gm discovery vs s3

Sponsorlu Bağlantılar

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
gm discovery vs s3
merhaba arkadaşlar ben iphone 4 alamya karara vermiştim ama dün nette geziniyordum gm d vs s3 ü gördüm gm s3 e baya fark atıyo sizce s3 ü mü alıyım yoksa gmd yi mi yada olmadı iphone 4 ü alıyım kafam karışık :bilmm telefonda beklentim rahat mesajlaşmak müzik dinlemek resim çekmek whatsapp ta mesajlaşmak bide renklilki (olursa aklımda htc 8 x 8s nokia lumia 920 nokia lumia 820)
yardım edin bide telefonların hangi rengini alıyım söylerseniz sevinirim

- - - Eklendi - - -

cevap yazmıyacak mısınız ?????????

- - - Eklendi - - -

cevap yazmıyacak mısınız yoksa çok saçma bi konu mu

achambo

achambo

Üye
fiyat aralığı ne:)

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
1000 1250

fk555897

fk555897

Üye
Bütçene uygun Lumia 920 bulursan 920 al. Bulamazsan Lumia 820 al. Bu iki telefonda işini rahatlıkla görür.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
1200 tl fiyat aralığın var madem s3 al.

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
gmd s3 ü rahatlıkşa soluyo ekran müzik fln s3 sadece kamre ve oyun performansı iyi

MrExpert

MrExpert

Üye
gmd s3 ü rahatlıkşa soluyo ekran müzik fln s3 sadece kamre ve oyun performansı iyi

Bunları söyleyen harbiden sallamış gmd nin ekran konusunda tek üstünlüğü pixsel yoğunluğudur yoksa diğer yönlerden amolod ekran çok daha kaliteli renk ve kontasrt sağlar. Müzik konusunda gmd başarız bunu dh nin videosundada deyinmiş s3 den iyi değil bunu söyleyeyim. S3 gerek bencmark gerekse diğer yönlerden gmd den üstün bir cihaz gmd nin avantajı fiyatı... Para sıkıntınız yoksa s3 alın. Bu forumda ve diğerlerinde gmd çok abartıldı diye düşünüyorum tamam f/p konusunda bir başarısı var ama bu kadarda abartmaya gerek yok heleki telefonu alıp de ortalıkta basbas bağıranlar çok fazla adam t10dan gmd ye geçmiş sonra diyorki s3 kadar iyi daha hayatında s3 satın alıpta kullanmamış :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

Nerden çıkardın? Tırnakları uzun bir tane elemanın videosu var youtube da ; saçma sapan s3 u karaladiklari! O video u kaale almamani tavsiye ederim sana. Video dan en basit örnek ; bir resim gösterip s3 u resmi guzel göstermiyor diye kotuluyorlar ; 2 cihazın parlaklığıda en yüksekte diyorlar , sonra dalga geçer gibi s3 un en dusukte olan parlaklığını çeyrek kademe yükseltiyor lar. Daha adamlar ips ekran ile amoled ekran arasindaki farkları bilmiyor ; sonrada gmd nin ekranı daha iyi diyorlar.... Yerinizde olsam o video u kaale almam....

Puck

Puck

Üye
lumia 820 derim bu söylediklerine göre

enterneoll

enterneoll

Üye
paran varsa s3 al ama yoksa gmd fakat şunu söyliyim gmd s3'ü hiç bir alanda ama hiç bir alanda sollamıyor (parası hariç)

Akıncı

Akıncı

Üye
renkli ekranı seviyorum demişsin o zaman lumia 820

maskedboy

maskedboy

Üye
kardeş ilk önce hangi işletim sistemi alacağına karar ver ben android derim:oke:

reaurora

reaurora

Üye
Nerden çıkardın? Tırnakları uzun bir tane elemanın videosu var youtube da ; saçma sapan s3 u karaladiklari! O video u kaale almamani tavsiye ederim sana. Video dan en basit örnek ; bir resim gösterip s3 u resmi guzel göstermiyor diye kotuluyorlar ; 2 cihazın parlaklığıda en yüksekte diyorlar , sonra dalga geçer gibi s3 un en dusukte olan parlaklığını çeyrek kademe yükseltiyor lar. Daha adamlar ips ekran ile amoled ekran arasindaki farkları bilmiyor ; sonrada gmd nin ekranı daha iyi diyorlar.... Yerinizde olsam o video u kaale almam....

gm discovery alip oyle diyenler cok fazla satsinda cihaza guncelleme ve destek gelsin istiyor :D

maskedboy

maskedboy

Üye
mavi forever :yuru @enterneoll sen hangi renginin kulanıyorsun ?

- - - Eklendi - - -

bide bişey sorcam benim elerim küçük s3 ü rahatlıla kavrıyabilir miyim ?

- - - Eklendi - - -

iosu es geçtim ya android yada windows
kardeş saba bir şey söyliyimmi ben galaxy s3 iphone 4s tek elle çok daha rshat bir biçimde kullandım bizim milletle aşırı bir önyargı var eğer ekran büyükse kullanımı zordur diye bir şey yok zaten artık günümüzde en az 4.3 inc telefonlar lazım rahstça kullanabilirsin :yuru

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Fiyatı yüzünden karşılaştırmak haksızlık olur.

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
zaten kararimizi verdik (biz derken ben ve kardeşim) ikimizde s3 alıyoruz

enterneoll

enterneoll

Üye
mavi forever :yuru @enterneoll sen hangi renginin kulanıyorsun ?

- - - Eklendi - - -

bide bişey sorcam benim elerim küçük s3 ü rahatlıla kavrıyabilir miyim ?

- - - Eklendi - - -

iosu es geçtim ya android yada windows

ben ilk çıktığında aldım ve o sıralar beyaz hariç başka renk yoktu türkiyede :D ellerin küçük olması çokda fark etmez telefon iyi kavranıyor 13 yaşındaki kuzenim çok rahat kullanıyor

Üst Alt