gm discovery vs s3

Sponsorlu Bağlantılar

Secret26

Secret26

Üye
herne olursa olsun fiyata göre özellikte kesinlikle gmd süper bir seçenek

ziyanco

Üye

Bunları söyleyen harbiden sallamış gmd nin ekran konusunda tek üstünlüğü pixsel yoğunluğudur yoksa diğer yönlerden amolod ekran çok daha kaliteli renk ve kontasrt sağlar. Müzik konusunda gmd başarız bunu dh nin videosundada deyinmiş s3 den iyi değil bunu söyleyeyim. S3 gerek bencmark gerekse diğer yönlerden gmd den üstün bir cihaz gmd nin avantajı fiyatı... Para sıkıntınız yoksa s3 alın. Bu forumda ve diğerlerinde gmd çok abartıldı diye düşünüyorum tamam f/p konusunda bir başarısı var ama bu kadarda abartmaya gerek yok heleki telefonu alıp de ortalıkta basbas bağıranlar çok fazla adam t10dan gmd ye geçmiş sonra diyorki s3 kadar iyi daha hayatında s3 satın alıpta kullanmamış :D
ANDROİD TELEFONLARIN HEMEN HEPSİNİ KULLANDIM gm discovery samsung firmasını bir daha düşünmeye yiteleyecek bir cihaz eger samsungla bir ortaklığın yoksa vicdanen bi daha incele s3 ile discoveryi discovery nin ucuz olması dışında daha gelişmişlik farkını görürsün

- - - Eklendi - - -

eğer arkadaşlarınıza masada samsung s3 üm var diye hava atma ihtiyacı hissetmiyorsanız enayice gidip samsung a o kadar para ödemeyin..gm discovery alın daha yeni teknoloji daha kibar daha hızlı daha berrak ekran......

semih69

Üye
Bunları söyleyen harbiden sallamış gmd nin ekran konusunda tek üstünlüğü pixsel yoğunluğudur yoksa diğer yönlerden amolod ekran çok daha kaliteli renk ve kontasrt sağlar. Müzik konusunda gmd başarız bunu dh nin videosundada deyinmiş s3 den iyi değil bunu söyleyeyim. S3 gerek bencmark gerekse diğer yönlerden gmd den üstün bir cihaz gmd nin avantajı fiyatı... Para sıkıntınız yoksa s3 alın. Bu forumda ve diğerlerinde gmd çok abartıldı diye düşünüyorum tamam f/p konusunda bir başarısı var ama bu kadarda abartmaya gerek yok heleki telefonu alıp de ortalıkta basbas bağıranlar çok fazla adam t10dan gmd ye geçmiş sonra diyorki s3 kadar iyi daha hayatında s3 satın alıpta kullanmamış :D

Bende ikiside mevcut. Kardeş peki sen de gmdyi biliyormusun ki bunları söylüyorsun. gmd nin ekran renkleri ve kontrastıda s3ten iyi. Zaten özellikle retina ekran kullanılmış. O videoyu bende izledim. S3ün parlaklığını kısmışlar. Ama bizim kıyaslamamızda biz, ikisinede full parlaklıkta baktik, gmd daha iyi. Gmdde dts ses sistemi kullanılmış. Ses kalitesinide hepsinide iyi bilirim. Kim kötü diyorsa iyi uydurmuş. Ayrıca gmd s3e karşılık uretilmiş bir telefon. Zaten s3 max. android 4.1.2 aliyor. Gmd ise en düşük Android 4.2.1 ile geliyor. Ayrıca s3 bilgisayardan güncellenirken gmd wifi den bile güncelleniyor. Anlayacağın gmd abartılmıyor. Dediğim gibi bende de s3 var ama markası samsung diye 2 katını vermenin alemi yok. Bende s3e bu kadar para ödediğime pişmanım. Tabi sen illede samsung dersen, ve Ziyanco'nun da dediği gibi sırf hava atma için alırsan bilemem. Arkadaşım telefoncu. Bende senin gibi s3ü savunmuştum. Kendiside gmd kullanıyor. Öve öve bitiremedi. Telpa garantisiyle satılıyor zaten. Daha kibar, daha kullanışlı. Bir sıkıntı çıkarırsa sana parasını teslim edeceğim dedi. Donanımsal özellikleri aynı. Gpusu da s4le aynı. Ayrıca s3 ünde 2.elinin para etmediğini söyledi. Gerçektende s3lerin s4lerin fiyatları düşmekte. Tam aksine Gmdlere büyük talep var. Zaten nokia da androide geçmedikçe başarılı olmaz. Diyeceğim şu ki bilmediğiniz kullanmadığınız markalara çamur atmayin.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MrExpert

