Nokia 701 (RM-774) Modifiye Firmware (111.030.0609)

Sponsorlu Bağlantılar

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 (RM-774) Modifiye Firmware (111.030.0609)
Selam arkadaşlar bende C7 den sonra 701 cilerin arasına katıldım. 701 gerçekten çok hızlı ve ekranı çok güzel bir telefon.Ben onu biraz daha güzelleştirmek istedim. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Özellikler :
* Core'deki orjinal efekt yerine awan mix effects v3 olanı yükledim.dönen sinir resim yok.kasma yok ve şahane çalışıyor. Orjinal yani z klasöründe olunca efekt daha bir hızlı çalışıyor.tecrübeyle sabit.
* Uda (C) da yüklü olan CNN, Nat Geo, Bounce, World Traveler, NFC Tanıtım, Nokia Öneriler, Microsoft Communicator, Vlingo, Orkut, Ovi Müzik gibi uygulamaları kaldırdım.01,02,03,04,05,14,18 kodlu diller haricindeki tüm dilleri sildim. Dolayısıyla telefon hafızası 490 Mb civarında açılıyor.
* Dijital saat resimdeki gibi (Şeffaf ve Tam beyaz.)
* Tactile Feedback eklendi (karşı taraf telefonu açınca ve kapatınca telefon titriyor.)
* Yeni widgetlerin tamamını ekledim Türkçe olarak (Yazı Saat, Not, Galeri, Bluetooth, Bildirimler, Saatler, Müzik Çalar, Mobil Veri..vs).Bir çoğu şeffaf. Widgetleri ROFS2 'ye attım format falan atınca silinmemesi lazım.(formatı denemedim).Widgetlerin tamamı sorunsuz çalışıyor.
* Annadaki gibi Oyunlar, Uygulamalar vs. klasörleri orjinal iconlarıyla yükleniyor. (biliyorsunuz bellede klasörler yok.)
* Core hacklıdır (dilediğiniz Unsigned programları yükleyebilirsiniz.) hard format atsanız bile hack gitmez.
* Ekolayzer düzenleme modu yüklüdür. Dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.Yeni ayar ekleyebilirsiniz.
* Dosya yöneticisinden sis/sisx gönderebilirsiniz.(korumalı nesne gönderilebiliyor.)
* Türkçe - İngilizce sözlük yüklü olarak geliyor.

Buradan CORE, ROFS2,UDA ve Diğer Dosyaları indirip, rar dan çıkarıp C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-774 klasörünün içine atın.ve Phoenixle flashlayın.

Rofs2..............:
Core................:
Uda.................:
Diğer Dosyalar :

Bir teşekkür yeter.
Güle güle kullanın..

• Beğen
Tepkiler: taşyürek ve Ferzan

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Eline sağlık ama konu yeri yanlış kardeş...

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
konu yeri için kusura bakmayın forumda acemiliğime verin. adminlerim yer konusunu hallederler saolsunlar. :)

SilentOne

SilentOne

Üye
ellerine sağlık ama cfw bolumunde açsaymıssın iyi olurdu :D

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Uda dan sildiğin Nat Geo uygulamasının dosya adreslerini söyler misin?

adela

Üye
Buradan komple klasörü indirip C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products içine atın. (rar dan çıkarıp)
demişsiniz..
yükleme işini biraz daha açarmısın?......

alp047

alp047

Üye
l
kardeş çok teşekkürleeline sağlık rica edersem udanın içinden Adobe readeri çıkarıp adobenin dosyaları bana gönderebilirmisin

MücahitTokgöz

bu 603 e yüklenrmi ?

adela

Üye

öğleden bu yana bulamadım..

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Eyvallah.Özellikle N8 kullanıcıları fw bolluğu yaşarken bizim öyle beklememiz sinirimi bozuyordu :) Dosyaları tek tek ben halledeyim desem vaktim yok araştır indir yükle kaldır N8 fw'lerini yap desen kamera farkından dolayı çoğunda kamera problemi oluyor olmayanlarda adam akıllı işe yaramıyor.

Özet : Tam aradığım şeydi teşekkürler.

storovi

Üye
Merhaba,ben bu CFW yi kurdum be cok güzel olmus.Ellerine ve Emegine saglik.Suan stabil calisiyor,hersey Ok.Iyi forumlar...

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkadaşlar. Phoenix'i sitesinden takip edebilir ve en son sürümünü indirebilirsiniz. buyrun son sürüm linki

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Linkleri yeniledim, dosyaları ayrı ayrı (core,uda,rofs2 vs..) yükledim...

adela

Üye
Güle güle kullanın arkadaşlar. Phoenix'i sitesinden takip edebilir ve en son sürümünü indirebilirsiniz. buyrun son sürüm linki

buradan indirdiğim phoenix leri kuramıyorum pc .ye

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
buradan indirdiğim phoenix leri kuramıyorum pc .ye
antivirus programını kapatıp kurmayı dene.ben hep o linkten indiriyorum ve de problemsiz kullanıyorum. sistemim windows 7. önce eski versiyonu kaldır. kalıntısı kalmasın.program ekle kaldırda 2 adet phoenix yazan dosyaları kaldır. pe-to-usb programını kaldır.

alp047

alp047

Üye
kardeş çok teşekkürler eline sağlık rica edersem
udanın içinden Adobe readeri çıkarıp adobenin
dosyaları bana gönderebilirmisin

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Kardeşim isteklerimize göre yenilikler yapıp yeni sürüm çıkartır mısın?

Üst Alt