Laptop alıcam yardım edebilirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
Laptop alıcam yardım edebilirmisiniz?
Merhaba arkadaşlar kardeşime laptop alıcam ama nasıl birşey almam gerekiyor bilmiyorum bu yüzden bu konuyu açmak zorunda kaldım yardım edebilirseniz sevinirim.
Birçok laptop araştırdım ama üst konuları açan arkadaşlarımızın mesajlarını okuyunca kafam karıştı açıkçası alıcağım pc oyun ve grafik üzerine bir laptop olsun istiyorum. Ama üst konularda ısınma sorunu ve freedos dan bahsedilmiş elimde format cd si yok ve işletim sistemimde yok. Isınma sorununa gelince bununla ilgili bilgimde yok.
Alıcagım laptop 2000 en fazla 2100 verebilirim crysis3 ve sonrasında gelicek fps oyunlarını oynatabilecek kasıp takılmıyacak pc önerebilirmisiniz kafam okadar karıştı ki almaktan vazgeçicem neredeyse lütfen yardımcı olun.

O6UZH4N

Üye
Direk bir model öneremem ama şunu söyleyebilirim Asus ve hp ye bakmanı tavsiye ederim servis sıkıntısı olmayacak ve verdiğin parayı hakedecek bilgisayarlar üretiyorlar toshiba biraz daha ederinden fazla istiyor lenovalar fiyatına göre iyi özellik veriyor ama pek sağlam gelmiyor bana
Ben alacak olsam kendime ilk Asus a bakardım

• Beğen
Tepkiler: fearles32
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim önümüzdeki ayın başında almayı düşünüyorum umarım herkez sen gibi yardımcı olmaya çalışır

O6UZH4N

Üye
saol kardeşim önümüzdeki ayın başında almayı düşünüyorum umarım herkez sen gibi yardımcı olmaya çalışır
Rica ederim inşallah istediğiniz gibi bir bilgisayar bulur alırsınız.

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Asus X serilerinden tavsiye ederim :oke:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Fiyata İ7 İ5 5.Nesil 8 GBli Bİr PC Rahatlıkla Alabilirsin Az DahaÇıkarsan GTX Serisi Ekran KArtı ALırsan Banamısın Demez Oyunlllarda GT Serisi Alırsan Zorlar PCyi En Son 2.300 Cıvarında GTX Li Makine Bulursun Bence

• Beğen
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
malesef en fazla 2200 çıkıyor geriye 150 kalıyor onunlada access router almayı düşünüyorum. Ayrıca laptopu nakit alsam indirim yapmazlarmı?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Nakit indirimi her mağazada yok sanırım. (Teknoloji marketleri)

• Beğen
ortak42

ortak42

Üye
Bak pc depo sitesinde peşin paraya güzel indirim yapıyorlar akşam 8 ile 12 arası gir bak ben lenovo aldım sanada öneririm orta seviye aldım ben freedos ordaki çoğu Pc sorun değil bi iso indir usb den at sıkıntı cikmaz

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
malesef en fazla 2200 çıkıyor geriye 150 kalıyor onunlada access router almayı düşünüyorum. Ayrıca laptopu nakit alsam indirim yapmazlarmı?
Nakit Dedikleri Gibi Nadir Yerlerde Vatandan Yada EReyon.comm dan Almanı Öneririm.O Parayada GT820 Filan Alırsın Güncel Cihaz Yada GT840 Filan BBende GT630 Var Masaüstü Yani Cry Sis 3 Zorlanıyor Açıkcası Lowda Oynuyorum Laptopda Biraz Daha Düşüktür Performans Bİlgin Olsun Yani Anlayacağin GTX Serisine Çıkmadiğin Taktirde Çok Bir Beklentin Olmasın

• Beğen
ortak42

ortak42

Üye

Al bu paraya bu özellik bu cihaz zor gibi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cihaz Sanki Teşhirmiş Gibi Geldi Bana O Fiyat Biraz Zor Güvenilir Yerlerden Al Başin Ağrımasın Sonra

• Beğen
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
gercekten saolun yardımlarınız için ortak42 söyledigi laptop iyi aslında bu işimi görürmü sizce?

Al bu paraya bu özellik bu cihaz zor gibi
gt950m ekran kartı 128bit hızında sanırım aradığımız tarz laptop sizce nasıl?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Benim aldığım da teşhir ama bir sıkıntısı çıkmadı çok şükür.
gercekten saolun yardımlarınız için ortak42 söyledigi laptop iyi aslında bu işimi görürmü sizce?

İyi performans verir, aldığı skor ve bulunduğu listede keza bunu gösteriyor. buyurun:

• Beğen
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginizden dolayı. Güvenilir alış veriş merkezlerine bakıyım fiyatlarına olmazsa pcdepodan getirtirim. Önümüzdeki ayın 9 una almayı düşünüyorum seçim sonrası dolar biraz düşer diye tahmin ediyorum ama bana nekadar faydası olur bilmiyorum. Bu arada access router öneriniz olabilirmi şifresini bildigim bir wlan iki tanede şifresiz var. 250m uzakta ortalama tahminim alıcagım access routerı kendi evime kurup zayıf sinyali alıp, güçlendirip bana vermesini istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: ortak42
ortak42

ortak42

Üye
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginizden dolayı. Güvenilir alış veriş merkezlerine bakıyım fiyatlarına olmazsa pcdepodan getirtirim. Önümüzdeki ayın 9 una almayı düşünüyorum seçim sonrası dolar biraz düşer diye tahmin ediyorum ama bana nekadar faydası olur bilmiyorum. Bu arada access router öneriniz olabilirmi şifresini bildigim bir wlan iki tanede şifresiz var. 250m uzakta ortalama tahminim alıcagım access routerı kendi evime kurup zayıf sinyali alıp, güçlendirip bana vermesini istiyorum.
Pcdepo güvenli alabilirsiniz freedos olmasi fiyatta ~150-200 tl gibi avantaj sağlıyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Sadece GTX Ekran Kartı Var Diye Alınır AMa Dikkatlı Ol Derim Gerisi Sana Kalmiş.Eğer İnternet Kurtarmazsa Olmazsa 2 Tane Alırsın Yada Kablo Çek 50 Metresini Diğer 100 Metreyi Çoğaltıcı Kullan Ama Araya Duvar Girerse Hızı Aşiri Düşer Max3 Duvaer Biter Net Bilgin Olsun
60 70 Tlyede Var Söyle Bişeyler Bunların Prizlileride Var Prizi İşgal Etmez

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
Sadece GTX Ekran Kartı Var Diye Alınır AMa Dikkatlı Ol Derim Gerisi Sana Kalmiş.Eğer İnternet Kurtarmazsa Olmazsa 2 Tane Alırsın Yada Kablo Çek 50 Metresini Diğer 100 Metreyi Çoğaltıcı Kullan Ama Araya Duvar Girerse Hızı Aşiri Düşer Max3 Duvaer Biter Net Bilgin Olsun
60 70 Tlyede Var Söyle Bişeyler Bunların Prizlileride Var Prizi İşgal Etmez
bi bakıyım saol yardımın için.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardımlarınız için saolun bu gün ASUS X550JX-XX171D 4gb aldım son anda elime para geçti ama access router önümüzdeki ay a kaldı neyse şu an şarjda yarın windows 8.1 uefi kurmayı düşünüyorum. Bu arada nova bilgisayardan aldım. Ankarada yerine gittim 2490 tl verdim bu arada kutu içeriğinden driver cd side çıkıyor yarın yazılım yükleyip detaylara bakıcaz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: burak1011

Üst Alt