Tavsiye lutfen fikir verin :(

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
lutfen fikir verin :(
arkadaslar herkeze hayirli forumlar arkadaslar bende 28 gunluk vatan computer cikisli asus zenfone 5 var cihaz 2x2 intel 1.6 ghz 2 gb ram 16 gb dahili hafizali cihaz sifir gibi cok temiz benim paraya ihtiyacim yok ama bi hevesle cihazi sahibinden.coma ilana koydum 550 tlye ve alicida buldum ve simdide cok asuri bi sekilde kararsisim neden ilana koydun derseniz aklima bunu satip nexus 4 almak geldi 2. el 400 450 tlye ama napayim simdi asus zenfone 5 i satip nexus 4 alsam 100 lira karim olacak rahat bi sekilde ama paraya ihtiyacim yok napayim satip nexu 4 alayimmi yoksa satip lumia 925 alayimmi 450 felan yada satmayip bu telefon ile devammi edeyim zenfone 5 ile siz yerimde olsaniz ne yapardiniz ne yapayim lutfen fikrinizi esirgemeyin simdiden tesekkir ediyorum hepinize

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
LG g2

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
abi onu alamam butce yetmez ne yapayim
zenfine 5 i satip alayimmi nexus 4 yada lumia 925

skylinegti

skylinegti

Üye
bence maceraya hiç gerek yok en azından telefonunu sıfır almışsın ayrıca iyi telefon zenfone5 hiç 2. el alma bunla devam et...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kardeşim telefonu kullanım amacınızı yazabilirseniz size wp konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
kullanimim oyun program konusma watsap felan yani

0MG90

0MG90

Üye
Nexus 4 neden alıyorsun eskidi o cihaz. Zenfone 5 neyine yetmiyor ben anlamadım.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim şimdi bu zenfone 5 i satınca nexus 4 alınca 100 lira cebine giriyor paraya ihtiyacım yok ama ne bileyim işte :) sen olsan nexus 4 ü alırmısın 100 lira karla yoksa zenfone 5 le devam mı edersin benm zenfone 5 4cekirdek 1,6ghz 2gbram 16gb dahili hafızalı olan model

gutihaz1

gutihaz1

Üye
yeni aldığın telefonu daha eski bir model için elden çıkarma derim nexus 4 ü ğer begenmezsen daha düşük fiyata verirsin daha yeni nexuslar çıktı alacak adam onlara yönelir zaten yine kaybın olur

Invoke

Invoke

Üye
Devam et.

caps6

caps6

Üye
gerek yok zenfone 5 le devam et ama kullanım olarak nexus 4 de ihtiyaçlarıma karşılar kar edeyim dersen o ayrı.Yine de nexus 4 alırsan iyice araştır biraz sorunlu bir cihaz çevremde telefonu satıp elden çıkarmaya çalışan çok gördüm.

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Arkadaşın canı sıkılıyor sürekli cihaz değiştirmek istemekte çok haklı ki daha gecen hafta nexus4 vardı zenfone aldı şimdi gerek yok bence ;) yapacagın iş belli zenfone ile devam et baktın olmuyor Android sdk yi kur sistem geliştir
Vakit nasıl geciyor hic anlamazsın bile ;)

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
çok saolun arkadaşlar teşşeküür ediyorum elinize sağlık fikirlerinizi esirgemediginiz için son bi soru sorup konuyu kapatmak istiyorum arkadaşlar ben rom root işleriyle haşır neşir değilim açıkçası ugraşmak istemem orjinal haliyle kullanırım bunu göze alarak sizce bu zenfone 5 mi yoksa nexus 4 mü daha performanslı ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
çok saolun arkadaşlar teşşeküür ediyorum elinize sağlık fikirlerinizi esirgemediginiz için son bi soru sorup konuyu kapatmak istiyorum arkadaşlar ben rom root işleriyle haşır neşir değilim açıkçası ugraşmak istemem orjinal haliyle kullanırım bunu göze alarak sizce bu zenfone 5 mi yoksa nexus 4 mü daha performanslı ?
yine aynı soruyu soruyorsun fark ettin mi :) Asus Zen5 mi Nexus4 mü diyorsun :)

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
yok performans olarak hangisi daha iyi
:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Nexus4 diyorum

messevim

messevim

Üye
kardeşim valla sen kaşınıyorsun :) ben senin sorununu anladım. Sende herşey bir heves. Eline not 4 bile geçse 2 hafta kullanır sonra ilanı çakarsı sahibindene.. sen macera arıyorsun . birgün çok kötü bir kazık yiyeceksin o zaman aklın başına gelir . yapma kardeşim. z5 iyi telefon. elindekinle yetinmeyi öğren. inan nexus 4 alsan bile şeytan seni dürtükler ve git z5 al der tekrardan...

• Beğen
Tepkiler: xmustx
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
:) galiba haklısın hocam

gutihaz1

gutihaz1

Üye
kafan karışık senin bu gidişle sen iphone 6 alırsın bence

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
:) ne biliyim kardeşim :) size danışayım dedim
ama nexus 4 ve zenfone 5 arasında hangisi kullanışlı uzun ömürlü ve performanslı ona göre bi detaylı açıklama yaparsanız galiba kafamın karışıklıgı gidecek :)