Haber Kırmızı Lumia1520 De Göründü

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
fiytı boş verinde mağzaya içerik gelse...

YkPkY

YkPkY

Üye
Ms Nokıa isminin 10 yıl daha kullanılacağını söylemişti bu durumda lumia cihazları bi 10 yıl daha görücez gibi belki ismi değişir ama Nokıa yazısı 10 yıl daha değişmez o yüzden içimiz rahat olsun :)

Ama gerçekten bu diziliş hoşuma gitti bi haberde fazla live tile'ın 920 üzerindede yapıldığını görmüştük burada eğer bu fazla live tile çalışması bizlerede verilirse ne ala bizden iyisi yok :D
Nokia ve asha isimlerini alt cihazlarında kullanacak.akıllı cihazlarında kendi isim koyacak.lumia diye isim kalmayacak 2014de.bu haberi okuyup paylaşmıştım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia ve asha isimlerini alt cihazlarında kullanacak.akıllı cihazlarında kendi isim koyacak.lumia diye isim kalmayacak 2014de.bu haberi okuyup paylaşmıştım.
isim konusunda Microsoft tarafından yapılan herhangi bir açıklama yok. Bazı siteler tamamen yorum ve temennilerini dile getirmiş olabilirler. Fakat bu konuda tek açıklama CEO Stewe Ballmer'dan geldi ve o da: kısa donemde bunlardan daha kısa ve güzel isim değişikliği düşünmüyoruz dedi. (Lumia&Asha)

• Beğen
Tepkiler: umutgidik
PureFood

PureFood

Üye
isim konusunda Microsoft tarafından yapılan herhangi bir açıklama yok. Bazı siteler tamamen yorum ve temennilerini dile getirmiş olabilirler. Fakat bu konuda tek açıklama CEO Stewe Ballmer'dan geldi ve o da: kısa donemde bunlardan daha kısa ve güzel isim değişikliği düşünmüyoruz dedi. (Lumia&Asha)
bu kısa dönem 1 sene civarı mı ?ayrıca lumia olarak kalması güzel de satın alınma işinden sonra microsoft lumia diye çıkacak olmasına hâlâ alışamadım.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Bu telefon sanırsam Note 3 ve Z1 le aynı standarttalar :hmmm , büyüklük işlemci ram felan

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben ana ekranda o kutucukların yapboz olmasını isterdim sevdiğim bir resmi ana ekran da görmek ve canlı kutucuklar sürekli dönüp resmi tamamlayıp tamamlayıp bozacaklar

YkPkY

YkPkY

Üye
güzel düşünce,mantıklı ve canlı

merkel02

Kapalı Hesap
inşallah hoparlör kısmı 925'teki gibi arkada olmaz.. telefonu bir yere koyduğunuzda hoparlör gömülüyor. N8'in de öyleydi.. 1020'de olduğu gibi altta olur ya da üstte..

Son düzenleme:
ON9

ON9

Üye
ben ana ekranda o kutucukların yapboz olmasını isterdim sevdiğim bir resmi ana ekran da görmek ve canlı kutucuklar sürekli dönüp resmi tamamlayıp tamamlayıp bozacaklar
sayfa resmen Mucitler odasına döndü valla. :D Beyin fırtınasının hızı saatte 180 km'ye varıyor ara ara.