Setool 2 Lite 1.11 kullanımı ile ilgili herşey sorunlarınız vs. söylein yardım ediim

Sponsorlu Bağlantılar

qabdkq

Üye
slm yurt dışın dan bir sony w595 aldım burada açtırdım tlf gayet güzel ancak tlf kendini kapatıp açıyor yazılım güncellemesi yaptım yazılımı tekrar yükledim yok olmuyor yine reset yine reset telefoncu dediki bu yazılımsal bir sorun çünkü kapanıp açılıyor kapanıp açılmasa domnanımsal olabilir dedi bi yar eli uzatmanızı istiyorum

ouzqan

ouzqan

Üye
ewet yazılımsal bir sorun sebebi ise telefonu çok kurcaladığından ısınmada yapıyordur bilgisayar gibi çok kasıncada yada aniden basınca res atıyordur. onu tamir etmenin yolu box olan bir tamirciye git baştan gdfs yüklesin.

nehachuha_9

Üye
emeginize saglık çok guzel açıklıyorsunuz. bir sorum olacak w850i nasil bir güzellik yapabilirim daha ii kullanabilmek için tskr

revel112

Üye
elimde t921i var yurtdışından gelme.w890 la tıpatıp aynı.
yazılım yükleyemiyorum c , 5 ve 2 ye basarak ta denedim olmıyor
türkçe dil yok.
versionu şu. 1200-9164 JPTO_TELEC_SW_R ELEAS 070605
kullanımda bazı sıkıntılarım olmasa uğraşmıyacağım ama her gün kullandığım hattan 60 krş kullanım kesiyor .ayrıca sesi de çok düşük.bağlantı yaptığımda telefon yığın depolama modunda , telefon moduna geçmiyor.

hepseen

Üye
yaa abi benim w580 nin yazılım çöktü de bunun custem dosyasını nasıl bulacağım
(Mısc Files kısmına Custom dosyanızı seciyorsunuz (.zip olacak).) işte bu dosyayı nasıl bulabilirim bir yardım ederseniz çok memnun olurum yine de teşekkürler..

*Oguzhan*

Üye
Adresine girin, orada c-asia olanlardan herhangi birini yükleyebilirsiniz.

D_E_L_i_

Üye
Selam,aramalarım sonucu 990i programda yok ve nternettede 990i için olan hangisidir bilemedim..
Rica etsem 990i için update özellikle .jar dosyalarını açmamı sağlıyacak yöntemi gösterirmisiniz..

gezgin52

Üye
arkadaşlar dosya download sırasında hep %99 da kalıyor ?

baltazarhkn

Üye
arkadaslar yardmmmmm benim telefon k790i ben bi hata yaptım telefonum cid52 ve gdfs yükledim simdi hic b sekilde kaldıramıyorum öldü. yazılım kabul eymiyor acma tusuna basında kırmızı ısık 5 6 defa yanıp sönüyor ama hic bisey yok yardımcı olabilecek bi arkadas arıyorum :/

rfeeq

rfeeq

Üye
Arkadaşlar merhaba. Yurtdışından bir telefon aldım. Sony Ericsson J-108 (Cabra). Telefona yazılım atıp dilini Türkçe yapmak istiyorum ama yazılım sadece Setool v1.09 ile atılabiliyor. Bu Setool programını açamıyorum. Daha doğrusu Setool v1.09'u çalıştırınca "Card Error" yazıyor. Programı açabilsem yazılım atmak zor olmaz zaten ama programı açamıyorum. Bu problemi nasıl çözerim ?

zakhaev_1993

zakhaev_1993

Üye
K850i a2 programı ile imei atmaya uğraştım şuan tel sadece ışıklar yanıyo ekran yok. bi yardım et gardaşım.. telefoncular sony den anlamıyor

Üst Alt