Setool 2 Lite 1.11 kullanımı ile ilgili herşey sorunlarınız vs. söylein yardım ediim

Sponsorlu Bağlantılar

telvixaz

Üye
bende k790 var telefonu kapadım hatları değiştirdim acmaya calıstığımda acılmadı telefonun altında kırmızı ışık yanıyor pc ye bağlıyorum hiç bir sekilde görmüyor ne yapmam gerek acaba yardım ederseniz

dogukan_1994

Üye
karedş indircem setooluda sorun cıkar diye korkuyom 1 2 benim k610i var üstteki kırmızı ışık yanıyo ama açılmıyo neyi nasıl ayrıntılı şekilde açıklarmısın fazla böyle seylerden anlamamda

ahzab23

Üye
yaw kardeş şu usb flaş driver ile başım dertte bir türlü kuramadım, setup finish için internete bağlanıyor ama bende internet yok ne yapmam lazım????

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
yaw kardeş şu usb flaş driver ile başım dertte bir türlü kuramadım, setup finish için internete bağlanıyor ama bende internet yok ne yapmam lazım????
Cümleyi biraz daha açarmısın?Sorunu tam olarak anlayamadım :spr Driver i yükledikten sonra flashlama işlemlerine başlayabilirsin internet le bir alakası yok :spr

--------------- Ekleme ---------------

bende k790 var telefonu kapadım hatları değiştirdim acmaya calıstığımda acılmadı telefonun altında kırmızı ışık yanıyor pc ye bağlıyorum hiç bir sekilde görmüyor ne yapmam gerek acaba yardım ederseniz
Flashlarken yaptığın bir hata sonucu telefonun servislik olmuş.Malesef bunun çözümü yok telefonunu servise göndermelisin :oke:

karedş indircem setooluda sorun cıkar diye korkuyom 1 2 benim k610i var üstteki kırmızı ışık yanıyo ama açılmıyo neyi nasıl ayrıntılı şekilde açıklarmısın fazla böyle seylerden anlamamda
Sony Ericsson un sitesinden Update Service i indirip pc ye kur sonra yönergeleri takip et sorunun büyük ihtimal cözülecektir.Ayrıca setool kullanırken herhangi bir hata yapmazsan telefonuna bir zarar gelmez :oke:

enginsaydan55

Üye
dostum benm w810i telim var setool programını indirdim anlamıyorumda programdan kurcalarken telefon hiç açılmaz hale geldi hiç bişi yok açma düğmesine basıyorum hiç bişi gelmiyo sony ericson yazısı bile gelmiyo usb ye bağlıyorum yanıt yok şarja takıyorum üst teki kırmızı ışık yanmıyo senn dediklerini yaptım setooldan W810_R4DB005_FS_C_ASIA_RED49.fbn ve W810_R4DB005_MAIN_GENERIC_HN_CID49.mbn vtpa zip ile setoolda kurdum bu seferde telefon sony ericson yazısı gelir please wait yazısı geliyor yarısına kadar doluyor öle kalıyoR önerini bekliyorum acill

dostum benm w810i telim var setool programını indirdim anlamıyorumda programdan kurcalarken telefon hiç açılmaz hale geldi hiç bişi yok açma düğmesine basıyorum hiç bişi gelmiyo sony ericson yazısı bile gelmiyo usb ye bağlıyorum yanıt yok şarja takıyorum üst teki kırmızı ışık yanmıyo senn dediklerini yaptım setooldan W810_R4DB005_FS_C_ASIA_RED49.fbn ve W810_R4DB005_MAIN_GENERIC_HN_CID49.mbn vtpa zip ile setoolda kurdum bu seferde telefon sony ericson yazısı gelir please wait yazısı geliyor yarısına kadar doluyor öle kalıyoR önerini bekliyorum acill w810 i cid49

KSK_izmir

KSK_izmir

Üye
bilader ben cam driver yükledım tele fakat calısmıyor gdfs yedegımı gerı yukluyorum hep aynı yerde kalıyor yuklerken hiç bir ilerleme yok :off: kameramda acılmıyor nasıl düzeltcem yardım edersenız sevınırım ;)

cam diriver i yükledikden sonra acıyorum kamerayı bu uyarı çıkıyor "bir başka uygulama çalışıyor uygulamayı kapatın ve kamerayı calıstırın " bu sorunu nasıl çözerim

cam diriver i yükledikden sonra acıyorum kamerayı bu uyarı çıkıyor "bir başka uygulama çalışıyor uygulamayı kapatın ve kamerayı calıstırın " bu sorunu nasıl çözerim

