Lumia1520'nin fiyatı belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
sürekli araba kullanıyorsanız,çanta taşıyorsanız,masabaşı işiniz varsa olabilir. Ama cepte taşımak için 5" üzeri hiç bir cihaz rahat taşıma imkanı vermez.
Şartlar uygundur cihazı sizdenmi temin ediyoruz sayın ortağım :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
o zaman Kasım'ın sonunda bir hafta sonu gelin hep beraber inceleme hazırlayalım lumia 1520'ye:D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ne o parti mi varmış :dance: Geliyorum... :scooter::kop2:

Bu arada cihaz gerçekten de fazla büyük. Yine de ele alıp bakmadan karar vermek pek doğru olmaz tabi :eller: . Yine de benim Lumia 920 beni 2 yıl daha götürmeli.

PureFood

PureFood

Üye
bende öyle düşünüyorum en az 2 yıl 920 ile devam öğrenci halimle aldım bide bunu satma eşiğinden döndüm :D canım gibi bakarım iki yıl :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: ama 1020'yi bekliyorum :eller:

kaltintop

kaltintop

Üye
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ne o parti mi varmış :dance: Geliyorum... :scooter::kop2:

Bu arada cihaz gerçekten de fazla büyük. Yine de ele alıp bakmadan karar vermek pek doğru olmaz tabi :eller: . Yine de benim Lumia 920 beni 2 yıl daha götürmeli.
samsung mega ile ekran boyutu aynı diyelim ben baktım çok kasmıyor alınabilir bence

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler tl olarak kaç fiyat olacak?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
fiyat TL bazında muhtemelen 1700-1800 aralığında olur.

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve Nextman
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Beklentiler doğru çıkacak o halde
eyvallah kıyak cihaz ama nokianın biraz yağlayıp ballaması lazım bu cihazı. Galaxy note 3 videosunu izledim ağzım açık kaldı yani

Helal olsun Samsung'a hep diyorum bu adamlar bir başka pazarlıyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Pil Pil Pil 3400 mah nedemek ? :D

efeler12

efeler12

Üye
2200 lira olur yazın bi kenara dolar uçtu vergi tavan

chethin

chethin

Üye
6 inch ekrana 3400 mh batarya dayanmaz bence
6 inç olan telefon ve phabletlere göre bataryası yüksek şöyleki:Note 3 5.68 inç 3200 mah,Sony xperia ultra 6.44 inç 3050 mah, Sony z1 3000 mah,Lg g2 5.2 inç 3000 mah bataryaya sahip Nokia lumia 1520 6 inç 3400 mah ince ve hafif geniş ekran ince çerveçe artı windows phone android ve iosa göre daha az enerji harcıyor ve uzun pil ömrü sunuyor.

Üst Alt