MrExpert

Üye
Bende ikiside mevcut. Kardeş peki sen de gmdyi biliyormusun ki bunları söylüyorsun. gmd nin ekran renkleri ve kontrastıda s3ten iyi. Zaten özellikle retina ekran kullanılmış. O videoyu bende izledim. S3ün parlaklığını kısmışlar. Ama bizim kıyaslamamızda biz, ikisinede full parlaklıkta baktik, gmd daha iyi. Gmdde dts ses sistemi kullanılmış. Ses kalitesinide hepsinide iyi bilirim. Kim kötü diyorsa iyi uydurmuş. Ayrıca gmd s3e karşılık uretilmiş bir telefon. Zaten s3 max. android 4.1.2 aliyor. Gmd ise en düşük Android 4.2.1 ile geliyor. Ayrıca s3 bilgisayardan güncellenirken gmd wifi den bile güncelleniyor. Anlayacağın gmd abartılmıyor. Dediğim gibi bende de s3 var ama markası samsung diye 2 katını vermenin alemi yok. Bende s3e bu kadar para ödediğime pişmanım. Tabi sen illede samsung dersen, ve Ziyanco'nun da dediği gibi sırf hava atma için alırsan bilemem. Arkadaşım telefoncu. Bende senin gibi s3ü savunmuştum. Kendiside gmd kullanıyor. Öve öve bitiremedi. Telpa garantisiyle satılıyor zaten. Daha kibar, daha kullanışlı. Bir sıkıntı çıkarırsa sana parasını teslim edeceğim dedi. Donanımsal özellikleri aynı. Gpusu da s4le aynı. Ayrıca s3 ünde 2.elinin para etmediğini söyledi. Gerçektende s3lerin s4lerin fiyatları düşmekte. Tam aksine Gmdlere büyük talep var. Zaten nokia da androide geçmedikçe başarılı olmaz. Diyeceğim şu ki bilmediğiniz kullanmadığınız markalara çamur atmayin.

Yazdığın mesaj yanlış bilgilerle dolu bu mesajı okuyunca gerçekten çok güldüm sen önce neyin ne olduğunu doğru öğren sonra gel burda bana ders vermeye çalış :oke: Bir kere sen ekran kıyaslaması nasıl yapılır neye göre yapılır onu öğren ve kalitenin nasıl belirlendiğini öğren önce Parlaklıkla bitmiyor o iş. 2.Bir husus ise ben ses kalitesinden kasıt kulaklıktaki ses kalitesini kastettim. Güncelleme konusunda gmd nin şansı olmayacaktır ama s3 direk 5.0 lime pie ye kadar alacak. (Kesin Bilgi.) Diğer konu ise hangi telefon hangi gpuyu kullanıyor önce onu öğren sgx gpular sadece 1 tane değil s4 ün kullandığı gpu sgx544mp3 tür ama gmd nin kullandığı gpu sgx543mp2 dir s4 ün gpusu gmd nin gpusundan 2 kat daha güçlü bir gpu dur. Asıl siz bilmediğiniz konular hakkında kulakdan dolma duyduğunuz şeylerle burda konuşmamanızı öneririm.

iyi Forumlar...

