Galaxy S3 i9300 ★Aziz04★ Note 4 Lite Rom 4.4.4 v2.0 ٠•●☆★YENİ★☆●•(11-01-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Rom'u Beğendiniz Mi?

• Beğendim

Kullanılan: 88 74.6%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 12 10.2%
  • Siyah klavye mi?

Kullanılan: 22 18.6%
  • Beyaz klavye mi?

Kullanılan: 32 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    118
sat s3 al

sat s3 al

Üye
güncellenmeyecekmi

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Aziz abi bıraktığını söyledi yani gelmeyecek.

Aziz04

Aziz04

Üye
    Konu Sahibi
Hayır anlamadığım adam daha napsın. Aldı kullandı düzenledi bize sundu. Bu iş çok kolay bir işmiş gibi burda gelip böyle konuşmanın mantığı yok. Rom kurmak dışında bir şeyden anlamayan insanların burda gelip ahkam kesmesi de biraz komik oluyor. Belki işin farkında değilisiniz ama bu şekilde forum sitelerinde insanlar hiç tanımadıkları adamlar - çocuklar için günlerini haftalarını belki aylarını veriyorlar. Burda gelip ordan burdan toplama diyorsunuz. 5 yıldır programcılık yapan bir kişi olarak, Java , C++ , Delphi, Pascal vb bir çok programlama dilini kullanan birisi olarak bu işler kolay yapılmıyor ben bunu biliyorum. Neyse. Normal de yorumlara sessiz kalırdım ama bu en son yorum biraz moralimi bozdu.

Senden allah razı olsun Aziz abi. Bize telefonumuzu sonuna kadar yeni bir hevesli kullanmamızı sağladın. Diğer arkadaşları bilmem ama benim sana hakkım helal-i hoş olsun. Sende hakkını bize helal et. Hayatında her daim başarılar abi.
Ne hakkı kardeşim ya. Varsada helali hoş olsun.
Yaplıan hiç bir iş kolay değildir. Sağdan soldan hazır romları toplayıp önümüze sunuyor diyen bazı arkadaşlar yüzünden Rom işlerini bıraktım ben.
Dedikleri gibi olsa bile Acaba ben onlara kötülük mü ettim..?
Az uykusuz gece geçirmedim. Bir ALLAH birde ben bilirim.
Ama ne yazık ki meyve veren ağaç taşlanır..!

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al, gfbli_erdi, bjkmert45 ve 1 kişi daha
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
-

Son düzenleme:

gacvokem

Üye
emeğine sağlık kardeşim

leonine

Üye
öncelikle emeginize teşekkür ederim rom u kullanmaktayım orjinalinden daha salıklı çalıştıgını söyleye bilirim hattta harika diye bilirim ancak sadece internet paylaşım ve mobil erişim noktası acıyorum kendiliginden kapanıyor yani kendi internetimi paylaşıma acamıyorum bunun cozümü varmıdır bunu cözersen kardeşim dadından yenmez harika bir room ama buda cozulse dahada harika olur

uzman47

uzman47

Üye
öncelikle emeginize teşekkür ederim rom u kullanmaktayım orjinalinden daha salıklı çalıştıgını söyleye bilirim hattta harika diye bilirim ancak sadece internet paylaşım ve mobil erişim noktası acıyorum kendiliginden kapanıyor yani kendi internetimi paylaşıma acamıyorum bunun cozümü varmıdır bunu cözersen kardeşim dadından yenmez harika bir room ama buda cozulse dahada harika olur
Konu icinde gecmis sayfalara bakarsan bu sorun icin flaslamak icin fix dosyasi paylasilmisti...

boran42

Üye
arkadaşlar romu kurdum onnumara fakat müzik video sesleri gelmiyor yeniden başlattımmı düzeliyor snra gene oluyr sebeb nedir yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar romu kurdum onnumara fakat müzik video sesleri gelmiyor yeniden başlattımmı düzeliyor snra gene oluyr sebeb nedir yardımlarınızı bekliyorum

leonine

Üye
Konu icinde gecmis sayfalara bakarsan bu sorun icin flaslamak icin fix dosyasi paylasilmisti...

Baktım bulamadım sayfa numarası verebilirmisiniz

uzman47

uzman47

Üye
Sayfayi tam olarak hatirlamiyorum eger bu konuda bulamadiysan maxicepte blekota note 4 superlite 4.4.4 v4.6 konusunda olabilir.ayni romlar zaten bulup flashlasan sorun cozulur.

leonine

Üye
uzman47 fix dosyasını buldum wifi calişıyordu oda gitti mobil erişim noktası calışmıyordu ikiside gitti
uzman47 fix dosyasını buldum wifi calişıyordu oda gitti mobil erişim noktası calışmıyordu ikiside gitti

uzman47

uzman47

Üye
Bu romu aziz kardesim duzenleyip paylasmisti bazi sikintilardan dolayi romu gelistirmeyi birakti yani atil konuma dustu. Eger note romu yukuceksen v4.6 var ben suan kullaniyorum hicbir sorun yok hersey duzgun calisiyor siddetle tavsiye ederim.ama mutlaka megawipe yaparak romu kur...
Galaxy S3 i9300 - GALAXY S3 I9300 BLEKOTA Note 4 Super Lite V4.6 ANDROİD 4.4.4 (18.06.2015) Lollipop apps °•○●YENİ●○•° - MaxiCep konu bu dostum.

leonine

Üye
Blekota_Note4_Lite_I9300_V4.6_Aroma.zip bu romdan mı bahsediyorsun

uzman47

uzman47

Üye
Evet

leonine

Üye
deneyelim interneti paylaşa biliyormusun telden calışıyormu

uzman47

uzman47

Üye
Yukarida link verdim.

leonine

Üye
indiriyorum intenet paylaşımında sorun varmı

uzman47

uzman47

Üye
Yok hicbir hata almadim kardesim zaten yorumlara bakarsan genelde memnuniyet var. Ama yine soyluyorum mutlaka megawipe yaparak romu kurki hata almayasin :)

• Beğen
Tepkiler: leonine

leonine

Üye
tamam saol teşekkur ederim alakandan dolayı

• Beğen
Tepkiler: uzman47

Üst Alt