Galaxy S3 i9300 ★Aziz04★ Note 4 Lite Rom 4.4.4 v2.0 ٠•●☆★YENİ★☆●•(11-01-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Rom'u Beğendiniz Mi?

• Beğendim

Kullanılan: 88 74.6%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 12 10.2%
  • Siyah klavye mi?

Kullanılan: 22 18.6%
  • Beyaz klavye mi?

Kullanılan: 32 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    118

ElektrikTech

Üye
Arkadaşlar wifi direct çalışmıyor. Sorunu yaşayan var mı ?
Arkadaşlar wifi direct çalışmıyor. Sorunu yaşayan var mı ?

Musti190738

Musti190738

Üye
@Aziz04 v3 gelecek mi ?

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
Hocam harbiden bıraktınız mı ya :( @Aziz04

250742

Üye
Beyler blekota 4.4.4 romu kurun, üzerine (dn4 mod v10) flashlayın süper bir şey tavsiye ederim.Bir iki güne blekotanın 4.4.4 sürümü yeni sürümü hazır.Üzerine dediğimi flashlayın.Başka romların yüzüne bile bakmazsınız.S 3 için sadece iki rom kaldı.Doğru düzgün.1-Blekota 4.4.4 2- S 3 md4 (çok görsel ama ram fazla kullanıyor.Bir iki güne v 13 çıkacak v12 gps sorunlu)

• Beğen
Tepkiler: YuKa

Galaxypower

Üye
şarj nası

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
sıstemı corba nyapmıssın hocam :)))

Galaxypower

Üye
ss falan atta baklım bi

• Beğen
Tepkiler: KubilayBzk
hakan_0001

hakan_0001

Üye
kardeşim bu s3 için note 4 romları gerçekten harika ama herkesin gözünden kaçan bir kaç çalışmayan özelliği mesela wifiye bağlanmıyor bunu bir kaç rom deneyerek gördüm radyo çalışmıyor şarj çok aşırı yiyor umarım sizinkinde bu tip sorunlar yoktur. şuan indiriyorum yükleyip bildirecem verdiğin emek için ayrıca tşk ederim

edit:malesef bundada wifi bağlanmıyor

Son düzenleme:

Woleee

Üye
Aziz, hacım romu sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Galaxypower

Üye
wifi fix yardım lazım

• Beğen
Tepkiler: ElektrikTech
Musti190738

Musti190738

Üye
@Aziz04 v3 gelecek mi ?

uzman47

uzman47

Üye
stuxnet

stuxnet

Üye
Yok hocam v3 için gelmeyecek. Rom işlerini bıraktım...
Aziz usta görüşüne saygımız sonsuz her zaman yaptığın işler için minettarız sana yalnız marttan bu yana v3 için bizi baya heveslendirdin beklettin gittin bi daha geldin devam edicem dedin takipçilerin bekledi bende dahil şimdi gelip bıraktım gelmicek diyosun , olsun canın sağolsun yaptıkların için maxicep ailesi olarak teşekkür ederiz :good:

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
kendisinin zaten zamanında pek uğraştığını sanmıyorum dosyaları başka romlardan aldı topladı önümüze sundu.
bir nevi derleme romuydu.
ama genede emeğine saygı duyuyoruz.

• Beğen
Tepkiler: 250742
bjkmert45

bjkmert45

Üye
kendisinin zaten zamanında pek uğraştığını sanmıyorum dosyaları başka romlardan aldı topladı önümüze sundu.
bir nevi derleme romuydu.
ama genede emeğine saygı duyuyoruz.

Hayır anlamadığım adam daha napsın. Aldı kullandı düzenledi bize sundu. Bu iş çok kolay bir işmiş gibi burda gelip böyle konuşmanın mantığı yok. Rom kurmak dışında bir şeyden anlamayan insanların burda gelip ahkam kesmesi de biraz komik oluyor. Belki işin farkında değilisiniz ama bu şekilde forum sitelerinde insanlar hiç tanımadıkları adamlar - çocuklar için günlerini haftalarını belki aylarını veriyorlar. Burda gelip ordan burdan toplama diyorsunuz. 5 yıldır programcılık yapan bir kişi olarak, Java , C++ , Delphi, Pascal vb bir çok programlama dilini kullanan birisi olarak bu işler kolay yapılmıyor ben bunu biliyorum. Neyse. Normal de yorumlara sessiz kalırdım ama bu en son yorum biraz moralimi bozdu.

Senden allah razı olsun Aziz abi. Bize telefonumuzu sonuna kadar yeni bir hevesli kullanmamızı sağladın. Diğer arkadaşları bilmem ama benim sana hakkım helal-i hoş olsun. Sende hakkını bize helal et. Hayatında her daim başarılar abi.

• Beğen
Tepkiler: uzman47 ve Aziz04

YuKa

Üye
Beyler blekota 4.4.4 romu kurun, üzerine (dn4 mod v10) flashlayın süper bir şey tavsiye ederim.Bir iki güne blekotanın 4.4.4 sürümü yeni sürümü hazır.Üzerine dediğimi flashlayın.Başka romların yüzüne bile bakmazsınız.S 3 için sadece iki rom kaldı.Doğru düzgün.1-Blekota 4.4.4 2- S 3 md4 (çok görsel ama ram fazla kullanıyor.Bir iki güne v 13 çıkacak v12 gps sorunlu)

kardeş dn4 mod v10 nerden bulabilirim???

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Hayır anlamadığım adam daha napsın. Aldı kullandı düzenledi bize sundu. Bu iş çok kolay bir işmiş gibi burda gelip böyle konuşmanın mantığı yok. Rom kurmak dışında bir şeyden anlamayan insanların burda gelip ahkam kesmesi de biraz komik oluyor. Belki işin farkında değilisiniz ama bu şekilde forum sitelerinde insanlar hiç tanımadıkları adamlar - çocuklar için günlerini haftalarını belki aylarını veriyorlar. Burda gelip ordan burdan toplama diyorsunuz. 5 yıldır programcılık yapan bir kişi olarak, Java , C++ , Delphi, Pascal vb bir çok programlama dilini kullanan birisi olarak bu işler kolay yapılmıyor ben bunu biliyorum. Neyse. Normal de yorumlara sessiz kalırdım ama bu en son yorum biraz moralimi bozdu.

Senden allah razı olsun Aziz abi. Bize telefonumuzu sonuna kadar yeni bir hevesli kullanmamızı sağladın. Diğer arkadaşları bilmem ama benim sana hakkım helal-i hoş olsun. Sende hakkını bize helal et. Hayatında her daim başarılar abi.
düzenleme müzenleme yok kardeş. sadece dosyaları birleştirdi. sen benim hakkımda ne biliyorsunda ne konuşuyorsun rom kurmaktan başka bir şey bilmiyormusum.yav edep dersi verip durmayın artık. 5 yıldır yazılım dillerini biliyosanda kendine bilmiyorsanda kendine bu beni ilgilendiren bir şey değil burda gelip ben onu bunu biliyorum diye hava atma.ben burda emeğini kötülemiyorum saygı duyuyorum ama burda bazı arkadaşlar lafı neresinden anlıyor orası meçhul.
ağzı olan konuşuyor işte.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 250742

250742

Üye
kardeş dn4 mod v10 nerden bulabilirim???

En iyi S 3 romları Blekota ve MD 4(MISIRLI ROMANCY).Gerisi boş halen gitme ya bize rom yap.Komik olmayın.İşinize bakın.

• Beğen
Tepkiler: YuKa

Üst Alt