[ROM][KK][4.4.2][KOT49H] CyanogenMod 11.0 ( 20140521 -UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

T.serdar

Üye
Khan 1,9 deneyen varmı?

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
güncellendi ..

Bysalih41

Bysalih41

Üye
1.8 daha iyi gibi geldi bana1.8 daha iyi gibi geldi bana

wonderall

Üye
cm 11 v1.9 kullanırsanız buraki 362 likte yeniden başlatma sorunu var. benden tavsiye kapatıp açın. telefon salak salak git gel yaşıyor ekranda.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Kernelde. Bir sorun yok kardesim eminmisin

T.serdar

Üye
Kernel sorunsuz ben bir sorunla karsilasmadim :)

aJHier

aJHier

Üye
Bugun ART'da geçeyim dedim geçemedim.ART'ı seçtim yeniden başlattı ama dalvikte kaldı.
Cm11 saf ve Stock kernelde.

hasaneness

hasaneness

Üye

anadolulu03

Üye
Gapps ne ise yariyor birde link calismiyor

anadolulu03

Üye
tsk ama link calismiyortelefonumda cwm kurulu degil kendi recovery programi ile yapamaz miyim bu islemi

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Art uyumlu olmayan herhangi bir uygulama yuklendiginde dalvik e gecer tlfn

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

DDPROG

Üye
Gapps linki çalışmıyor

musti10900

musti10900

Üye
linklerdeki zip dosyaların hepsi eksik iniyor

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
konu en guncel halde

I3arbar

Üye
merhaba arkadaşlar

goo.im den bir türlü rom indiremiyorum gerek goomanager gerek pc den hep yarıda kesiyor,eksik indiriyor,bağlantı kesiliyor google'dan biraz araştırdım ama sorun çözümü bulamadım.

chrome,explorer, firefox dan indirmeyi denedim problem aynı. idm ,flashget, free internet downloader den denedim yine aynı bağlantı bir gelip bir gidiyor sonra kökten kesiliyor 1 haftadır bir çözüm bulamadım. Linklerin ziplerini aratıp başka kaynaklardan bulabilirsem indirebiliyorum yoksa indiremiyorum. Öncelikle bu sorunu yaşayanlar varmı benim gibi ? çözümü nedir? Kafayı yiyeceğim ne telden ne pc den bir türlü indiremiyorum.

Sizden ricam 2014-04-14: CM-11.0 20140413-UNOFFICIAL olan kısmı başka bir yere upload yapabilirmisiniz ve gapss dosyasını.

Üst Alt