Laptop Alacaksanız Bakın ( Fiyat - Performans - Sağlamlık )

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler.

MaxipmaN

Üye
yazıda görmek beni grurlandırdı somuru: fan sesli ama ısınmıyor gereksiz

aşikar53

aşikar53

Üye
ByKatre

ByKatre

Üye
1300 1400 lük ne önerirsiniz ;)

cgokhans

cgokhans

Üye
Değerli Adminim harika bir çalışma olmuş kim bilir ne kadar çok sürenizi aldı harika bir çalışma. Adminim Size bir sorum olacaktı şu linkteki %40 indirim deki sony sizce almaya değer mi? Oyun performansı nasıl olur? Son Çıkan oyunları normal ayarlarda kasmadan oynar mı ki? (i5 4200u gt740 1 GB 64 bit ışıklı klavye mevcut Office 2010 hediye )

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Değerli Adminim harika bir çalışma olmuş kim bilir ne kadar çok sürenizi aldı harika bir çalışma. Adminim Size bir sorum olacaktı şu linkteki %40 indirim deki sony sizce almaya değer mi? Oyun performansı nasıl olur? Son Çıkan oyunları normal ayarlarda kasmadan oynar mı ki? (i5 4200u gt740 1 GB 64 bit ışıklı klavye mevcut Office 2010 hediye )

İşlemci hızı düşük ancak bu fiyata anca bu olur bence al. İlerleyen zamanlarda bi ssd tak tamamdır.

• Beğen
Tepkiler: cgokhans

uğurarab

Üye
Sevgili admin bir sorum olacaktı 1450 tl ye 1532 sstw sony vaio mu yoksa 1850 tl ye toshiba m 50 a 11h mı? Fp
s ye göre hangisini öneriyorsun ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili admin bir sorum olacaktı 1450 tl ye 1532 sstw sony vaio mu yoksa 1850 tl ye toshiba m 50 a 11h mı? Fp
s ye göre hangisini öneriyorsun ?
link atarsan daha rahat yardımcı oluruz karışık yazmışsın biraz.

uğurarab

Üye

Sizce hangisi daha mantıklı

uğurarab

Üye
tesekkr ederim bilgisayari incelwdim iyiymis gercekten.ama sony veya toshiba olsun istiyorum o yzden bunlarda karar kildim

ByKatre

ByKatre

Üye
tesekkr ederim bilgisayari incelwdim iyiymis gercekten.ama sony veya toshiba olsun istiyorum o yzden bunlarda karar kildim
sony ve toshibaya karar kılma onlar kasa kalitesi çok yüksek ama o fiyata daha uygun pc alabilirsin çünkü zaten bir kaç sene sonra özellikler yetmeyecek yenisini arayacaksın asus tam performans kalite şıklık birleşimidir :oke: @The Nightmare

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan

uğurarab

Üye
Tesekkur ederim yorumlariniz icin.peki bu ikisi arasinda secim yapmam grekirse ne önerirsiniz ?

ByKatre

ByKatre

Üye
Tesekkur ederim yorumlariniz icin.peki bu ikisi arasinda secim yapmam grekirse ne önerirsiniz ?
Valla Paran Biraz Boşa Gidecek Ama İlla Da Bunlar Arasından Dİyorsan TOSHIBA'nın Özellikleri Daha İyi Gibi Tabi Para VArsa :oke:

uğurarab

Üye
Abicim aklimi celdin :) Asus x550ln-xo007d bunu alıyorum son olarak ne diyorsun ? ;)

uğurarab

Üye
Asuslara baktim da hocam Asus N550JK-CN167D Notebook su modele asik oldum.biraz pahali ama :)1500 tl ye notbook alacam dedim bak nerelere geldi is :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Asuslara baktim da hocam Asus N550JK-CN167D Notebook su modele asik oldum.biraz pahali ama :)1500 tl ye notbook alacam dedim bak nerelere geldi is :)
Naptın Sen Ya 2,697.39 TL Lİra O Sen Öncekini AL AMa Par amİKtarını Bilemem :bilmm

uğurarab

Üye
Valla asuslara bir bakym dedim bu cikti karsima :) cihaz harika :) pahali ama gereksiz simdilik :)bir önceki fiyat olarakta iyi uygun ssd siparis edeyim mi acaba sonra mi taktirsam ne diyorsun ? :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Valla asuslara bir bakym dedim bu cikti karsima :) cihaz harika :) pahali ama gereksiz simdilik :)bir önceki fiyat olarakta iyi uygun ssd siparis edeyim mi acaba sonra mi taktirsam ne diyorsun ? :)
ssd takılınca garanti dışına çıkabiliyormuş sanırım orjinal parçasını değiştirdiğin için ama bi daha sormak lazım :hmmm
ama alabilecein en iyi ürünlerden bir tanesi :ok2:

Üst Alt