Haber ASUS Zenfone 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
ASUS Zenfone 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!
ASUS’un MWC 2015’te resmen
duyurduğu amiral gemisi ZenFone 2’nin
ülkemize giriş yapmasına haftalar kaldı.
Cihaz üstün özellikleri nedeniyle de
ülkemizde pek çok kişi tarafından yoğun
bir takip altında. 4 GB RAM’e sahip ilk akıllı telefon olan ZenFone 2’nin fiyatları
da hemen hemen netleşmeye başladı. ASUS Zenfone 2, daha önce Xiaomi
Mi4’ün fiyatının da listelendiği Hızlıal.com’da listelenmeye başlandı. Geçtiğimiz haberlerde 3 versiyonla
geleceğini duyurduğumuz ASUS’un yeni
amiral gemisi, açılan ilana göre şuanda
en üst donanıma sahip olan ZE551ML ile ülkemize resmen giriş yapacak. 5.5¨ Full HD Ekran, 2.3 GHz gücünde Intel Atom Z3580 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir dahili hafıza, 5 MP ön ve
13 MP arka kamera, 3000 mAh
çıkarılamayan batarya ve ZenUI arayüzü ile Android 5.0 Lollipop işletim sisteminin bir araya geldiği ZenFone 2
ZE551ML, bu ayın son haftasında 1399 TL‘lik bir fiyatla piyasaya “merhaba” diyecek.

KAYNAK: http://
akillitelefon.com/2015/05/03/asus-
zenfone-2-turkiye-fiyati-belli-oldu/

0MG90

0MG90

Üye
Hani 1000 liranın altında gelecekti
Şaşırmadım doğrusu

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Oha 1400 mü

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
zenfone 2'nin 4 farklı versiyonu olacağı için fiyatlar çok değişir. 4GB ram 32GB Hafıza için 1400 uygun fiyat diye düşünüyorum

skylinegti

skylinegti

Üye
Böyle haberlere inanmanızı tavsiye etmem çünkü telefonun daha Türkiye lansmanı yapılmadı ,anca fiyat ve çıkış tarihi haziran ayındaki lansmanda belli olur...

• Beğen
Tepkiler: minoo
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Fiyat malesef resmi değil. Asus Türkiye ile görüştüm. İlgili siteyi ve fiyatı nereden alarak oluşturduklarını araştırıyorlar. Asus Global'den bile böyle fiyat alınarak bu satış yapılsa Asus Türkiye'ye bilgi verilir. Fakat bu fiyattan kimsenin haberi yok.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve azattt
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sigaramı yaktım keyifle fiyat listesini bekliyorum :D

Asus türkiye fiyatları biliyormu? şüpheli :D

0MG90

0MG90

Üye
64 gb olan Aliexpress'te satılacakmış

Emre

Üye
bedava bence

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet 3 veya 4 modeli olacak 4 gb tr gelmeyebilir. Ama hepsi 1000 tl yi gecmemeli bence eğer geçmez ise satış rekoru kırar . Yok 4 gb ram havası yapıp ekstra fiyat koyulur ise millet te soğuma olur

mrzstyl

mrzstyl

Üye
tam tahmin ettiğim fiyata gelmiş (kahinmiyim neyim) :hmmm

semihguney

semihguney

Üye
yalan olsun lütfen daha düşük fiyata çıksın ya bu ne

lazye

lazye

Üye
ne olursa olsun bu telefon 4 gb 32gb versiyonu 1200 Tl den aşağı gelme ihtimali yok ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar ilgili sitenin verdiği fiyat gerçek değil. Zaten fiyat bilgisi de diye üzerinden kaldırılmış durumda. Bugün tekrar görüştüm Asus Türkiye ile ve şu anda ne fiyat konusunda nede çıkış tarihi konusunda kesinleşen herhangi bir bilgi yok.

• Beğen
Tepkiler: azattt
mrzstyl

mrzstyl

Üye
o zaman 1400 tlden daha pahalı olcak :evet:

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ilgili sitenin verdiği fiyat gerçek değil. Zaten fiyat bilgisi de diye üzerinden kaldırılmış durumda. Bugün tekrar görüştüm Asus Türkiye ile ve şu anda ne fiyat konusunda nede çıkış tarihi konusunda kesinleşen herhangi bir bilgi yok.
o zaman konu kilit :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: azattt ve ŞenolTÜRK
kadikoy

kadikoy

Üye
ZE551ML nin
2GB RAM ve 4GB RAM modelleri varmış.
1399 TL ye 4GMRAM modelinin fiyatıdır.
zira 2gb rama kimse 1399tl vermez.
Dual sim ,4gbram ve 5.5 inch ekranla LG G4 'ezer geçer.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bir siteden alıntı yapıyorum:

Asus’un Akıllı Telefon pazarında ki amiral gemisi olan Asus ZenFone 2’nin fiyatı yavaş yavaş şekilleniyor Hindistan’da 4 Mayıs itibarı ile her yerde satışa sunulan Asus ZenFone 2‘nin fiyatlarını doğrudan çevirdiğimizde aşağıdaki tablo ortaya çıkıyor.

Asus Zenfone 2 ZE551ML (4GB RAM+128GB):29,999 Rupi – 1,280.06 TL
Asus Zenfone 2 ZE551ML (4GB RAM+64GB) :22,999 Rupi – 981.37 TL
Asus Zenfone 2 ZE551ML (4GB RAM+32GB) :19,999 Rupi – 852.76 TL

Asus Zenfone 2 ZE551ML (2GB RAM+16GB) :14,999 Rupi – 640.01 TL
Asus Zenfone 2 ZE550ML (2GB RAM+16GB) :12,999 Rupi – 554.28 TL

Diğer sitelerin konu ile alakalı olarak ilişkilendirdikleri hizlial.com ile yaptığımız görüşmede yapılan açıklama:Fiyatın ön sipariş fiyatı olduğu ve ön sipariş kotasını doldurdukları için fiyatın artık sitesinde yazmadığı ve ön sipariş veren alıcıların ise o fiyata telefonlarına kavuşacakları yönünde oldu.Aşağıda verdiğimiz link ile sitenin son durumunu kontrol edebilirsiniz.

Tabloya bakarak Asus ZenFone 2 fiyatlarına sevinmek için henüz erken çünkü ülkemizde ki fiyatlandırma politikası neticesinde fiyatın artacağını belirtelim.Bu yüzden Asus’un açıklamasını beklemek en iyisi.

Yönetici tarafından düzenlendi:

MaxipmaN

Üye
5-6 aydir bekleyen var çıkmadan eskiyecek

Üst Alt