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Yazdığın yazıdaki yanlışların hepsini geçtim ; s3 4.1.2 maximum alıyor nedir ? Güncel teknoloji haberleri ni takip etmiyorsunuz madem ; bari burada bir şeyler biliyormuş gibi yazmayın. Note 3 etkinliğinde samsung kendisi s3 ve s4 e 4.3.3 guncellemesini ekim ayında dagitilacagini açıklamadımı? Ayriyetten s3 e otadan guncelleme yapılmıyor yazmışsın oda tuhaf olmus...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kartal2378 ve Türe

semih69

Üye
Yazdıklarımda ne gibi yanlışlıklar var. Gülünecek ne var. Galiba yeni üyeyim diye aklınca hor görüyorsun ama benimde bildiklerim var. Ben genelde bu siteye girmiyorum. Ben neyin ne olduğunu biliyorum. Ben burda kimseye ders vermiyorum:oke: Ekran kıyaslamayıda çok iyi bilirim. Hangisi iyiyse onu söylerim. Kulaklıktaki ses kalitesi zaten tek kelimeyle harika. Hem kulaklık sesi konusunda kötü demen de beni güldürdü. Gerçekten sen bu telefonla kulaklıktan müzik dinledin mi. Güncelleme konusuna gelirsek, s3 e 5.0 geleceğini sonradan duydumda, sen gmd ye güncelleme gelmeyeceğini nerden öğrendin. Daha piyasaya yeni sürülmüş bir ürün. Bundan şüphen olmasın. Gpu konusunda bi karışıklık olmuş. Ama gmdnin gpusu s3ün kinden iyi. Ben kulaktan dolma bilgi paylaşmam. Telefoncu arkadaşımın yalancısıyım. Ayrıca marka avukatlığıda yapmam.H.togan, Şu anki 4.1.2 paşam. Hangi devirde yaşıyorsunda bana paşam diyorsun. Belki teknoloji haberlerini yakından takip edemiyorum bundan mazur görün ama bana telefoncu arkadaşım güncelleme gelmeyeceğini bizzat kendisi demişti. Aynı zamanda wifiden güncelleme yapılmadığını da o söyledi. Diğer arkadaşlarımda öyle diyor. Ama şuda bir gerçekki siz de markanızın avukatısınız. Herkese kendi telefonuyla mutluluklar... Benim diyeceklerim bu kadardı. İyi Forumlar.

kartal2378

kartal2378

Üye
Yazdıklarımda ne gibi yanlışlıklar var. Gülünecek ne var. Galiba yeni üyeyim diye aklınca hor görüyorsun ama benimde bildiklerim var. Ben genelde bu siteye girmiyorum. Ben neyin ne olduğunu biliyorum. Ben burda kimseye ders vermiyorum:oke: Ekran kıyaslamayıda çok iyi bilirim. Hangisi iyiyse onu söylerim. Kulaklıktaki ses kalitesi zaten tek kelimeyle harika. Hem kulaklık sesi konusunda kötü demen de beni güldürdü. Gerçekten sen bu telefonla kulaklıktan müzik dinledin mi. Güncelleme konusuna gelirsek, s3 e 5.0 geleceğini sonradan duydumda, sen gmd ye güncelleme gelmeyeceğini nerden öğrendin. Daha piyasaya yeni sürülmüş bir ürün. Bundan şüphen olmasın. Gpu konusunda bi karışıklık olmuş. Ama gmdnin gpusu s3ün kinden iyi. Ben kulaktan dolma bilgi paylaşmam. Telefoncu arkadaşımın yalancısıyım. Ayrıca marka avukatlığıda yapmam.H.togan, Şu anki 4.1.2 paşam. Hangi devirde yaşıyorsunda bana paşam diyorsun. Belki teknoloji haberlerini yakından takip edemiyorum bundan mazur görün ama bana telefoncu arkadaşım güncelleme gelmeyeceğini bizzat kendisi demişti. Aynı zamanda wifiden güncelleme yapılmadığını da o söyledi. Diğer arkadaşlarımda öyle diyor. Ama şuda bir gerçekki siz de markanızın avukatısınız. Herkese kendi telefonuyla mutluluklar... Benim diyeceklerim bu kadardı. İyi Forumlar.
Telefoncu arkadasina bir,sana iki cikolata alayim oke

