Lumia1520'nin fiyatı belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
G.note3 gibi birde kalemi olması çok iyi olurdu. Not tutmak birçok insan için önemli. Ve el serbestliği kalem kullanımı çok hoş bir olay bence. Benim gibi bir grafiker, bir çizer, serbest çizime karalamaya önem verir. Yani bir phablet in amacı ne olabilir ki? Daha büyük bir ekranı ne için yaparsın ki? Cebimde taşıyabildiğim bir elektronik karalama defterim olsa, bu aynı zamanda telefonum, televizyonum, oyun konsolum, müzik çalarım, fotoğraf makinem, mini bilgisayarım olsa kötü mü olur yani. Bu günkü teknolojiyle rahatlıkla yapılabilen bu şeyi note3 ile samsung yapıyorsa, microsoftta yapsın.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43 ve dilmenibrahim

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Kalem olmalıydı katılıyorum yazarak msj atmak tel no yazmak resim çizmek istiyorum

m542tf

m542tf

Üye
kaleme gerek yok

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu senin görüşün, senin zevkin. Ben istiyorum, dediğim gibi çizmeyi ve elle not almayı daha çok seviyorum. Dokunmatiği çok hassas diye tırnakla yada elime geçirdiğim bir anahtarlıkla rahat rahat çizim yapamam yada yazı yazamam.

PureFood

PureFood

Üye
bu cihaz kuru kuru önümüze sunulmamalı. Kalem işine katılıyorum.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Böyle büyük ekranlı cihazlar için kalem bencede şart.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Benim için olsa da olur olmasa da. :)

dakamon

dakamon

Üye
BElki Nokia kullanıcıların istekleri doğrultusunda bi tane kalem üretip satabilirler :) bekleyelim görelim

hezarfencik

hezarfencik

Üye
Keşke birazcık daha küçük olsaydı ekranı :(

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
gerçi süper hassas ekran oldukça bir şeyleri kalem diye kullanırız

hezarfencik

hezarfencik

Üye
man20 alıntı yapmayı beceremedim :bilmm böyle yazayım bari.Ben de dediğin gibi düşünüyorum ve büyük bir heyecanla takipteyim:naughty:

• Beğen
Tepkiler: man20
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
man20 alıntı yapmayı beceremedim :bilmm böyle yazayım bari.Ben de dediğin gibi düşünüyorum ve büyük bir heyecanla takipteyim:naughty:
Alıntı için alıntı yapmak istediğin mesajın sağ alt köşesinden cevapla yı tıkla yazmaya başla

• Beğen
Tepkiler: man20
umutgidik

umutgidik

Üye
Keşke Türkiye fiyatı 1500-1700TL aralığında olsa, keşkeee :D

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Ben dah agelecek yaza 920 yi satarımda anca alırım :D ama bu telefonlar daha rakiplere cevap vermek için üretilen telefonlar windows daha kozunu oynamadı bence :hmmm

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben dah agelecek yaza 920 yi satarımda anca alırım :D ama bu telefonlar daha rakiplere cevap vermek için üretilen telefonlar windows daha kozunu oynamadı bence :hmmm
sence koz bu cihazmı?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hadi Hayırlısı

Üst Alt