Galaxy S3 i9300 [5.1.1] [Build 19] [BETA] [2015-10-06] CyanogenMod 12.1 for i9300

Sponsorlu Bağlantılar

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
[5.1.1] [Build 19] [BETA] [2015-10-06] CyanogenMod 12.1 for i9300
Merhaba MAXİCEP AİLESİ GÜNCEL Tutulmayan bir CM 12 BETA SURUMUNU Güncel tutmak için Açmak istiyorum bu konuyu

İNDİRİLECEK DOSYALAR:

ROM:

Build 15: |
Build 16: |
Build 17: |

Build 18 : |
Build 19: |

GAPPS:

ROM HAKKINDA BENİM DÜŞÜNCELERİM:
ROM Performans olarak çok güzel geçişleri çok güzel uygulamalar tam ekran görünüm olarak bagzı temalar indirerek daha da güzel yapabilirsiniz.

ROM KURULUMU:
İLK ÖNCE ROMU TELEFONUNUZA YÜKLEYİN.
ROMU DAHA KOLAY YÜKLEMEK İÇİN PHİLZ TOUCH RECOVERY LAZIM.
PHİLZ TOUCH'U 2 FARKLI YÖNTEMLE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

1. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKMEZ): ÖNCE BU DOSYAYI TELEFONA YÜKLEYİN:
SONRA TELEFONU RECOVERY MODA ALIN.(TELEFON KAPALIKYEN SES AÇMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN)

2. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKİR):BİLGİSAYARINIZA ODİN PROGRAMINI İNDİRİN:
Dropbox - 3Odin_v3.07 MAXİCEP @1553.zip
DAHA SONRA TELEFONUNUZU KAPATIN VE AYNI ANDA SES KISMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN VE ÖNÜNÜZE EKRAN GELİNCE BİR KEZ SES AÇMA TUŞUNA BASIN.
TELEFONU DOWLOAD MODUNA ALDINIZ ŞİMDİ TELEFONU BİLGİSAYARA USB KABLO İLE BAĞLAYIN BU DOSYAYI BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN:

ŞİMDİ ODİN PROGRAMINI AÇIN VE PDA BUTONUNA TIKLAYIP İNDİRDİĞİNİZ DOSYAYI SEÇİN VE START BUTONUNA BASIN.

ROM NASIL YÜKLENİR:
RECOVERY MODA GİRMEK İÇİN SEN AÇMA GÜÇ VE HOME TUSUNA BASARAK GİREBİLİRSİNİZ RECOVERY MODA GİRDİKTEN SONRA WİPE FACTORY FORMAT,WİPE CACHE YAPIN DAHA SONRA İNSTAL ZİPE GİREREK TELEFONUN İÇİNE ATTIĞINIZ CYANOGENMOD 12 LOLLİPOP BUİLD 7 DOSYASINI SEÇİP İNSTALL ROM DEYİP ROMU YÜKLEYİN DAHA SONRA GAPPS DOSYASINI AYNI ŞEKİLDE KURUN VE RESTART YAPIP ROMUN AÇILMASINI BEKLEYİNİZ İYİ GÜNLERDE KULLANIN

ROM'DAN GÖRÜNTÜLER:

ROM ALINTIDIR....

TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK SORUNLARDAN BEN VE MAXİCEP SORUMLU DEĞİLDİR.

:maxicep:

EMEĞE SAYGI...

BU KADAR EMEĞE BEĞENMEDEN GEÇMEYELİM...

KONU ANLATIMI İÇİN @burak1553 teşekkür ederim..

ROMDA KULLANDIGIM TEMA LİNK:
MeiMi CM12 Light Theme

CM12 Galaxy S6

:maxicep::maxicep::maxicep::maxicep::maxicep:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: H0lligan, ekshimtrak, mcnpl4 ve 3 diğerleri

pro.engineer

pro.engineer

Üye
build 9 çıkmış

burak1553

burak1553

Üye
Build 9:

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi

eneseser

Üye
bu romu indirmeyi düşünüyorum nasıl acaba?
şu anda blekota note 4 elite v4.5 var değiştirsemmi acaba ?
tüm sensörler filan çalışıyormu?

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
ben tavsiye ederim suana kadar bi kasma ve ya hata verdigini görmedim performansı cok iyi

onurgsli

onurgsli

Üye
bu romu indirmeyi düşünüyorum nasıl acaba?
şu anda blekota note 4 elite v4.5 var değiştirsemmi acaba ?
tüm sensörler filan çalışıyormu?

CM'lerde sadece 3g ile görüntülü arama ve hareketler çalışmaz. Ama hız yönünden en hızlı romlardan birisidir.

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
Sensörlerle pek işim olmadıgı için bilmiyorum ama müzik dinlerken telefonu ters koydugunda kapanıyor arama da konusurken falan öyle şeyler

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
konu güncellendi
[5.1.1] [Build 11]

oddish

oddish

Üye
Bunu yüklersek rootlu telefonumuzun İMEİ numarası gider mi? Aynı mı kalır?