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN
Türe

Türe

Üye
Arkadaşına bol selam söyle işi bıraksın. Bir telefoncu bu kadar bilgisiz olursa yandık. Ayrıca Gmd nin gpu su daha güncel lakin daha iyi değil. Tek çekirdekli bir gpu nasıl 4 çekirdekli den iyi olabilir ?

• Beğen

thebancally

Üye
Arkadaşına bol selam söyle işi bıraksın. Bir telefoncu bu kadar bilgisiz olursa yandık. Ayrıca Gmd nin gpu su daha güncel lakin daha iyi değil. Tek çekirdekli bir gpu nasıl 4 çekirdekli den iyi olabilir ?

oyun performans olarak iki telefon arasında gözle görülür bir fark olmadıgını söyleyebilirim.İnternet performansı olarak yine önemli bir fark olmamasına ragmen discovery nin sayfaları çok çok az bir farkla daha erken açtıgını söyleyebilirim.Ama çok önemsiz bir fark.Discovery i yakından inceleme fırsatı bulursan ekranının daha iyi oldugunu görebilirsin. "Tek çekirdekli bir gpu nasıl 4 çekirdekli den iyi olabilir ?" bu yazdıgın pc deki ekran kartlarında gtx 780 nasıl quad crossfire hd 5670 den daha iyi olabilir demek gibi birşey.S4 deki ekran kartı da 3 çekirdekli o zaman 4 çekirdekli s3 s4 ün ekran kartından daha iyidir demek gibi birşey.Olur da discovery i yakından inceleme şansı bulursan abartmadıgımızı ,"performans " olarak pek bir fark olmadıgını görebilirsin.Ama önce yukarıdakileri yazmadan önce görmen gerekiyor

Türe

Türe

Üye
oyun performans olarak iki telefon arasında gözle görülür bir fark olmadıgını söyleyebilirim.İnternet performansı olarak yine önemli bir fark olmamasına ragmen discovery nin sayfaları çok çok az bir farkla daha erken açtıgını söyleyebilirim.Ama çok önemsiz bir fark.Discovery i yakından inceleme fırsatı bulursan ekranının daha iyi oldugunu görebilirsin. "Tek çekirdekli bir gpu nasıl 4 çekirdekli den iyi olabilir ?" bu yazdıgın pc deki ekran kartlarında gtx 780 nasıl quad crossfire hd 5670 den daha iyi olabilir demek gibi birşey.S4 deki ekran kartı da 3 çekirdekli o zaman 4 çekirdekli s3 s4 ün ekran kartından daha iyidir demek gibi birşey.Olur da discovery i yakından inceleme şansı bulursan abartmadıgımızı ,"performans " olarak pek bir fark olmadıgını görebilirsin.Ama önce yukarıdakileri yazmadan önce görmen gerekiyor
Ekran kötü dedim mi ? Demedim.

Ekran kartı olayı pc ile bir mi ? Değil.

Yahu açık açık inceleme izledim kaç tane RR3 te S3 ten iyi performans vermiyor arkadaş vermiyor. Illa fps programı ile video mu çekeyim sizin için ? Hayır güzel cihaz allah var tasarim ve fiyat cok guzel ozelliklere gore de abartmanin da sinirini bilin efenim. Sonra biz s3 kullanıcıları gururumuza yediremedi oluyoruz.

thebancally

Üye
Ekran kötü dedim mi ? Demedim.

Ekran kartı olayı pc ile bir mi ? Değil.

