Telefon Tavsiyesi Asus ZenFone 6 Sizce Alınır mı Alınırsa nasıl alınır :D (Lütfen OYLAMAYA katılın) KONU YENİLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

Asus Zenfone6 Alınır mı ?

• Kullanılan toplam oy
    65

teknoemin

Üye
Merhaba sevgili arkadarşlar,
Ürün ile ilgili detaylı olarak tanıtım ve inceleme videosu çekmiştim. Merak eden arkadaşlar detaylı bilgilerine ve ürün ile ilgili kişisel kanaatlerim dahil nasıl birşey olduğuna detaylıca videomdan bakabilirler. Youtube kanalıma ve web günlüğümdeki "Takipçim olur musun?" servisine abone olmanızı rica ediyorum. İyi seyirler.

Ürün İle İlgili Web Günlüğü Makalem

Ürün İle İlgili Videolu İncelemem
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Saygılarımla
Emin Öztürk

nokia 603

Üye
hocam bu batarya sikintisi cozuldu mu hangi siteye girsem %90 i batarya cok az gidiyor diyor

caps6

caps6

Üye
tam olarak çözülmesede son güncellemede eskisine göre biraz iyi

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Benim hatırladığım intel işlemciler Android cihazlarda çok iyi çalışmıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Motorola Razr da bunun örneğiydi.

Polymath

Polymath

Üye
Ben böyle konu görmedim:D tel alan birisi için kendin bayagı araştırma yapmışsın. Bize pek birsey kalmamış.

Eger 6 inç bana sorun olmaz diyorsan alınır. Ha birde 950 tl ye düştü kliksada filan s4 hatırlatrm

• Beğen
Tepkiler: 2en
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Ben böyle konu görmedim:D tel alan birisi için kendin bayagı araştırma yapmışsın. Bize pek birsey kalmamış.

Eger 6 inç bana sorun olmaz diyorsan alınır. Ha birde 950 tl ye düştü kliksada filan s4 hatırlatrm
Çok araştırdım çook :D ama sonucuna deydi

- Dua -

Üye
2 gün önce aldım daha yeni çok güzel telefon tavsiye ederim.

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
zenfone 6 alırsan al diğerlerini alma çünkü pil değerleri çok düşük ama 6 nınki 3000 kusur ayrıca 2 gb rami var ayrıyeten ekran çözünürlüğüne aldanma o çözünürlük ona yeterde artar bile benim masaüstü bilgisayarımım ekran kartının çözünrlüğü maksimum okadar (ati 4650 ekran kartı)
yani telefona göre yeterli olucaktır parasına görede müthiş bir telefon o yüzden kuşkusuz zenfone 6 yı almalısın

• Beğen

Üst Alt