Setool 2 Lite 1.11 kullanımı ile ilgili herşey sorunlarınız vs. söylein yardım ediim

Sponsorlu Bağlantılar

bkc91

Üye
üstadım ben hiç bişi beceremedim numaranı verebilirmisin sen anlatırken ben yapsam ? sadece yazı fontunu değiştirmek istiyorum telefonumun modeli g705 bekliyorum

Sertug1991

Sertug1991

Üye
benim telefonum k750i menü ikonlarını değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olanlara teşekkürler

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonum k750i menü ikonlarını değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olanlara teşekkürler
Sanırım ikon değiştirme far manager ile oluyor ama malesef ben farmanager kullanmayı bilmiyorum:ağlarım::oke:

--------------- Ekleme ---------------

üstadım ben hiç bişi beceremedim numaranı verebilirmisin sen anlatırken ben yapsam ? sadece yazı fontunu değiştirmek istiyorum telefonumun modeli g705 bekliyorum
g705 i setool desteklemez a2 uploader ile işlemlerini yapabilirsiniz.Sorununuzu araştırdım
Aşağıdaki linkten a2 uploaderı indirin:

-Programı açın ve File System Tools e tıklayın
-Telefonu kapalı şekilde "c" tuşuna basarak pc ye bağlayın
-Sağ tarafta sırasıyla
tpa/preset/system/fonts/ bağlantısına girin
-Font dosyalarınızı uploaderın sağ tarafına sürükleyin
-Misc Files in Altındaki "Shutdown FS Manager" e Tıklayın

Sertug1991

Sertug1991

Üye
yardımınız için teşekkürler

Sertug1991

Sertug1991

Üye

ben şu sitede ikonların nasıl değiştirildiğini buldum ama yapamadım bakarsanız teşekkürler

benim telefonum açılmıyor ve pc tanımıyor sizce nedeni ne olabilir

Sertug1991

Sertug1991

Üye
telefonuma nasıl erom yüklerim

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi

ben şu sitede ikonların nasıl değiştirildiğini buldum ama yapamadım bakarsanız teşekkürler

benim telefonum açılmıyor ve pc tanımıyor sizce nedeni ne olabilir

Telefonunuzun sistemi çökmüş telefon yazılımını biraz ararsanız bulursunuz.Yazılımı bulduğunuzda haber verin bu arada ben devreye giriyim :oke:

Sertug1991

Sertug1991

Üye
telefonumu tamir ettim hem w800i ye çevirdim hemde menü ikonlarının değiştiridm tşekkürler

pusat&polat

Üye
kardeş benim tlf modeli setool da yok nasıl yapacağım... g 705 ve w715

nexusalp

Üye
kardesim benim w810i telefonum var gdfs yedeği alırken batarya hatası verdikten sonra yani ready yazısı cıktıktan sonra hiç basmadan telefonu cıkarttım ve tel zarar gördü galiba :S açılmıyor :S yardım edebilirmisin acaba ? tesekkürler cok makbule geçer..

teori

Üye
kardeş ben telin yazılımını deiştirim istedim yukledim de acılıs ekraında dolum yaparken lütfen bekleyin "please wait" diyo orda olece kalıyoo bi etkileşim olmuyor yedeginide yukledim fakat aynı sekilde neyapmam lazım yardımcı olursan sevinirim tşkler

ouzqan

ouzqan

Üye
teori telin yabancı ülkeden gelme olabilir w810 please wait patchi var onu indir tabi yüklediğin yazılımla aynı olsun eğer açılmazsa başka bi yazılım indir onu at yine açılmazsa güle güle telini box olan bi tamirciye ver gdfs en çökmüş ankaradaysan yardım edebilirim ..!

ameyme_

Üye
S.a dostum konu için çok tşk ederim gerçekten detaylı anlatmışsın.Benim sorunum şu.Setool2 indirdim ses yükseltmek için acousstic de buldum fakat benim tel modelim sony ericson g705 fakat setool de bu model yazmıyor.Ben şimdi yükseltemiyecek miyim sesini. Ayrıca bu camdriver ne oluyor.onu yükleyince kamera daha mı güzel gösteriyor ?

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
S.a dostum konu için çok tşk ederim gerçekten detaylı anlatmışsın.Benim sorunum şu.Setool2 indirdim ses yükseltmek için acousstic de buldum fakat benim tel modelim sony ericson g705 fakat setool de bu model yazmıyor.Ben şimdi yükseltemiyecek miyim sesini. Ayrıca bu camdriver ne oluyor.onu yükleyince kamera daha mı güzel gösteriyor ?

Camdriver kamera ayarlarıyla oynayarak daha iyi görüntüler elde etmenizi sağlar g705 a2 sistemli telefondur bu telefona a2 uploader adlı programla akustik camdriver vs atabilirsin :oke:

risasmus

Üye
Eline sağlık kardesim süper olmuş

ahmetor

Üye
selam Eldergod
benim k530 telefonum war(dı) STLite de Flash butonuna basınca bişiler yüklemeye başladı.
o sıra non 32 kapalı olmasına ragmen virüs uyarısı gösterdi ve pc resetlendi yükleme yarıda kaldı telefon açılmıyor.
ne yapmam gerek,
batarya çıkarıp takınca tekrar c ye basarak bağlanabiliyor ama ne fayda :S

34tkn34

Üye
bendede bir sorun var yardimci olabilirsen sevirim...setool3 programiyla w810 unlock yapamiyorum sorun cikiyo...eksik biseyler yapiyorum ama bulamadim ney...ayni sorun k770i de de cikiyor...

D_E_L_i_

Üye
Selam,sorunum hakkında konu bile açtım ama... :(

''Selam,2. el p990i aldım ama buna .sis uzantılı dosyaları yükleyemiyorum.Telefon yeni genpa servisinden çıktı (programsal sorun nedeniyle) alırken son güncellemelerini sordum,yüklendi dendi ama hala .sis'ler açılmıyor.Araştırmalarım güncelleme yapılması konusunda ama yine servislik etmiyeyim teli diyorum.Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum..''

Yardımcı olurmusun ?

Üst Alt