Yahu açık açık inceleme izledim kaç tane RR3 te S3 ten iyi performans vermiyor arkadaş vermiyor. Illa fps programı ile video mu çekeyim sizin için ? Hayır güzel cihaz allah var tasarim ve fiyat cok guzel ozelliklere gore de abartmanin da sinirini bilin efenim. Sonra biz s3 kullanıcıları gururumuza yediremedi oluyoruz.
Ben s3 den iyi performans veriyor demedim.Gözle görülür bir fark yok dedim.S3 işlemci olarak öne çıkmasına ragmen gpu olayları dengeliyor büyük ihtimal.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
[quobancally, post: 6496085, member: 193883"]Ben s3 den iyi performans veriyor demedim.Gözle görülür bir fark yok dedim.S3 işlemci olarak öne çıkmasına ragmen gpu olayları dengeliyor büyük ihtimal.[/quote]

Gpu olayları nasıl dengeliyor?
S3 ; 4 cekirdekli mali 400 ve saat Hızı 434 mhz..
Discovery tek çekirdek powervr sgx 544 ve saat Hızı 234 mhz..

Bu durumda discovery nin gpu su nasıl bir dengeleme yapabilir? Bana göre dengelemeyi discovery deki 4.2.1 yazılımı yapmaktadir , s3 e Ekim ayında gelecek olan 4.3.3 yazılımı ile göreceksiniz s3 discoveryden cok daha iyi olacaktır. ..

• Beğen
Tepkiler: Türe
MrExpert

MrExpert

Üye
ANDROİD TELEFONLARIN HEMEN HEPSİNİ KULLANDIM gm discovery samsung firmasını bir daha düşünmeye yiteleyecek bir cihaz eger samsungla bir ortaklığın yoksa vicdanen bi daha incele s3 ile discoveryi discovery nin ucuz olması dışında daha gelişmişlik farkını görürsün

- - - Eklendi - - -

eğer arkadaşlarınıza masada samsung s3 üm var diye hava atma ihtiyacı hissetmiyorsanız enayice gidip samsung a o kadar para ödemeyin..gm discovery alın daha yeni teknoloji daha kibar daha hızlı daha berrak ekran......

Gidipte galaxy ace , mini veya xperia tipo gibi cihazları kullanıp burda bütün android cihazları kullandım diyorsan ve bu cihazlardan herhangi birinden gmd ye geçtiysen tabikide sana çok üstün bir cihaz gelecektir.

• Beğen

thebancally

Üye
[quobancally, post: 6496085, member: 193883"]Ben s3 den iyi performans veriyor demedim.Gözle görülür bir fark yok dedim.S3 işlemci olarak öne çıkmasına ragmen gpu olayları dengeliyor büyük ihtimal.

Gpu olayları nasıl dengeliyor?

Bu durumda discovery nin gpu su nasıl bir dengeleme yapabilir? Bana göre dengelemeyi discovery deki 4.2.1 yazılımı yapmaktadir , s3 e Ekim ayında gelecek olan 4.3.3 yazılımı ile göreceksiniz s3 discoveryden cok daha iyi olacaktır. ..[/quote]

hala aynı şeyleri yapıyorsunuz.Saat hızına bakarak ekran kartı karşılaştırıyorsunuz.Mimari denen birşey var.Ona bakarsan s4 de 3 çekirdekli sgx mp3 ekran kartı var.Senin demene göre s3 i s4 den daha iyi bir performansa sahip.Birde s4 fullhd,s3 720p çözünürlüge sahip ve ona ragmen s3 den daha akıcı oyun oynatıyorsa var sen düşün aradaki performans farkını.Ayrıca android güncellemesi ile bir telefonun oyun performansında önemli bir farklılık olmaz.Çok beklersin öyle birşeyi.Öyle olsa nexus 4 şimdiye uçmuştu ama hala bazı oyunlarda s3 den biraz geride.Discovery nin oyun performansının 1000 tl üstü s3 gibi telefonlarla benzer olmasının sebebini söyleyin bize o zaman?Şimdi diyeceksin benzer degil atıyorsun diye.Bunu sadece discovery kullanıcıları degil telefonu inceleyen editörler de diyor.

