Haber ASUS Zenfone 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
4GB RAM, 32GB hafıza olan en fazla 1000 liraya gelse feci satış yapar ama hiç sanmıyorum

halittosun

Üye
1.100 Tl Üstünde Gelirse Eğer Almam Ve Çevremden Almak İçin Bekleyenlere de Aldırmam Netice de Pazara Daha Dün Girmiş Bir Firma Çakallık Ederek Kısa Yoldan Voliyi Vurma Çabası İçinde Oldukları Taktirde Ellerinde Patlar Ve Cihaz Ölü Doğar Gm Discovery Elite Buna En İyi Örnek Ama 1.000 Tl İle Maximum 1.100 Tl Bandın da Bir Fiyatla Piyasaya Sürülürse Piyasanın Tozunu Atar.

kadikoy

kadikoy

Üye
1.100 Tl Üstünde Gelirse Eğer Almam Ve Çevremden Almak İçin Bekleyenlere de Aldırmam Netice de Pazara Daha Dün Girmiş Bir Firma Çakallık Ederek Kısa Yoldan Voliyi Vurma Çabası İçinde Oldukları Taktirde Ellerinde Patlar Ve Cihaz Ölü Doğar Gm Discovery Elite Buna En İyi Örnek Ama 1.000 Tl İle Maximum 1.100 Tl Bandın da Bir Fiyatla Piyasaya Sürülürse Piyasanın Tozunu Atar.
aynı fikirdeyim,1100 tl bilemedin 1200 tl 4GB RAM modeline verilir.

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Valla Benim Tahmini Satış Fiyatı 1500 lira falan bekliyordum Çıktı :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben 1200 diyordum @Nextman ile birkaç üye bana çok diyorsun diyordu :ehe

• Beğen
Tepkiler: Nextman
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben 1200 diyordum @Nextman ile birkaç üye bana çok diyorsun diyordu :ehe
Ben de fiyatın gerçek olmadığını diyorum ama kimse dinlemiyor. Arçelik bayisi bir yer de 800 liraya satışa çıkarmıştı bir ara ama geçti gitti. Elinde olmayan telefonu herkes istediği fiyata satıyor.

• Beğen
skylinegti

skylinegti

Üye
Ben de fiyatın gerçek olmadığını diyorum ama kimse dinlemiyor. Arçelik bayisi bir yer de 800 liraya satışa çıkarmıştı bir ara ama geçti gitti. Elinde olmayan telefonu herkes istediği fiyata satıyor.
Dediklerine aynen katılıyorum.Millet kendi çalıp kendi oynuyor asus Türkiye haziranda lansman yapılacak dedi ama gelde bunu bizim millete anlat... :D

• Beğen

Üst Alt