksTR

MeeksTR

Üye
Tmm kardesim tsklr bilgi icin
Rica ederim. Ayrıca flash player desteğinide eklemiş oldum. ROM Şuan hazır. Gerekli mercilere iletildek sonra paylaşım için hazır olacaktır. Bugün yoğun yağmur nedeniyle yükleme noktasına gidemedim. Kısmet inşallah yarın yüklenir

hasaneness

hasaneness

Üye
Rica ederim. Ayrıca flash player desteğinide eklemiş oldum. ROM Şuan hazır. Gerekli mercilere iletildek sonra paylaşım için hazır olacaktır. Bugün yoğun yağmur nedeniyle yükleme noktasına gidemedim. Kısmet inşallah yarın yüklenir
İnşallah bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR
MeeksTR

MeeksTR

Üye
Samkat touchwiz kullanıyo normalde arkadaş trebuchete geri çevirmiş diye düşünüyorum
Nova launcher kardeşim. Ayrıca Turebuchet launcherda böyle bir geçiş efekti olduğunu hatırlamıyorum :)

lavasoft95

Üye
Nova launcher kardeşim. Ayrıca Turebuchet launcherda böyle bir geçiş efekti olduğunu hatırlamıyorum :)
Paylaşım ne zaman bile performansla ilgili düzenlemeler filan yaptın mı?

MeeksTR

MeeksTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: lavasoft95
axpe

axpe

Üye

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
bunun içindeki s5 ve s4 romu bilgisayara nasıl atarız apkleri

Bysalih41

Bysalih41

Üye
İndirdigin zip halindeki romu zipten cikar system klasoru icinde app klasorunden istedigin uygulamayi alabilirsin

Üst Alt