Son düzenleme:
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
te="thebancally, post: 6496860, member: 193883"]Gpu olayları nasıl dengeliyor?

Bu durumda discovery nin gpu su nasıl bir dengeleme yapabilir? Bana göre dengelemeyi discovery deki 4.2.1 yazılımı yapmaktadir , s3 e Ekim ayında gelecek olan 4.3.3 yazılımı ile göreceksiniz s3 discoveryden cok daha iyi olacaktır. ..[/quote]

hala aynı şeyleri yapıyorsunuz.Saat hızına bakarak ekran kartı karşılaştırıyorsunuz.Mimari denen birşey var.Ona bakarsan s4 de 3 çekirdekli sgx mp3 ekran kartı var.Senin demene göre s3 i s4 den daha iyi bir performansa sahip.Birde s4 fullhd,s3 720p çözünürlüge sahip ve ona ragmen s3 den daha akıcı oyun oynatıyorsa var sen düşün aradaki performans farkını.Ayrıca android güncellemesi ile bir telefonun oyun performansında önemli bir farklılık olmaz.Çok beklersin öyle birşeyi.Öyle olsa nexus 4 şimdiye uçmuştu ama hala bazı oyunlarda s3 den biraz geride.Discovery nin oyun performansının 1000 tl üstü s3 gibi telefonlarla benzer olmasının sebebini söyleyin bize o zaman?Şimdi diyeceksin benzer degil atıyorsun diye.Bunu sadece discovery kullanıcıları degil telefonu inceleyen editörler de diyor.[/quote]

------------------------------------------------------

Önce biraz sakin ol ! Sonra da gpu mimarileri üzerine bir araştırma yap internette. Elbetteki powervr sgx 544 mali 400 den daha yeni bir mimariye sahip , ancak yukardada belirttigim gibi discovery de kullanılan gpu hem tek cekirdek ; hemde 234 mhz de çalışıyor. S4 deki powervr sgx 544 ise hem 3 çekirdek ; hemde saat Hızı 534 mhz , bu sebebten s3 , s4 den daha iyi demedim , s3 gpu olarak discovery den daha iyi dedim. Gelelim yazılım olayına ; s4 dün bir ilk çıktığı zamanki haline bak ; birde şimdiki haline. Oyunlar da bile kasilan bir s4 vardı , şimdi ise gelen ufak güncellemeler ile yazılım daha iyi bir durumda olduğunu görebilirsin. Yani yazılım ne kadar iyi optimize edilirse cihaz donanımına o kadar stabil olur herşey ; bu oyunlar icinde , calisan programlar içinde geçerlidir.
Birde boşu boşuna burda genaral mobile da hisse sahibi gibiymissin gibi yazmana gerek yok. Ben hiç bir zaman discovery kötü bir cihaz demem ; fiyat Aralığı olarak alınası bir cihaz olduğu aşikar! Ama burda devamlı bir şekilde s3 ile sidik yarıştırılması yanlış. Bu yazdıklarımı 1 sene sonra tekrar okuyun ne dediğimi daha iyi anlarsınız. Tekrar söylüyorum 1000 tl üzeri butceniz varsa s3 alın; yoksa 1000 tl altı discovery (eğer marka takıntınız yoksa) alınabilir. ...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Türe

thebancally

Üye
Bende diyorum ki amacınız oyun oynamaksa 2 katı para verip s3 alınmaz.Benzer peformans veriyor oyun konusunda iki cihaz.Kabul etmeyebilirsin hala. Android sürümü ile oyun performansı artsaydı nexus 4 şimdiye s3 ü tokat manyagı yapardı.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bende diyorum ki amacınız oyun oynamaksa 2 katı para verip s3 alınmaz.Benzer peformans veriyor oyun konusunda iki cihaz.Kabul etmeyebilirsin hala. Android sürümü ile oyun performansı artsaydı nexus 4 şimdiye s3 ü tokat manyagı yapardı.