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
efs yedegi alırsan hiç birşey olmaz ben aylardır rom yüklüyorum hic imei m gitmedi sorun olmaz olursa yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: oddish

chevy007

Üye
Arkadaslar build11'de ki gorsellik ve performans nasil, denediniz mi? Bu arada Meimi CM12 Light Theme Google Play'de yok maalesef hocam rica etsek siz yada baska kullanicilar yukleyebilir mi?

mankafadan

Üye
Görsellik iyi. Ben bunu kurmadan önce BlissPop ROM kurmuştum fakat ekranı moral bozucu biçimde kötüydü, donanımsal olarak. Screenshot aldığınızda bilgisayarda belli olmuyordu. Bütün ayarları denedim fakat iyileştiremedim. Buna geçtim, ekranı eskisi gibi değildi fakat yine daha iyiydi, ayarlardan mDNIe Scenario değiştirince düzeldi. Yazılımsal görsellik ise şahane. Lollipop'a 1GB RAM yetmiyor denince telefon kasar, animasyonlardan tat alamam sanıyordum. Gayet iyi, animasyonlar tam olmasa da yüksek performanslı. Bozulup ederse KitKat'a nasıl döneceğim bilmiyorum. Bu arada, CM 11 M8 kullanıyordum. Gayet stabil çalışıyor ayrıca, hiç sorununu görmedim henüz. Sorunuz olursa elinden geldiğince cevaplar, SS atarım :)

Musti190738

Musti190738

Üye
Görsellik iyi. Ben bunu kurmadan önce BlissPop ROM kurmuştum fakat ekranı moral bozucu biçimde kötüydü, donanımsal olarak. Screenshot aldığınızda bilgisayarda belli olmuyordu. Bütün ayarları denedim fakat iyileştiremedim. Buna geçtim, ekranı eskisi gibi değildi fakat yine daha iyiydi, ayarlardan mDNIe Scenario değiştirince düzeldi. Yazılımsal görsellik ise şahane. Lollipop'a 1GB RAM yetmiyor denince telefon kasar, animasyonlardan tat alamam sanıyordum. Gayet iyi, animasyonlar tam olmasa da yüksek performanslı. Bozulup ederse KitKat'a nasıl döneceğim bilmiyorum. Bu arada, CM 11 M8 kullanıyordum. Gayet stabil çalışıyor ayrıca, hiç sorununu görmedim henüz. Sorunuz olursa elinden geldiğince cevaplar, SS atarım :)
cm 11 m8 s3 için mi ? bir de şarj durumu nasıl

mankafadan

Üye
cm 11 m8 s3 için mi ? bir de şarj durumu nasıl
Soruyu tam anlamadım. Söylediklerimi kastediyorsan, onlar bu ROM için (5.1.1). Şarj konusuna gelince, telefonu günlük olarak aktif kullanmadığım bir şey söylemek istemiyorum fakat edindiğim izlenim KitKat ROM'larından çok küçük bir miktar daha hızlı tükeniyor, fakat bu beni etkilemedi.

-Oruc

-Oruc

Üye
    Konu Sahibi
bakın şöyle söyleyeyim size ben dger sürümlerini sıklıkla kullanırdım 3 ay kadar kullandım tek sürümü yani bu romu ne kasma nede donma gibi birşey yasamadım şarj konusuna gelirsek sürekli tarayıcı chrome vb uygulamalar kullabırsanız şarj dayanmaya bilir ama benm görüşüm hız ve görsellik isteyen varsa öneririmm

akman255

akman255

Üye
Ben kurdum gayet güzel menü a-z göre dizlmiş onu değiştiremiyorum yardım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
build 12 cikti ve yakinda 13 cikacaktir. rom ciktigindan beri kullaniyorum. bazen tarayicida agir sitelere girdikten sonra ana ekrana donunca launcher bastam yukleniyor bu sinir bozucu. zram de ise yaramadi suan zram kullanmiyorum daha seri gibi ama ayni sikinti var. orjinal romda da vardi zaten. baska launcher ile cozulebilir tabi ama boyle daha guzel. telefonda tus takimi acilirken hala animasyonda kasma var neden duzeltilmiyor bilmiyorum

webersin

webersin

Üye
Merhaba arkadaşlar s3 yavaşlığından şikayet edenler için okumanızı tavsiye ederim.

Hemen hemen hergün maxicep.com sitesi s3 ile ilgili yeni romlar varmı diye kontrol etmek için girerdim fakat bu cyanogenmod sürümü bir harika, telefonun görüntüsü hızı herşeyi harika olmuş neredeyse 2 günde bir format atan ben 1 haftadır format atmıyorum şiddetle tavsiye ederim.

Üst Alt