Aynı Cihazda Birden Fazla Rom Yükleme/Çalıştırma


ukranian

Üye
    Konu Sahibi
Birşey soracağım.
Tw 6.0.1 kurulu ve yanına cm 14.1 kurmak istiyorum. Eğer ben bu iki romu bu yöntemle kurarsan bu iki aynı uygulama ve dosyaları mi kullanacak.
Yoksa cihaz c:/ ve e:/ diye mi ayrılcak.

Yani ben mesela facebook u tw deyken kurarsam cm de bunu kullanabilecekmi? Cm de çektiğim resimler tw de gözükecek mi?
Dosya sistemi aynı kalıyor sadece sistem bölümü ayrılıyor yani Tw deki kurulu uygulamalar gidicek Cm de tekrar kurarsin ama dosya yöneticisi içindeki hersey aynı çektiğin resim her iki romdada görülür .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
  • Beğen
Tepkiler: snapdroid
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt