Telefon Tavsiyesi Asus ZenFone 6 Sizce Alınır mı Alınırsa nasıl alınır :D (Lütfen OYLAMAYA katılın) KONU YENİLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Asus Zenfone6 Alınır mı ?

• Kullanılan toplam oy
    65
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Asus ZenFone 6 Sizce Alınır mı Alınırsa nasıl alınır :D (Lütfen OYLAMAYA katılın) KONU YENİLENDİ

ASUS ZENFONE 6 TANITIM
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

KONU GÜNCELLENDİ ASUS ZENFONE 6 İLE İLGİLİ TARTIŞMA ...

!! ARKADAŞLAR OYLAMA YAPALIM ÇÜNKÜ OYLAMAYA GÖRE KARARLAŞTIRACAGIM FİKRİMİ !!

Arkadaşlar Telefon konusunda çok hassasım çünkü 2 sene önce nokia 701 aldım ve artık bir işe yaramıyor. ben bu telefonu alsam uzun süre kullanabilirmiyim sonuçta telefon Android.. markası'da iyi bir dünya markası telefon çıkarmış ama nokia'da dünya firması tek sorunu Android'e geçmemesi. ben nokia 701 aldıgıma pişman oldum çünkü öncelikle 8mp kamera diyor fakat 8mp gibi çekmiyor başka telefonların 5mp li daha iyi ve işletim sistem Symbian belle oldugu için ne güzel oyun nede güzel program gelir onun için tez zamanda telefonumu degiştirmek istiyorum fakat bu telefon alınır mı uzun sürelerde kullanılır mı diye aklıma takıldı parasıda uygun aslında 800tl aşagıda özelliklerini de verecegim siz karar verin ben bu konuda çok kararsız kaldım çünkü bu telefon alınmalı mı alınmamalı mı niçin alınmalı ne için alınmamalı dayanıklı mı darbelere karşı vs... gibi cümleler kurup beni aydınlıga ulaştırın güveniyorum size .. :gul:
:konus:Lütfen bu konuyu baya bi tartışalım..:konus:
:ünlem: Lütfen Oylama Yapınız :ünlem:

NOT

-ONU ALMA BU AL
-SAT DİSKAVİRİ AL
-O PARAYA *** MARKALI TELEFONU AL
(GİBİ CÜMLELER KURMAYIN)

-PARASAL BAKIMDAN ALINIR
-RAM'İ DÜŞÜK ALINMAZ
-720P 1080P OLSAYDI ALINIRDI
-TELEFONDA SNAPDRAGON YOK ALINMAZ
-TELEFON ANDROİD ALINIR BENCE
-İLK DEFA İNTEL İŞLEMCİLİ TELEFON GÖRÜYORUM ALINABİLİR
-ASUS TELEFON MARKASINDAN BELLİ KALİTELİ TELEFON ALINIR
(GİBİ MANTIKLI CÜMLELER KURUN)

:gun1:Asus ZenFone6 Telefonun Özellikleri :oke:
  • İşlemci - Çift Çekirdekli
  • 3G - Var
  • Ağırlık - 196 gr
  • Arttırılabilir Hafıza - Var (64GB'a kadar)
  • Bluetooth - Var
  • Boyutlar (GxDxY) - 166.9 x 84.3 x 9.9
  • Çift Hatlı - Var
  • Dahili Bellek - 16 GB
  • Dokunmatik Ekran - Var
  • Ekran Boyutu - "6"
  • Ekran Çözünürlüğü - 1280 x 720
  • Ekran Renk Sayısı - 16M
  • Ekran Tipi - IPS
  • Entegre Kamera - Var
  • Garanti Süresi - 2 Yıl
  • Garanti Veren Firma - Distribütör
  • Görüntülü Görüşme - Yok
  • GPS - Var
  • GSM Frekansları - 1800-1900-850-900 MHz
  • Hafıza Kart Desteği - Micro SD
  • İşletim Sistemi - Android 4.3 Jelly Bean
  • Java Desteği - Var
  • Kamera Çözünürlüğü - 13.0 Megapixel
  • Klavye - Dokunmatik Klavye
  • Tv Özelliği - Yok
  • Paket İçeriği - Garanti Belgesi , Kullanma Klavuzu , Şarj Cihazı
  • Radyo - Yok
  • RAM - 2GB
  • Telefon Tipi - Bar Tipi
  • İşlemci Hızı - 1.6 GHz

ASUS ZENFONE 4 (449)
    (kamera flaşı yok) 4"inç
    ASUS ZENFONE 5 (699)
    (Kamera Flaşı var) 5"inç
    ASUS ZENFONE 6 (799)
    (Kamera Flaşı var) 6"inç

:gun1:"Zenfone 6 Yurtdışında 2.0Ghz Türkiye'de ise 1.6Ghz'dır":blink:

:tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

:maxicep:
:gun1:ASUS ZENFONE 6 İNCELEME VİDEOLARI :haha:

:gun1:WEBTEKNO:haha:
:gun1:(TEKNOLOJİYE ATARLANAN ADAM):haha:

:gun1:SHİFTDELETE:haha:

:gun1:TEKNOSEYİR:haha:

:gun1:TECHNOPAT:haha:

:maxicep: :maxicep: :maxicep: :maxicep:

ZENFONE RENK ÇEŞİTLERİ

KILIF RENKLERİ

ANTUTU BENCMARK TESTİ

ZENFONE 6 KUTU AÇILIMI

Zenfone 6
USB 2.0
USB Adaptörü
Kulaklık
Kulaklık Başlıgı
Garanti Belgesi (2 Yıl)

ZENFONE 6 - ÖNEMLİ
*Batarya Çıkartılamaz
*64GB SD Kart Destekleniyor
*Çift Sim Kart yeri vardır
*Ekran IPS Ekrandır
*720p Ekran Çözünürlügüne sahip
*3300W Batarya

Görseller

ASUS ZENFONE 6 HAKKINDA BİLGİLER

Size Özel Bir Telefon

ZenFone 6, hayatınızı çok yönlü olarak geliştirmek için en iyi telefon deneyimini güçlü bir performansla beraber sunar.

Kolay, Rahat, Zarif. ZenFone 6 istediğiniz her şeye sahip.

Hız

Ödün vermeyen, üstün performans

ZenFone 6'nın Intel® işlemcisi çoklu görev işleme konusunda başarılıdır ve ayrıca sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Intel Inside

2X2 Güç ile ASUS ZenFone 6

2X2: Intel Hyper-Threading teknolojili Intel® Atom™ Z2580 1.6 GHz İşlemci
ASUS ZenFone 6, en iyi performansı ve güç verimliliğini sunan Intel® Atom™ 2580 işlemciye sahiptir. Uygulamalar hızlı bir şekilde açılır, oyunlar akıcı bir şekilde çalışır ve JavaScript ağırlıklı web sayfalarını zahmetsizce çalıştırabilmeniz -pil ömründen ödün vermeden- mümkündür.

*Değerler: AndEBench CPU Benchmark

3D Performansı

Sürükleyici 3D oyun

ZenFone'un sahip olduğu PowerVR SGX 544 MP2 grafik işlemci oldukça güçlü yumruklara sahiptir. Oyunlarda ve genel kullanımda mükemmel bir performans sunar. Tüm yenilikleriyle akıcı bir ZenUI deneyimi, yüksek çözünürlükte filmler ve oyunlarla taviz vermeyen bir mobil deneyim ortaya çıkar.

Çift SIM Kartlı

ZenFone 6, tek telefonda iki hattınızı da kullanmanıza olanak tanır ve kişisel ile iş yaşamınızı aynı anda sürdürmenizi sağlar. ZenFone'un gelişmiş anteni, metro veya tünel gibi sinyal seviyesinin düşük olduğu bölgelerde bile mükemmel performans verecek şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca sinyal arama sırasındaki güç tüketimi düzenlenlenerek, bekleme süresini iki kata çıkartan bir teknolojiye sahiptir.

Çift Taşıyıcılı HSPA+

Yüksek hızda veri indirme

42 Mbps'e kadar olan hız desteği sunan HSPA+ ve çift taşıyıcı sayesinde kolay bir şekilde HD video akışlarını izleyebilir, internet sitelerinde doşabilir ve çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Gün boyu kullanım için uzun pil ömrü

ZenFone 6 düşük güç tüketimli Intel® Atom™ işlemcisi ve verimli anten tasarımı sayesinde uzun batarya ömrünü, sınıfındaki önder düzeyde olan bir performansla birleştirir.

Güzellik & Dokunuş

Yeni göz kamaştırıcı telefon deneyimi için tek bir dokunuş

ZenFone 6 deneyiminiz parmaklarınızın ucuyla beraber harekete geçiyor. Telefon dünyasındaki yenilikler için dokunun.

Göz Kamaştıran Ekran

Çarpıcı görüntüler

ZenFone 6, 1280 x 800 çözünürlükte HD bir IPS ekrana sahiptir ve 294 mm'lik piksel aralığı ile etkileyici bir görsellik sunar. ASUS TruVivid teknolojisi ile netlik artrılır, renkler daha canlı ve çarpıcı hale getirilir.

Gorilla Glass 3

Her zamankinden daha dayanıklı

ZenFone 6'nın ekranında çizilmelere ve çatlamalara karşı üstün dayanıklılık gösteren Corning® Native Damage Resistance™ teknolojisi yer almaktadır.
Corning® Gorilla® Glass 3, standart Alüminyum - Silisyum camlar ile kıyaslandığında dört kat, Sodyum - Silisyum camlara göre de on kat daha fazla çizilme dayanıklılığı sunar.

Dokunma Hassasiyeti

İnanılmaz dokunma hassasiyeti

ASUS ZenFone 6'nın rekor kıran sadece 60 ms olan dokunma hassasiyeti benzersiz bir deneyim sunar. Hiçbir takılma olmayan ve özel kaplaması ile parmak izini engelleyen müthiş bir ekran!

GloveTouch

Eldivenle sezgisel dokunuş

ZenFone 6'dan tüm kullanım senaryolarında üstün bir verim elde edin. ASUS teknolojileri ile artırılmış ekran hassasiyeti, size eldiven giymişken bile hassaslıktan taviz vermeyen bir kullanım deneyimi yaşatır.

SonicMaster

SonicMaster, ASUS Golden Ear takımı tarafından geliştirilen ünlü bir ses düzenleme teknolojisidir. Üstün donanımı işlevsellik dolu yazılımla bir araya getirir ve taviz vermeyen, üstün bir ses deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

PixelMaster

Üstün Teknoloji İle İnanılmaz Görüntü Kalitesi

ASUS tarafından geliştirilen PixelMaster inanılmaz bir görüntü kalitesi sunmak için donanımı, yazılımı ve optik tasarımı bir araya getiren benzersiz bir teknolojidir. PixelMaster sayesinde profesyonel kalitede fotoğraflar çekin ve anı yakalayın. Dahası her anı yakalayabilmeniz için o her zaman sizin yanınızdadır.

Tasarım

Mükemmellik peşinde taviz vermeyen bir tutum

İnsana odaklı tasarım düşüncesi ve marka ruhu, ZenFone serisini oluşturmak için bir araya gelir. ASUS, en iyi tüketici deneyimini elde etmek için teknoloji ve tasarım arasındaki mükemmel dengeyi kurmaya çaba göstermektedir.

Marka Ruhu

Zen felsefesi, güzelliği ve sadeliği sağlayan dengeyi vurgular.

ZenFone, teknoloji ve tarzın en iyi birleşimidir. O sadece yoğun iş yaşamınızı düzenlemenize yardımcı olmaz, ihtiyaçlarınızı hisseder ve hayatın gerginliğinden uzak bir şekilde yapmanız gereken önemli noktaları karşınıza getirir.

Görünüm

ZenFone serisi, sonsuz görünüm hissi vermek için ASUS ZENBOOK'un klasik ve dairesel tasarımından esinlenmiştir.

45 derece açı ile elmas kesimi yapan CNC ucu, ZenFone'da 0.13 mm derinliğinde ve oldukça hassas bir doku oluşturur. Arka kapakta ise metalik renkteki görünüm için yedi adımlı bir anodize işlemi uygulanır

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: blsm_mr, ___kaptan___ ve B.A.R.O.N

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
bende alcaktım fakat vazgeçtim g2 veya z1 düşünüyorum
(bizde yapma etme deyince ters işliyor :D)

• Beğen
Tepkiler: 2en
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
G2 Öneririm sana o zaman :spr

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
:oha:Daha 1 hafta oldu ne kadar çabuk bitmiş :agla Bu arada oylamayada bi el atarmısın:gul: ama gene bir yerde bulunur asus zenfone satılırsa eger Asus ve Teknosa bunu karşılıksız bırakmaz diye düşünüyorum birde sitelere pek güvenmemek gerekiyor benim başıma çok geldi yok diyorlar var çıkıyor var diyorlar yok çıkıyor güncellenmemişte olabilir site

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
tek oyu ben verdim :D

• Beğen
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Saglık olsun zamanla artık yükselir bütün Türk halkını bekliyorum ben :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pil ömrü çözünürlük full hd olmadığı ve 3300 mah olduğu için çok uzun gider diye düşünüyorum. İntel işlemci diğerlerine göre daha az ısınıyormuş (videolarda duydum) tasarım olarak çok hoş bir cihaz alınabilir. Asus bu cihaza güncelleme vereceğiz demiş buda ek bir artı. Taşırım dersen kesinlikle al. :good:

• Beğen
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
@teknolojibaronu Oylamaya girermisin ?
Düşüncelerin için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Koradam

Üye
Bence alınmaz
Sebebi ise o fiyat aralığında daha iyi performans veren cihazlar var.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Asus Zenfone 6 görselde yer aldığı gibi 2GHz değil 1.6GHz saat hızı ile çalışıyor. Fiyatına göre iyi telefon. Sadece tuş ışıklarının yanmaması kötü olmuş. Onun haricinde 6 inç olması oyunları ve videoları daha keyifli hale getirir. Bence alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: 2en ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ne ara bitti :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve 2en
gstahsn

gstahsn

Üye
al bence :D

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
Asus Zenfone 6 görselde yer aldığı gibi 2GHz değil 1.6GHz saat hızı ile çalışıyor. Fiyatına göre iyi telefon. Sadece tuş ışıklarının yanmaması kötü olmuş. Onun haricinde 6 inç olması oyunları ve videoları daha keyifli hale getirir. Bence alınabilir.

Tam olarak öyle de değil. 1.6 ile 2.0 GHZ. Yapılan işlemin özelliğine göre işlemci frekans ayarlaması yapıyor. Pil tasarrufu için.

Alınabilir bir cihaz. İntel işlemcili tablet kullanıyorum gayet iyi. Özellikle ptablet sınıfını göz önüne alınca fiyatta uygun.

• Beğen
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi

Tuş ışıkları yanmıyor ama sinyal ışıkları var 800 tllik telefona iyi bile
Ne ara bitti :D

Hayla şaşkınım
Bu kadar çabuk bittigine göre insanların bir bildigi var demekki demekten başka birşey diyemem demek ki iyi telefonmuş ki 1 haftada telefon satıldı birde indirime girse tam olur :biggrin:

Eyvallah teşekkürler birader :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
gstahsn

gstahsn

Üye
Tuş ışıkları yanmıyor ama sinyal ışıkları var 800 tllik telefona iyi bileBu kadar çabuk bittigine göre insanların bir bildigi var demekki demekten başka birşey diyemem demek ki iyi telefonmuş ki 1 haftada telefon satıldı birde indirime girse tam olur :biggrin:

Eyvallah teşekkürler birader :thumbup:
:D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Zenfone 5 ve 6 kullanicilari klübü gelse artık :)

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
işlemci 1.6ghz.
720p olması iyi olmuş. oyunlarda kasmaz.
tasarım bana göre güzel. malzeme kalitesini bilmiyorum.
kamera ideal. pixel master özelliği güzel.
pili iyi.
intel işlemcilerin performansı iyi oluyor. bende çift çekirdekli intel işlemcili tablet var. 4 çekirdek mtk işlemcilerden daha akıcı.
fiyatı donanıma göre çok iyi.
ancak 6" çok büyük. alışman zor olabilir.
onun dışında başka telefon önermeyin demişsin ama discovery 2 çok iyi bir alternatif olabilir.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Alınır...

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Elbette. :tebessüm: