Avea'yı Eleştiriyorum;Çünkü Görüşlerinizi Paylaşın

Sponsorlu Bağlantılar

dinccine

Üye
en kötü operatöe en iyisi türkcell

realist47

Üye
böyle gsm nin allah belasını versin hattımı kontürlüye çevirdim nekadar borcum var dedim 100 ytl dediler verdim beş ay sonra askerden geldim icraya vermişler 300 ytl istiyolar böyle gsm olmaz olsun

solgun50

solgun50

Üye
arkadaşlar bir otobanın araçlarını küçük yola sığdırmaya çalışmak gibi maalesef ucuz ama altyapı çalışması sıfır kapsama alanına gelince adamlar tam bir facia yeni açılan vericilerinden düşünün abone merkezlerinin bile haberi olmuyo yani işleyiş çok saçma...

festival50

festival50

Üye
musterıyle ıletısımı yok musterı hzımetlerının
dınlemıyorlar sıfr bu yuzden zaten 2 hattımı turkcele tasıdım gecmıyım dıye 50 kontor falan yukleme ısteklerı oldu ama nereye kadar
kapsama alanı sorunu

lovelyx

Üye
avea fiz 1saat 1 saniye oldu mu veya 20 dakika 01 saniyede flan kapanır.arada öyle şeyler yapar.ayak üstü ordan burdan yer yani kntünüzü ama yine de bi öğrenci için en ideal hattır yaa

morfrap

morfrap

Üye
Kontör çalınıyo, geçerli bi gerekçe gösterilmiyo. Avea bu işte

c4mb4zz

Üye
BZM evde vodofone çeker ama avea vew turkcell çekmez

sgenc4

Üye
arkadaslar aveadan bıktım avea faturalı hat kullanıyorum yurtdışını arıyordum ara sıra tüm dünya paketine abone oldum aramanın dakikası 300 ykr diyorlardı bende rahat rahat konusuyordum bazen arayınca ulasamadıgım zaman telesekreter devreye giriyor ve bende kapatıyordum ve 2 saniye uzunlugu gecmiyordu ve bunun ücretlendirmesi de 211 kurus müşteri hizmetlerini aradım bana telesekreterden kaynaklandıgını bende dakikası 300 kurus degilmi ben telesekretere not bırakmaya calıssaydım ne olacaktı ki kaldıki telesekreterle konusmak istiyorum belki dedim bana kem küm ettiler dilekce milekçe sonuç olarak 150 ytl yi ödedim çok saçma bir oparatör kısacası ve bir salaklıkları da ha anlatmakla bitmez ya ...arkadasım yurtdısından beni ararken diger oparatörlerde problem yok avea hattımı(artık yok tabi) aradıgı zaman 90 senti gidiyormus kafadan telefonu acar acmaz bende aradım aveayı hattımla ilgili bir broblem var dedim bana o adam arasın bizi sen neden arıyorsun demezlermi kardesim adam türkçe bilmiyor almanca bileniniz varmı dedim yine kem küm çıldırmamak için telefonu kapadım .........

degerli43

degerli43

Üye
bu sabah avea lı oldum. vodafone nin tam seviye çektiği yerde avea 3 seviye çekiyor. hele bi de teli cebe koyarsanız hiç çekmiyor :( altyapı yok

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
evet avea berbat bişii... bi mesajı 3 4 defa gönderiyorum....

colaturka14

Üye
ben de son 1 haftadır çok yoğun şebeke problemi yaşıyorum.

colaturka14

Üye
şebeke problemi var.bayileriinde çalışan kişiler insanlıktan bihaber.kampanyalar güzel.ben hala kontör yükleyemiyorum kimse yardımcı olmadığı gibi suçlu da ben oldum.paramızla bile görüşemiyoruz yani.ayıp ettin be avea!!!

maxitr

maxitr

Üye
avea o konuya biraz zor care bulur gibi gözüküyor yaptıklarıda yapacaklarıda bukadar olur işte sonucta adı avea))))((((((

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bende memnun değilim aveadan özellikle internet konusunda yeterince özgürlük yok faturalı faturasız ayrımı Turkcell den bile fazla

admiral23

admiral23

Üye
valla millet bişey söyleyeyim.sınırsız kamu kullanıyorum ve çok memnunum.avea bence turkiye de su ana kadar en uygun operatör.bişey söylemek istiyorum arkadaşlar ama yanlış anlamayın.madem fazla kontor atıyorsa madem kesiliyorsa kullanmayın.gidin turkcell vodafone var gecin rahat edin madem rahatsız iseniz aveadan.haaa dieceksiniz avea calışanı.valla bende çok isterim avea bünyesinde calışmayı ama malesef nasıl başvurulur şartları nedir bilmiyorum.
vodafone kullandım pek bi :)randıman :) alamadım.turkcelle zaten lafım yok soydu milleti.güya kaliteli hizmet ;
o kadar parayı bana verin bende size sıfırdan yeni bi operatör kurayım.
ben eleştirmiyorum ve memnunum.haaa faturam bazen tüksek gelebilir ama konuştuğum için kendi kendine şişirme deil.teşekkürler avea yanındayım :oke:dostum :oke:

ultrAslan_89

Üye
Bütün küfürleri hakediyo ya böyle operatör olmaz olsun......:@:@:@:@:@:@:@:@

colaturka14

Üye
miraç kandili gecesi yaklaşık 400 sms yolladım hiçbiri ulaşmamış. yapacak bir şey yok.

SagoKenji

SagoKenji

Üye
hiç bi sorun yok 3-4 yıldır kullanıorum nerdeyse her aya bana özel tarifeler yapıolar sen kullandıkca onlar hediye verior süper hat:D

By_Vatan55

By_Vatan55

Üye
hiç bi sorun yok 3-4 yıldır kullanıorum nerdeyse her aya bana özel tarifeler yapıolar sen kullandıkca onlar hediye verior süper hat:D
aynı durum bende de var avea beni arıyor örnegin 39 kontore 500 yda 5000 sms ya bana özel 19 kontöre diyor ve bende hmen kabul ediyorum ben mobil ögrenciyim 100 alıyom diger gsm leri dk 2 köntor süper hangi gsm de var ,varsa söyleyin tabi şebeke sorunu var diyonuz bende telefon normalde 3 diş çekiyorsu şimdi 4 artık, bnce süper. bu kıyıgıda aveadan başka gsm yapmaz ...:oke::oke:

maxitr

maxitr

Üye
avea bence diyer operatorlere bakarak cok geride cünki dediginiz gibi kapsama alanı cok dar bu konuyla ilgili hiç bir calısmaları bulunmuyor vede müsteri hizmetleri bölümünde bence sikayetleri dikkate almılıyorlar onlara yazılı sunmak lazım herhalde

Üst Alt