laptop mu alacaksınız ?? kesinlikle okumalısınız !!(Laptop Öneri-Yardım Konusu)

Sponsorlu Bağlantılar

bargnes

bargnes

Üye
Ben bi laptop almayı düşünüyorum yapacağım iş facebook da googlede gezinme araştırma yapmak haber okumak film izlemek için oyun da pek tutkulu değilim olmazsa olmaz ım değil ztn 30 -45 dakkadan sonra sıkılıyorum buna göre bi laptop önerirmisiniz şimdiden teşekkürler
Merhaba şahsım olarak bir hafta önce toşhiba Celeron c50 almıştım beş yıl garantili aradığın özelliklere sahip oyun oynamayı sevmem gazete okumak müzik dinlemek tv izlemek için almıştım. .gayet iyi işlerimi görüyor çözünürlük 1968×768 satışa cikar Mayı düşünüyorum 29 Unda windovs 10 yükseltiyor tam sürüm

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Ben bi laptop almayı düşünüyorum yapacağım iş facebook da googlede gezinme araştırma yapmak haber okumak film izlemek için oyun da pek tutkulu değilim olmazsa olmaz ım değil ztn 30 -45 dakkadan sonra sıkılıyorum buna göre bi laptop önerirmisiniz şimdiden teşekkürler
facebook ve googleda gezinmek için laptop almanıza bile gerek yok 200-300tl lik tabletler sizin işinizi rahatlıkla görecektir. ihtiyacınzıa göre para harcayın derim sadece bahsettiğinz işler rahatlıkla tabletlerden yapılabiliyor.

mustafabulbul1999

Üye
Ama cd dvd açmak lazım tablet bu işi görmez

mustafabulbul1999

Üye
O pc gta 5 vb yi kaldırırmı

veliahht

veliahht

Üye
Yazı ve bilgi için teşekkürler hocam ...

thestainless

Üye
Arkadaşlar ben bi laptop alacağım. Almışken gelecekte de 2 3 yıl işime yarayacak bisey olsun istiyorum. Oyun performansı vs iyi olsun bunun yanında günlük işleri de yapabileceğim fiyat performans olaral onerebileceginiz bir laptop varsa yardim ederseniz sevinirim

Aybars1979

Aybars1979

Üye
O pc gta 5 vb yi kaldırırmı
oyun tutkum değil demişsin olmazsa olmazım demişsin gta 5 oynayacaksan 1500tl lik laptoplardan aşağıya bakmayacaksın şuan için oda en düşük değerlerde açarsın oyunu daha iyi oynayayım seneyede çıkanlarıda rahat oynayayım dersen 3000binlere doğru çıkacaksın yok nette gezeyim facede gezeyim dersen bir de dvd açsın istersen arkadaşın önerdiği laptop sizin işi görür paranıza göre yani. durum.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

mustafabulbul1999

Üye
Teşekkürler. Ben kendimi daha net anlatayım şimdi face youtube google de gezinmek fifa 13 gta san gat vice gta 4 counter Yüzüklerin efendisi ayskrim mi ne öle bi oyun sonra truck simulator 13 vb oyunları oynayabileceğim bi pc istiyorum inşaallah kendimi tam anlatmışımdır

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Teşekkürler. Ben kendimi daha net anlatayım şimdi face youtube google de gezinmek fifa 13 gta san gat vice gta 4 counter Yüzüklerin efendisi ayskrim mi ne öle bi oyun sonra truck simulator 13 vb oyunları oynayabileceğim bi pc istiyorum inşaallah kendimi tam anlatmışımdır
farklı oyunlar farklı donanım özellikleri ister. şöyle yanlış bir kanı var ekran kartınız iyi ise her oyunu açar. bahsettiğiniz oyunlardan bir tek skyrim i oynuyorum (kuralı 1 hafta olmadı) bu younlar her tülü donanımı kullanır.şimdi siz baştan internet, facebook dediğiniz oyun okadar önemli değil demiştiniz. sonradan işin rengi değişti üst seviye yakın oyunlarda girdi işin içine. eğer öğrenci değilseniz ve pc yi evde kullanıp odadan odaya gezdirmek için alacaksanız laptop önermem ozaman sizin için en mantıklı çözüm masaüstü bir pc olur. ama yok öğrenci iseniz tabi durum değişiyor o zamn bütçeyi bir netleştirmeniz gerekir.

mustafabulbul1999

Üye
Peki aynı seviye bir masaüstü ile laptopun fiyatı değişirmi bn de bi masaüstü var yaklaşık 10 sene önce aldım baya düşük özellikli açıkçası hazır kasa da varken acaba masaüstümü toplatsam laptopmu alsam kararsızım bu arada bütçe şöyle 700 800 civarı olur. Öğrenciyim. Oyun da hani sürekli oynamam ama bu gibi oyunları yüklerim oynarım silerim yani bu oyunları da açacak bir pc lazım

selcuk5561

Üye
Ben online PVP oyunlara bayılıyorum. Fakat PVP oyunlarda hız ve ekran görüntüsü çok önemli. Oyun kendi düşük performansla açılsa bile oyun oynarken üstünlük sağlamanız için internetiniz ve bilgisayarınızın hızı iyi olmak zorunda. Şuanda Hounds diye bir oyuna başladım. Biliyorum bu tür laptoplar pahalı fakat yine de önerebileceğiniz 1.500 TL ye kadar laptop var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

wifixsmasher

Üye
ben pc Windows 8.1 ve i7 işlemcilidir ozellikler ise soyle

1. 2.3ghz den 3.3ghz ye kadar çıkıyor
2. 8gb ram DDR3
3. 2gb ekran karti nvidia gt 840m Optimus
4. 1 tb harddisk 5400 rpm

gta 5 i kaldirimi

MaxipmaN

Üye
ben pc Windows 8.1 ve i7 işlemcilidir ozellikler ise soyle

1. 2.3ghz den 3.3ghz ye kadar çıkıyor
2. 8gb ram DDR3
3. 2gb ekran karti nvidia gt 840m Optimus
4. 1 tb harddisk 5400 rpm

gta 5 i kaldirimi
1366x768 ise sıkıntı olmadan oynatır

wifixsmasher

Üye
aynn öyle cok saol

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Abi benimkinin sınıfı ne NVIDIA GeForce 710m
8gb ram var
500 gb harddisk var
intel i5-3337U 1.80 GHz
windows 10 Pro

cagrii_72

cagrii_72

Üye
Sa elimde bir pc var bununla hangi yeni oyunları oynama imkanım vardır. Özellikleri: Intel hd graphics 4000, 4 gb ddr3l ram, İntel celeron N2840 işlemci, sistem Windows 10

Üst Alt