Haber iPhone 6s ve iPhone 6S Plus operatör kontratlı fiyatları belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone 6s ve iPhone 6S Plus operatör kontratlı fiyatları belli oldu
128GB ayfon altıes pılas almak isteyen birisi kontratlı 8300 lira vermesi gerekiyor :sirit:

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının ülkemizdeki kontratlı fiyatları belli oldu.

Dünya genelinde olduğu kadar ülkemizde de merakla beklenen Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, geçtiğimiz günlerde de ülkemiz satışa sunulmuştu. 9 Eylül tarihinde düzenlenen etkinlikte resmi olarak tanıtımı yapılan bu iki model 25 Eylül’de dünya genelindeki 12 ülkede de satışa sunulmuştu.

Ekim ayı ile birlikte diğer dünya ülkelerinde de satışa sunulan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri ülkemize 16 Ekim tarhinde sunulacaktı. Fakat 10 Ekim tarihinde Ankara’da yaşanan acı olay sonrası Apple bu çıkış tarihini bir hafta erteledi ve 23 Ekim Cuma günü yeni iPhone modelleri Türkiye kullanıcıları ile buluştu. Tasarım açısından çok büyük farklılıklar göstermeyen iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri donanım açısından iyileştirmeler ile geldi. Türkiye’de satışa sunulan yeni iPhone modellerinin operatörler üzerinden sunulan kontratlı fiyatları belli oldu. Apple’ın yeni akıllı telefonlarının kontratlı fiyatları 8.000 TL’ye kadar ulaşabiliyor.

Turkcell operatöründe 128GB iPhone 6S fiyatı 7850TL, 128GB iPhone 6S Plus fiyatı ise 8300TL’ye ulaşıyor. Vodafone’unda kontratlı iPhone fiyatları hemen hemen aynı. Vodafone’da iPhone 6S Plus’ın kontratlı fiyatı henüz netlik kazanmış değil. iPhone 6S’in Turkcell kontratlı fiyatına , iPhone 6S Plus kontratlı Turkcell fiyatına ve iPhone 6S kontratlı Vodafone fiyatına da ulaşabilirsiniz.

iPhone 6s ve iPhone 6S Plus operatör kontratlı fiyatları belli oldu - MaxiCep

0MG90

0MG90

Üye

• Beğen
Tepkiler: man20, ilyas_0177, mustipa ve 3 diğerleri
yasin213

yasin213

Üye
Peşin fiyatının nerdeyse iki katı değil mi :hmmm
Kontratlı alanları ıslak zopayla kovalamak lazım sopa:

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Peşin fiyatının nerdeyse iki katı değil mi :hmmm
Kontratlı alanları ıslak zopayla kovalamak lazım sopa:
Mesela ben taksitle almam gerektiği için xperia z3 peşin 1899 idi ama taksitle 24 ay 2400tlye geldi :(

bunu görünce dedim şükür kazığın kalını bana gelmemiş :sirit:

• Beğen
Tepkiler: yasin213 ve Esendağlı
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Abi 8000 Nedir Ya...

Enes

Enes

Üye
nedir 8 bin. verdim siparişi bedava.

SkywaLKing