GTA San Andreas Türkçe Yama Android v2.00

Sponsorlu Bağlantılar

tomy1925

tomy1925

Üye
Gta san andres Oyunun kurulumunu Yapamayan atkadaslar Buradan videolu Izleyip kolayca kurulumu yapabilirsiniz!!

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

RE_STaRT

Üye
Teşekküler

Fantastik20

Fantastik20

Üye
Tesekküler aliyorum helal et

hayalet7979

Üye
çok teşekkürler. emeğine sağlık

assloop

Üye
sürüm filan herşey doğru kurulumu filan eksiksiz yaptım ama offline dedikten sonra atıyor

Son düzenleme:

aliorxan

Üye
Cokk guzel tam dediginiz gibi yaptim calisti emegi gecen arkadaslara tessekurler
Calisan cihar:samsung galaxy s5
Bakuden her keze Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Z@gor

penah0

Üye
Ya kardesim link calismiyo.linki yenilermisiniz

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar bu linkteki modern modu yükledim ve ardından Türkçe yamayı yükledim sonuç videoda :D oyun sorunsuz ve Full Türkçe :D
lg g3 ile çekilmiştir
Modern mod yaması : GTA San Andreas Modern Mod Mobil (Grand Theft Auto: San Andreas 1.08) - MaxiCep
Türkçe yama bu konudakidir.

Androidde kullandığım video çekim programı: AZ Screen recoder
video ilk başlarda pek gözüknüyor ve ufak ekran çekmiş, sinir etti,artık bu programı kullanmayacağım, eğer bu programda sizde sorun yoksa çözümünü söyleyebilirmisiniz

Beddua65

Üye
Hocam link kırık sayfa açılmıyor yenilermisiniz

turancen

turancen

Üye
Bu konudaki oyundur ve komple Türkçedir :D

Dosyayı upload ettim ama yanlış upload etmişim, tekrar gözden geçireceğim ve yeniden upload edeceğim, siz sadece tek tıkla atıp, apk yükleyip oyuna dalacaksınız :D o kadar, beklemede kalın

Beddua65

Üye
Bu konudaki oyundur ve komple Türkçedir :D

Dosyayı upload ettim ama yanlış upload etmişim, tekrar gözden geçireceğim ve yeniden upload edeceğim, siz sadece tek tıkla atıp, apk yükleyip oyuna dalacaksınız :D o kadar, beklemede kalın

Kardeşim türkçe yamayi bu siteden mi indirdin şu anda link kırık görünüyor bende sayfa hata veriyor ?

turancen

turancen

Üye
Kardeşim türkçe yamayi bu siteden mi indirdin şu anda link kırık görünüyor bende sayfa hata veriyor ?
Upload 20 dakika sonra bitmek üzere, burdan indirdim Türkçe yamayı, ilk önce modern mod yamasını ardından Türkçe yamayı ekledim üzerine, apk olarak sadece Türkçe apk yükledim oyuna direk daldım :D

Beddua65

Üye
Upload 20 dakika sonra bitmek üzere, burdan indirdim Türkçe yamayı, ilk önce modern mod yamasını ardından Türkçe yamayı ekledim üzerine, apk olarak sadece Türkçe apk yükledim oyuna direk daldım :D

Şu anda bu yamayi indiremiyorum ve maalesef bu site dışında da hiçbir sitede türkçe yama mevcut değil :( sen şimdi bile girebiliyosun demi sayfa açılıyo mu

turancen

turancen

Üye
Şu anda bu yamayi indiremiyorum ve maalesef bu site dışında da hiçbir sitede türkçe yama mevcut değil :( sen şimdi bile girebiliyosun demi sayfa açılıyo mu
Kardeşim ben zaten önceden indirdim, elimde mevcut Türkçe yama, ben kendim kolaylıştırdım upload ediyorum.

Beddua65

Üye
Kardeşim ben zaten önceden indirdim, elimde mevcut Türkçe yama, ben kendim kolaylıştırdım upload ediyorum.

Dostum peki ne şekilde elindeki türkçe yamaya ulaşabilirim? Bana yardımcı olurmusun

Beddua65

Üye
Hocam talep edilen konu bulunamadi diyor
Modlar ve adminler henüz onaylamadı, halen bekliyorum
Bu videonun altında mevcut linkler
[/QUOTE]

Hocam internetim mobil veri senin dosyalar 700 mb civarı sadece yama yokmu 28 mb bisi indircem

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Linkler güncellenmiştir. İyi oyunlar.

Üst Alt