Lumia1520'nin fiyatı belli oldu

• 16 Eylül 2013
  • 2906 Okunma
  • 64 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia'nın merakla beklenen phablet modeli Lumia1520'nin fiyatı çıkış tarihi belli oldu.

Nokia Windows Phone Lumia ailesine kazandırmayı beklediği Lumia1520'nin fiyatı ve çıkış tarihi yavaş yavaş netleşmeye başladı. 8 Kasım'da At&t üzerinden satışa çıkarılması planlanan Lumia1520 için belirlenen fiyat ise kontratsız olarak 699$

Snapdragon800 CPU'dan güç alacak 6" 1080p ekrsnlı Lumia1520'nin arka yüzünde 20MP'lik bir kamera olacağı belirtilen bir kaç özelliği arasında bulunuyor. Tabi en dikkat çeken nokta ise polikarbon gövde kullanılacak cihazda 3400mAh'lik bir batarya bulunacak. Cihazın kontratlı satış fiyatları hakkında herhangi bir bulunmuyor.
    Lumia1520'nin Kırmızı,Sarı,Siyah ve Beyaz olmak üzere dört renk seçeneğiyle piyasaya sunulacağını da belirtelim.

Yazan: papakudioflu
    pirenuri ve m542tf bunu beğendi.
  2. çin menşeili bir sitede verizon için olan modelini de görmüştüm. tahminim trde fiyatının (gelirse) maksimum 1800tl olacağı yönünde. (l920 ve l925 fiyat tahminlerimde yanılmamıştım)

3. Alırız siyahını, sorun olmazsa. :)

4. 3400mAh :aha:

5. bu fiyat nasıl acaba ne dersiniz bende burada 1800 2000 gibi olacaktır diyorum umarım daha ucuz olur

6. 1849 :tl: olacak diyorum ben

7. güzel fiyat. Enfes cihaz.

8. keşke maviside olsaydı ya da koyu yeşil <3

9. 6 inch ekrana 3400 mh batarya dayanmaz bence

10. Piyasada kendine eş değer telefonlardan daha yüksek bir bataryaya sahip. Ama Bi performansını görmek lazım tabi..

11. aklım bunda kaldı :oley

12. csH

csH
    1799

13. wp sistemi hızlı bence de az pil harcıyor dur 920 pil ömrü düşük desek de samsung ve a phone da her akşam bizim gibi şarj etmek zorunda kalıyor unutmayalım bu pil büyüklüğü yetecektir bence

14. çıktığı gün alıcam sanırım

15. ben senin kadar çabuk almasam da alıcam sonuçta

16. dilmenibrahim bunu beğendi.
  17. Özellikleri mükemmel bir cihaz.
    Ancak telefon anlayışıma göre aşırı büyük. :zzz:

narnia16 bunu beğendi.
  18. 5 " ebattan sonra cidden sıkıntılı günlük kullanım açısından :oke:

bulutsuzgece bunu beğendi.
  19. cihaz güzel ama evet ekran biraz büyük gibi 5" veya lg g2deki gibi 5.2" en fazla gerisi bir telefon için fazla bana göre..

20. sürekli araba kullanıyorsanız,çanta taşıyorsanız,masabaşı işiniz varsa olabilir. Ama cepte taşımak için 5" üzeri hiç bir cihaz rahat taşıma imkanı vermez.

OttomaN TigeR ve Nextman bunu beğendi.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:40