Son Sürüm!... Nokia v52.0.7 Firmware Orijinal Güncelleme Dosyası (Hotfile) + Hack by PNHT

Sponsorlu Bağlantılar

hunkaar

hunkaar

Üye
    Konu Sahibi
Son Sürüm!... Nokia v52.0.7 Firmware Orijinal Güncelleme Dosyası (Hotfile) + Hack by PNHT
Türkçe Firmware dosyalarını bir arkadaş paylaşmış buyrun:

TÜRKÇE Nokia 5800 Original Firmware Dosyası:

(KURULUM başlığında anlatılandaki gibi kurabilirsiniz:oke:)

Buradakileri benim gibi navifirm den indirme imkanı olmayıp İngilizce kullanmayı dert etmeyen arkadaşlar için paylaştım. Ayrıca Sade Hackli Dosya ve İlk çıkan Cfw de burada:islik

Nokia 5800 Original Frimware Dosyası:(ORIGINAL İNGİLİZCE SÜRÜMÜ)
(Bunu diğer Türkçe linkin silinme ihtimaline karşın kaldırmıyorum)

Nokia 5800 Hacked Rofs2 Dosyası (by PNHT):

Nokia 5800 v52.0.7 | RKY V6 GOLD By Rawand Kurdy

(PNHT den bir elemanın yaptığı ilk v52 modu, ben şu anda kullanıyorum gayet iyi tavsiye ederim:oke: Yanlız İngilizcedir dikkat)

KURULUM

1- "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" klasöründeki tüm dosyaları silin. (eğer bu klasör yoksa siz oluşturun)

2- daha sonra indirdiğiniz "5800v52.0.07.rar" dosyasının içindekileri aynı yere yani "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" klasörüne atın

3- JAF ile yükleme yapın.

HACKLEMEK İÇİN

1- "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" klasörüne attığınız "RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V02" dosyasını silin

2-Hack Dosyasının yani "RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V11" dosyasının adını "RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V02" olarak değiştirin ve bunu "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" içerisine atın.

3- JAF ile yükleme yapın

Nokia 5800 v52.0.7 | RKY V6 GOLD By Rawand Kurdy

1- KURULUM aşamasındaki işlemleri JAF ile yükleme hariç yapın. Bu indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp içerisindeki "RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V11" dosyasının adını "RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V02" olarak değiştirin.

2- Bu dosyaların tamamını "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" içerisine atıp üzerine yazın.

3- JAF ile kurulum yapın

NOKIA 5800 için v52 ile Gelen Yenilikler:
+İşlemci performansı artırıldı
+Dokunma hassasiyeti artırıldı
+Wifi geliştirildi, OVİ Store a bağlantı hatası giderildi
+Ekran Dönmesi iyileştirildi
+Yazılım haritası eklendi
+Resim ve film oynatma performansı artırıldı
+RDS sorunu giderildi
-Nokia E-mail kaldırıldı
-Maalesef yeni widgetlı ev ekranı gelmedi

• Beğen
Tepkiler: cvitae, ciritcioglu, By Y@VUZ ve 3 diğerleri

antalyayavu

antalyayavu

Üye
Tesekurler

fnldstntn

Üye
ilk olrak tesekkurler... birki sorum olacak..
bu fw tum 5800 lara uyumlumu...
ve h@ck olarak sadece rom patcher mi yuklu....

Charade

Charade

Üye
Cok sagolun ya dün FW cikar cikmaz ben foruma koyuyorum NADİR beyfendi konumu cop kutusuna tasiyor harika ya

sideffect666

sideffect666

Kapalı Hesap
Burada olması gerekir diye düşündüm arkadaşlar işte dosyalar:

Nokia 5800 Original Frimware Dosyası:

Nokia 5800 Hacked Rofs2 Dosyası (by PNHT):

hackli olsun isteyenler orijinal firmware i pc ye kurduktan sonra hackli rofs2 dosyasını C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 içine atıp üstüne yazdıktan sonra kurmalıdırlar.

Yenilikler:
+İşlemci performansı artırıldı
+Dokunma hassasiyeti artırıldı
+Wifi geliştirildi, OVİ Store a bağlantı hatası giderildi
+Ekran Dönmesi iyileştirildi
+Yazılım haritası eklendi
+Resim ve film oynatma performansı artırıldı
+RDS sorunu giderildi
-Nokia E-mail kaldırıldı
-Maalesef yeni widgetlı ev ekranı gelmedi

Elinize sağlık ama keşke tam olarak insanlara ne yapılması gerektiğini yazsaydınız... Bu şekilde yükleme yapmak isteyenler paketten çıkan rofs2.v11 dosyasını rofs2.v02 olarak değiştirmek zorunda.. Aksi halde Vietnam dosyası basmaya kalkarsınız, yazılım patlar :nono:

alpme

alpme

Üye
linkler için teşekkürler
sadece hackli olsun ve v52 olsun diyenler için süper olmuş

--------------------------------------------------------------------

ama türkçe değil sadece ingilizce fransızca ve arapça var

TheRock72

Üye
linkler için teşekkürler
sadece hackli olsun ve v52 olsun diyenler için süper olmuş

--------------------------------------------------------------------

ama türkçe değil sadece ingilizce fransızca ve arapça var

konuyu açan arkadaş, madem türkçe değil neden belirtmiyorsun

alpme

alpme

Üye
akabrahm

akabrahm

Üye
Merhaba Arkadaşlar 52.0.7 versiyonda navifirm de türkçe dil yayınlanmıştır bilgilerinize...

khytr89

khytr89

Üye
orjinal yazılıma widgetleri gömemez miyiz?

akabrahm

akabrahm

Üye

Evet Ne yazık ki widgetler zaten şarj yemekten başka bi iş yapmıyor...
Sana Bi istatistik
60 saat Normal kullanım Sunuyor c6 vey n97 yazılımları ,%43 ünü home screen (widget) yiyor ... hesap ortada...
Sevgiler Saygılar,
Not:Konuyu Açanın Alakası yok galiba...

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
sağolasın teşekkürler

Davulbaz

Davulbaz

Üye
teşekkürler

fatih982

fatih982

Üye
adamına göre muamele yapıyolar bende daha önce iki tane konu açtım ama benimde konularım çöp kutusuna taşınıyor

jackson_53

Üye
Ark.lar gerçekten ekran hassasiyetinde fark edilir derecede değişiklik gördüm ekranın dönmesi pek değişmemiş...

hunkaar

hunkaar

Üye
    Konu Sahibi
konuyu açan arkadaş, madem türkçe değil neden belirtmiyorsun

Kusura bakmayın çok özür diliyorum sizden. :)

farketmediysen tepede koskoca türkçe yoktur yazıyo

Arkadaşın uyarısıyla yazdım sadece İngilzice olduğunu sizden de tekrar özür diliyorum kusuruma bakmayın. :)

Elinize sağlık ama keşke tam olarak insanlara ne yapılması gerektiğini yazsaydınız... Bu şekilde yükleme yapmak isteyenler paketten çıkan rofs2.v11 dosyasını rofs2.v02 olarak değiştirmek zorunda.. Aksi halde Vietnam dosyası basmaya kalkarsınız, yazılım patlar :nono:

Hocam kusura bakmayın şimdi ayrıntılı yazdım sizden de özür dilerim. :)

Evet Ne yazık ki widgetler zaten şarj yemekten başka bi iş yapmıyor...
Sana Bi istatistik
60 saat Normal kullanım Sunuyor c6 vey n97 yazılımları ,%43 ünü home screen (widget) yiyor ... hesap ortada...
Sevgiler Saygılar,
Not:Konuyu Açanın Alakası yok galiba...

Alakalıyım hocam merak etmeyin.:oke:

Yakında v52 üzerine c6 yı port edecekler dostum bu sayede widgetlara kavuşucaz inşallah. :oke:

adamına göre muamele yapıyolar bende daha önce iki tane konu açtım ama benimde konularım çöp kutusuna taşınıyor

Hocam ne alakası var Allahaşkına ben ilk defa konu açtım burada. baktım v52 konusu yok hemen ben açayım da bu kadar zaman sömürdüm durdum bi faydam olsun dedim, fena mı yaptım yani? buranın modları beni ne bilecek de kayıracaklar zaten Nadir den başka da kimseyi bilmiyorum burada ki o da beni bilmez, nereden bilsin ki? İnanın farkına varsalardı şu ana kadar bu konu da çöpteydi merak etmeyin, sadece şansım yaver gitti...

bodegas

bodegas

Üye
akabrahm

akabrahm

Üye
Nadir Abi'ye de hak vermek lazım moderator olmak kolay değil,Konuyu açarken hem görsel hemde metin içeriği zengin olanı tercih ettiğinden dolayı,bazı konulara geçer iş görür vermiyor bu da onun takdiri...

6630bilal

Üye
arkadaşlar ben yükledim ama berbat bence telefon sürekli donuyor birde boştan boşa telefondaki verilerim kayboldu.

Üst Alt