Nokia Türkçe F ve Türkçe Q Klavyeler (DayHand İnput)

Sponsorlu Bağlantılar

southpark

Üye
uygulama tel ile uyumlu degıl dıyor yuklenirken bı sorun olurmu ?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Her hangi bir sorun olmaz, merak etmeyin.

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

combatsar

Üye
tesekkurler...f klawye olarak acılıyor...bunu q klawyeye nasıl donusturebilirim ?

--------------- Ekleme ---------------

acılınca f klawye olarak acılıyor ...q klawyeye nasıl geciricem...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Gerekli açıklama ilk mesajdaki Kurulumdan sonra, klavye seçimi: resminde verilmiştir. Gözünüzden kaçtı sanırım.

KELGER

KELGER

Üye
kardeş opera klavyesinide türkçe yapabilrmisin.
mesela ç ş ğ ü i ö gibi sürükleyince çıkan harfler ve z yukarıda onun yerini değiştirip paylaşabilrmisin.

güzel bir paylaşım olur:yuru

Puck

Puck

Üye
Yükledim ama çalıştıramadım bir türlü

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha açar mısınız? Hata mı veriyor yoksa başka bir şey mi oluyor?

ulturawiyole

ulturawiyole

Üye
Güvenlik Hatası verio bende sanırım Hacklemek Gerek =) Telefonu Erişime İzin verilmedi dioda Kendi Sertirifikamla İmzaladım yine olmadı =)

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen hack istiyor. Çünkü bazı sistem dosyalarını değiştirmesi gerekiyor uygulamanın.

dodolaj

Üye
ben programın ing sürümünü kullanıyorum çok güzel program ama cümle başlarını büyük harf yapmıyo... var mı öyle bi seçeneği?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
çok teşekkürler.bu klavyeyi seviyordum ancak Türkçe olmaması yüzünden kullanmıyordum,şimdi kullanıyorum.ama aslında bence hala 2 eksigi var.o da bir t9 klavye ve klavyenin sensöre baglı olarak(sistemin kendi klavyesi gibi) dönmesi.yine de kullanacagım,teşekkürler...

vega1977

vega1977

Üye
sertefika hatasi verdi zaten bende eng var turkce dil paketini koyarsaniz sevinirim bide telden giriyorum ona gore bi link koyun lutfen 4gundur aramadigim yer kalmadi tele bakmaktan gozum bozulacak

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bu F Klavyeyi Swype İçinde Yapabilir Misiniz ???

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Swype için ne yazıkki yapamıyoruz. Bunu swype yapımcılarına iletirseniz, mümkün olduğu kadar yardımcı olacaktır sizlere. Çok ilgili olduklarını okumuştum bir yerde.

lebron_jamess

Üye
Teşekkürler

high fidelity

Üye
Arkadaşlar;

Telefonun Phonememory bölümünde dayhandinput dizini bulunmaktadır . Onun içinde de TouchSkin ve TouchSkinW dizinleri var. TouchSkin dikey klavye için, TouchSkinW ise yatay klavye için gerekli dosyaları barındırıyor. Bu dosyaların içinde En26.ini ve En26s.ini dosyaları bulunmaktadır. En26.ini küçük harfleri, En26s.ini ise büyük harfleri (daha doğrusu hangi harften büyüyeceğini) barındırıyor. Bizdeki sorunlu olan dosya En26s.ini. Mesela bunun içinde "i" harfi var ise program "I" olarak çeviriyor. Ama "ğ" var ise program bunun büyüğünün ne olduğunu bilemiyor. Burada saksıyı çalıştırarak bu dosyanın içine büyük halini yazıyoruz. :D yani İ Ğ Ç Ş Ü Ö gibi. Hatta siz yorulmayın diye bu dizinleri upload ettim. İhtiyacı olan varsa kullansın.

Not: Linki gönderemedim. Site izin vermedi. İhtiyacı olana p.m. atabilirim.

EnesKara123

Üye
ya c5-06 da olmuomu ya hiç biri desteklemio sertifika hatası dio

castiel13

castiel13

Üye
kardeşim eğer çalışırsa işte bu derim yaaa zaten f klavye arıyordum hadi bakalım emeğine sağlık

- - - Eklendi - - -

ya hey programı kurdum da programa girdiğim zaman dil yabancı kutucuklar falan çıkıyor nasıl halledecez onu yardımcı olursanız

songoku35

Üye
Ben 6. kısıma geçemiyorum o yüzden F kılavye olarak kalıyor.Resimlerde anlattım diyorsun fakat 6. bölüme geçmiyor çok fazla uğraştım olmuyor q klavye seçeneği çıkmıyor kardeşim.

Eline sağlık çok güzel paylaşım çok işime yarıyacak..

Üst Alt