Benim bahsettigim olay , hangisi daha iyi oyun oynatır degil! Olay devamlı bu cihazın s3 ile karşılaştırılması , bu yazdığımın marka takıntısı ile de alakası yok ! 1997 den beri cep telefonu kullanıyorum ve su ana kadar elimden her türlü cihaz geçti ; eşime almaya telpa bayisine gittiğimde cihaz bana güven vermedi ve almadım. Onun yerine daha düşük özelliği olan ve daha pahali olan s3 mini aldım ; içim rahatmi ? evet.. Şimdi burda diyeceksiniz cihaz telpa garantili ; bende öyle düşünüyordum ancak internetten baktığınızda discovery alıp ta sorun yaşayan insanların telpa tarafından nasıl rezil rusva edildiklerini görebilirsiniz. ...

Son düzenleme:
Kerim.

Kerim.

Üye
Telpa berbat bir servis gercekten

semih69

Üye
Benim bahsettigim olay , hangisi daha iyi oyun oynatır degil! Olay devamlı bu cihazın s3 ile karşılaştırılması , bu yazdığımın marka takıntısı ile de alakası yok ! 1997 den beri cep telefonu kullanıyorum ve su ana kadar elimden her türlü cihaz geçti ; eşime almaya telpa bayisine gittiğimde cihaz bana güven vermedi ve almadım. Onun yerine daha düşük özelliği olan ve daha pahali olan s3 mini aldım ; içim rahatmi ? evet.. Şimdi burda diyeceksiniz cihaz telpa garantili ; bende öyle düşünüyordum ancak internetten baktığınızda discovery alıp ta sorun yaşayan insanların telpa tarafından nasıl rezil rusva edildiklerini görebilirsiniz. ...

Hiçte rezil eder gibi marka değil. Ayrıca sana kimse zorla discovery al demiyor. İnternetten duyduklarına da inanma bence.
Telefoncu arkadasina bir,sana iki cikolata alayim oke

Sen iste, ben paket paket alırım oke?

A.s. O telefoncu bilgisiz olduğu için Almanya'ya s4 ve s4zoom'un lansmanına çağırmıştılar. Değil mi? Bu dediklerime ister inan ister inanma. Gmd nin gpusundan iyi olsa ne kadar farkedecek. En zor oyunlarda bile takılma yok. S3 ile neredeyse aynı. Zaten o fiyata karşılık bu kadar iyi bir telefon bulman zor. Sana tavsiyem, gmd yi bir de kendi gözünle gör.
Gidipte galaxy ace , mini veya xperia tipo gibi cihazları kullanıp burda bütün android cihazları kullandım diyorsan ve bu cihazlardan herhangi birinden gmd ye geçtiysen tabikide sana çok üstün bir cihaz gelecektir.

Ben sana ne dedim? Benim s3'üm de var. 2.si ace ve türevleriyle bir tutma bu cihazı. Kendi gözünle görmeden uydurma, çamur atma. Ben sana, "gmd performans olarak s3ten iyi" demedim. Neredeyse aynı. Tamam, Samsung iyi bir marka buna birşey demem, ama sende bilmediğin bir telefonu bu kadar fazla kötüleme. Parasının hakkını fazlasıyla ödeyen bir telefon.

Türe

Türe

Üye
Sen de haklısın her lansmana çağırılan bilgili oluyor. Oraya ne idugu belirsiz kisileri de cagiriyorlar. Maksat kalabalik. Senin arkadas da gumburtuye kuru kalabaliga cagirmislar anlaşılan. Ben bile arkadaşından daha çok şey bilirken bunu düşünmek zor değil.

• Beğen

Üst Alt