Haber Kırmızı Lumia1520 De Göründü

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Kırmızı Lumia1520 De Göründü

Nokia'nın 6" ekranıyla phablet segmentine adım atacağı Lumia1520'nin ayrıntıları gelmeye devam ediyor.

6" FuII HD 1080p çözünürlüklü ekranı, quad core snapdragon800 işlemcisi,2GB RAM'iyle dikkat çeken GDR3 yüklü Lumia1520'nin Kırmızı rengi de evleaks tarafından paylaşıldı. Cihazın diğer dikkat çeken özelliklerini belirtmemiz gerekirse;20MP OverSampling pureview kamera ve 3400mAh batarya olarak göze çarpıyor.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw

braayn

braayn

Üye
3400 mAh iyimiş

Ccihat67

Ccihat67

Üye
ohooo abii biri çıkmadan diğeri görünüyo :)

umutgidik

umutgidik

Üye
2499TL - (L1020'den sonraki fiyat tahminimiz) :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: OozyStaw, Ccihat67 ve umutgidik
umutgidik

umutgidik

Üye
iyi de bu cihaz bir aydır biliniyor. Yeni sızmadı yani:)

zannetmiyorum hele ki yılbaşına doğru gelirse dolar ve Euro daha aşağılarda olacak fiyat makul düzeylere iner. Fakat 2000TL'yi geçeceğini zannetmiyorum.
Abi ağzından bal damlıyor adeta, İNŞALLAH 1899TL etiketini görüp saldırırız bu cihaza :)

Son düzenleme:
Ccihat67

Ccihat67

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
piyasaları biraz takip ediyorsanız bilirsiniz. Merkez Bankası başkanı doların yılı 1.80 seviyesinden kapatacağını açıkladı. Yani %10'luk bir düşüş olacak bu da cihazın fiyatını aşağı çeker. Dolar şu anda 1.80 olsaydı Lumia1020 de 1800 civarında gelicekti ki bu rakam Nokia tarafından Ağustos ayında düşünülen
Abi ağzından bal damlıyor adeta, İNŞALLAH 1999TL etiketini görüp saldırırız bu cihaza :)

bir rakamdı.

umutgidik

umutgidik

Üye
piyasaları biraz takip ediyorsanız bilirsiniz. Merkez Bankası başkanı doların yılı 1.80 seviyesinden kapatacağını açıkladı. Yani %10'luk bir düşüş olacak bu da cihazın fiyatını aşağı çeker. Dolar şu anda 1.80 olsaydı Lumia1020 de 1800 civarında gelicekti ki bu rakam Nokia tarafından Ağustos ayında düşünülen

bir rakamdı.
Kesinlikle Çok haklısın eğer merkez bankasının öngörüsü gerçekleşirse fiyatlar bu düzeye çekilecektir otomatik olarak. L1020'nin fiyatlandırmasında dolar etkenini gözardı ettik aslında abi.

respection123

Üye
bide videolu tanıtım yapılsa

Rookie66

Rookie66

Üye
2200 ile gelir bence. OverSampling kamera neymiş ya ilk kez duydum :close_tema:

Uhops

Uhops

Üye
4,7" 5" falan neysede 6" çok fazla olmaz mı? Hadi ben neysede parmağı kısa olan insanlar nasıl kullancak :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
4,7" 5" falan neysede 6" çok fazla olmaz mı? Hadi ben neysede parmağı kısa olan insanlar nasıl kullancak :)
Bu cihazlar tek elle kullanılsın diye üretilmiyor zaten. Yani ben 920 nin bile her şeyini tek elle kullanamıyorum ki.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
YkPkY

YkPkY

Üye
E 2014 de lumialar yalan olacak,ms kendi cihazlarını üretecek.bu kadar cihaz çıkartmasının nedeni ne satarsam kar düşüncesi de alanlar ne yapacak.ms Bi yerden sonra desteğini kesecek çünkü

PureFood

PureFood

Üye
galaxy note 3 5.68 inç zaten bu da ondan az daha büyük, ama daha kaliteli ve gosterişlisi bence. Uzun vadede alınabilecek cihazlardan.

blackcemre

Üye
haber için teşekküler

merkel02

Kapalı Hesap
çok çekici yahu.. :blush::yavrum:

alical33

alical33

Üye
bu yeni live tile dizilimi çok hoş duruyor ama sadelik ortadan biraz kalkıyor bence

BelaMonte

BelaMonte

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu yeni live tile boyutu sadece seçenek isteyen kullanır:)