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
dostum benm w810i telim var setool programını indirdim anlamıyorumda programdan kurcalarken telefon hiç açılmaz hale geldi hiç bişi yok açma düğmesine basıyorum hiç bişi gelmiyo sony ericson yazısı bile gelmiyo usb ye bağlıyorum yanıt yok şarja takıyorum üst teki kırmızı ışık yanmıyo senn dediklerini yaptım setooldan W810_R4DB005_FS_C_ASIA_RED49.fbn ve W810_R4DB005_MAIN_GENERIC_HN_CID49.mbn vtpa zip ile setoolda kurdum bu seferde telefon sony ericson yazısı gelir please wait yazısı geliyor yarısına kadar doluyor öle kalıyoR önerini bekliyorum acill

dostum benm w810i telim var setool programını indirdim anlamıyorumda programdan kurcalarken telefon hiç açılmaz hale geldi hiç bişi yok açma düğmesine basıyorum hiç bişi gelmiyo sony ericson yazısı bile gelmiyo usb ye bağlıyorum yanıt yok şarja takıyorum üst teki kırmızı ışık yanmıyo senn dediklerini yaptım setooldan W810_R4DB005_FS_C_ASIA_RED49.fbn ve W810_R4DB005_MAIN_GENERIC_HN_CID49.mbn vtpa zip ile setoolda kurdum bu seferde telefon sony ericson yazısı gelir please wait yazısı geliyor yarısına kadar doluyor öle kalıyoR önerini bekliyorum acill w810 i cid49

Setool'u açın
telefonu bağlayın
w810i'yi seçin
add yazan yere tıklayın
önce mbn uzantılı yazılım dosyasını seçin
sonra yine add yazan yerden fbn uzantılı dosyayı seçin

yukarıdaki dosyayı indirin
misc files den indirdiğiniz dosyayı seçin
flash butonuna basın
yazılım yüklenirken sizden bataryayı çıkarıp takmanız istendiği zaman söyleneni uygulayın

Bu işlemleri eksiksiz yaptığınız zaman telefonunuz eski hale dönecektir :oke:

bilader ben cam driver yükledım tele fakat calısmıyor gdfs yedegımı gerı yukluyorum hep aynı yerde kalıyor yuklerken hiç bir ilerleme yok :off: kameramda acılmıyor nasıl düzeltcem yardım edersenız sevınırım ;)

Telefonunuzun orjinal camdriverını yükleyin sorununuz çözülecektir.(Tel. bu hatayı uyumsuz camdriver yükleyince verir)

furkan_ocsoy66

Üye
setool rapid den 3 kere hata verdi 4.denememde indirildi ama %99 internet baglantısı sıfırlandı dedi artık sürekli hata veriyor

siracturen

Üye
Selam. bende p990i var açılmıyordu setool yükledim menüde p990 yoktu w850 seçip restore dedim bişeyler oldu telefona yine açılmıyor kurtarma ihtimalim varmı telefonu?

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
Selam. bende p990i var açılmıyordu setool yükledim menüde p990 yoktu w850 seçip restore dedim bişeyler oldu telefona yine açılmıyor kurtarma ihtimalim varmı telefonu?

Servise göndermende fayda var :oke::ehe

serseri_0691

Üye
Ben telefonuda tanıttım her şeyi yaptım ama yedek alamıyorum alttaki sıra dolup dolup boşalıyor 15 20 dk beklyiroum ama sonuç yok:( yardım edebilirmisiniz?

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonuda tanıttım her şeyi yaptım ama yedek alamıyorum alttaki sıra dolup dolup boşalıyor 15 20 dk beklyiroum ama sonuç yok:( yardım edebilirmisiniz?

Veri kablonuzu kontrol edin Olmadı pc ye format atın :oke:

serseri_0691

Üye
Veri kablonuzu kontrol edin Olmadı pc ye format atın :oke:

En son bunu yapmayı başardım ama 12 sn sürdü bi tuhaflık var dosya falanda kaydetmemiş:(

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
Herhangi bi resim upload sitesinden yükleyebilirsin :oke:

serseri_0691

Üye
Evet bir türlü telefonun yedeğini alamıyorum

eldergod

eldergod

Üye
    Konu Sahibi
Evet bir türlü telefonun yedeğini alamıyorum

-Telefon modelini seçin
-Read GDFS butonuna tıklayın
-Telefonun c tuşuna basılı tutarak usb yi telefona bağlayın
-Bağladıktan kısa süre sonra program batarya uyarısı verecektir uyarıyı görünce telefondan usb yi çıkarın, --Bataryayı çıkarıp takın ve READY butonuna tıkladıktan sonra telefona usb yi tekrar takın.
-Yükleme tamamlandığı zaman Quit tuşu devreye girer.Program kapatılırken değişiklikler kaydedilsinmi sorusu gelirse evet seçin
-Aldığınız yedek setool programının bulunduğu klasörün içine BIN dosyası olarak kaydolur.
Eğer gene olmuyorsa setoolle pek uğraşmayın derim.

Üst Alt