Lumia1520'nin fiyatı belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520'nin fiyatı belli oldu

Nokia'nın merakla beklenen phablet modeli Lumia1520'nin fiyatı çıkış tarihi belli oldu.

Nokia Windows Phone Lumia ailesine kazandırmayı beklediği Lumia1520'nin fiyatı ve çıkış tarihi yavaş yavaş netleşmeye başladı. 8 Kasım'da At&t üzerinden satışa çıkarılması planlanan Lumia1520 için belirlenen fiyat ise kontratsız olarak 699$

Snapdragon800 CPU'dan güç alacak 6" 1080p ekrsnlı Lumia1520'nin arka yüzünde 20MP'lik bir kamera olacağı belirtilen bir kaç özelliği arasında bulunuyor. Tabi en dikkat çeken nokta ise polikarbon gövde kullanılacak cihazda 3400mAh'lik bir batarya bulunacak. Cihazın kontratlı satış fiyatları hakkında herhangi bir bulunmuyor.
Lumia1520'nin Kırmızı,Sarı,Siyah ve Beyaz olmak üzere dört renk seçeneğiyle piyasaya sunulacağını da belirtelim.

• Beğen
Tepkiler: pirenuri ve m542tf

kaltintop

kaltintop

Üye
çin menşeili bir sitede verizon için olan modelini de görmüştüm. tahminim trde fiyatının (gelirse) maksimum 1800tl olacağı yönünde. (l920 ve l925 fiyat tahminlerimde yanılmamıştım)

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Alırız siyahını, sorun olmazsa. :)

sekajmer

sekajmer

Üye
3400mAh :aha:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bu fiyat nasıl acaba ne dersiniz bende burada 1800 2000 gibi olacaktır diyorum umarım daha ucuz olur

m542tf

m542tf

Üye
1849 :tl: olacak diyorum ben

PureFood

PureFood

Üye
güzel fiyat. Enfes cihaz.

man20

man20

Üye
keşke maviside olsaydı ya da koyu yeşil <3

tihame

Üye
6 inch ekrana 3400 mh batarya dayanmaz bence

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
flutewoddy

flutewoddy

Üye
aklım bunda kaldı :oley

csH

csH

Üye
1799

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
wp sistemi hızlı bence de az pil harcıyor dur 920 pil ömrü düşük desek de samsung ve a phone da her akşam bizim gibi şarj etmek zorunda kalıyor unutmayalım bu pil büyüklüğü yetecektir bence

m542tf

m542tf

Üye
çıktığı gün alıcam sanırım

PureFood

PureFood

Üye
eyvallah kıyak cihaz ama nokianın biraz yağlayıp ballaması lazım bu cihazı. Galaxy note 3 videosunu izledim ağzım açık kaldı yani

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Özellikleri mükemmel bir cihaz.
Ancak telefon anlayışıma göre aşırı büyük. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: narnia16
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
5 " ebattan sonra cidden sıkıntılı günlük kullanım açısından :oke:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
drangela61

drangela61

Üye
cihaz güzel ama evet ekran biraz büyük gibi 5" veya lg g2deki gibi 5.2" en fazla gerisi bir telefon için fazla bana göre..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sürekli araba kullanıyorsanız,çanta taşıyorsanız,masabaşı işiniz varsa olabilir. Ama cepte taşımak için 5" üzeri hiç bir cihaz rahat taşıma imkanı vermez.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Nextman

Üst Alt