Telefon Tavsiyesi Asus ZenFone 6 Sizce Alınır mı Alınırsa nasıl alınır :D (Lütfen OYLAMAYA katılın) KONU YENİLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Asus Zenfone6 Alınır mı ?

• Kullanılan toplam oy
    65
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
onun bunun kararı önemli değil sen beğendiysen al :naughty:
Benimkisi begenmek veya begenmemek degil benimkisi 1 yıl sonra pişman olurmuyum olmazmıyım çabası Nokia 701 aldım ne oldu elimde patladı ona göre oylama yapıyorum herkes iyi derse zaten o telefon iyidir diye alacagım bilmem anlatabildim mi .. :cool Herkesin düşüncesine saygılıyımArkadaşlar birşey merak ediyorum Zenfone 6 Kullanıcı Kulubünü kimler açıyor bilen varsa yazsın lütfen :pro:KONU GÜNCELLENDİ !..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve nokia 603

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yeri degil ama biride s5 kullanici kulubu açsin be hiçmi kullanan yok bu meredi:karisti::blink:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S4 miniyi kaça okuturum acaba :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Okula mı yazdıracaksın ne yapacaksın anlamadım ki :zuhaha:
:ah: mantıklı geliyor bu cihaz tek sıkıntısı ekran çok büyük zenfone 5 daha iyi ama donanım olarak düşük malesef. İncelerim eğer çok artısı varsa s4 miniye göre satar alırım

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
:ah: mantıklı geliyor bu cihaz tek sıkıntısı ekran çok büyük zenfone 5 daha iyi ama donanım olarak düşük malesef. İncelerim eğer çok artısı varsa s4 miniye göre satar alırım
S4 Mini ikinci el telefonlara baktım 600 700 TL'ye satılıyor.. Zenfone 5 5"inç ama Zenfone 5'te şarj sorunu var bunu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim :sirit:
Bunu İzle ..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
0MG90

0MG90

Üye
Değmez bence, S4 mini daha iyi bu cihazlara göre

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zaten satıp 1 gb ramli cihaz almam 700e satarsam 100 lira koyar alırım

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
@0MG90 Dogru söylüyor S4 Mini daha iyi bir cihaz ama gene senin tercihin S4 Mini'yi satma bence Ama şöyle bir şey de var parasına göre Asus Zenfone 6 güzel telefon zaten fiyat performans telefonu diye çıktı piyasayı sallayacak felan diyorlardı gerçek oluyor :cool Ama Zenfone 5'te Batarya sorunu var onuda söyleyim Zenfone 4'tede Kameranın flaşı yok ön kamera 0.3 Gece çekimi yok

0MG90

0MG90

Üye
Intel işlemci 2 gb ram 13 mp kamera her yönden üstün 6:hmmm
Her şey donanım değil:) ya adiyse, bilmiyorum bence biraz daha ucuz olmalılardıBide ben S4 mininin kamerasını daha çok beğeniyorum fiyatına göre güzel telefon

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Her şey donanım değil:) ya adiyse, bilmiyorum bence biraz daha ucuz olmalılardıBide ben S4 mininin kamerasını daha çok beğeniyorum fiyatına göre güzel telefon
S4 mininin kamerası çok iyi değil pcye atınca pixel pixel oluyor özellikle iç mekan çekimleri sıkıntılı ama dışarıda çok iyi ayrıca Asus tartışmasız samsungdan iyi bir firma. Evet mobil platforma yeni el atmış olabilir ancak samsungunda çok başarılı olduğu söylenemez :)

• Beğen
Tepkiler: nokia 603 ve 2en
0MG90

0MG90

Üye
S4 mininin kamerası çok iyi değil pcye atınca pixel pixel oluyor özellikle iç mekan çekimleri sıkıntılı ama dışarıda çok iyi ayrıca Asus tartışmasız samsungdan iyi bir firma. Evet mobil platforma yeni el atmış olabilir ancak samsungunda çok başarılı olduğu söylenemez :)
Senin kararın bir şey diyemem :oke:

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
:eller: Burdan Maxicep Ekibine Sesleniyorum Zenfone 6 Kullanıcı kulübü ne zaman gelecek veya bunu bilen var mı ?

0MG90

0MG90

Üye
Kullanıcılar açıyor onu, yöneticiler değil

• Beğen
Tepkiler: 2en
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Senin kararın bir şey diyemem :oke:
Hayır değil. Ben sadece kağıt üzerinde olanı söylüyorum. Yani zenfone 6 birçok konuda üstün duruyor. He asusun samsungdan iyi olduğu düşüncesi bana ait tabiki o kısım öznel:)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Kullanıcılar açıyor onu, yöneticiler değil
Bilmiyordum Teşekkür Ederim ..
Hayır değil. Ben sadece kağıt üzerinde olanı söylüyorum. Yani zenfone 6 birçok konuda üstün duruyor. He asusun samsungdan iyi olduğu düşüncesi bana ait tabiki o kısım öznel:)

Galaxy ve Note Serilerini saymasak haklı olabilirsin .. Ama Asus Zenfone 6'da bazı konularda iyi mesela saglamlık ve ekonomik olması :thumbup:

by-pegasus

Üye
guncelleme alirmi bu sonra biz gibi s4 mininin 4.4.2 yi bekledigi gibi bekleme guncelleme onemliyse tabi

Üst Alt