Öneri Lumia 620 Mi Galaxy W Mi

Sponsorlu Bağlantılar

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 Mi Galaxy W Mi
Arkadaslar wonder var bende 100lira verip lumia 620 almayi dusnuyorum ses kalitesi nasil kulaklikta..internette benim tel kasiyo bazen lumiada o sorun varmi..androidde cok oyun var program var ama wonder cogu oynu oynatmiyor zaten 100 liraya degermi sizce..

Dejavuex

Dejavuex

Üye
wonderda kullandım ben çok yavaş rom felan yüklemek zorunda kalırsın kesinlikle lumia 620 kesinlikle..

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Videolarda gordum asphalt 7 falan oynaniyo wonderda ole oynatmaz..pekibu asphalt 7yi bedavaya yukleyememmi..

CANGO97

CANGO97

Üye
arkadaşım bende 520 var alalı 6 gün oldu mukemmel bi telefon il başta bende 620 almayı dusunuyorum flaştan dolatı fakat 520 tasarımı daha hoşuma gitti :)kesinlikle lumiA 520 VEYA 620 al kardesim 100 liraya eger pısman olmasın :)

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Peki film izlerken alt yaziyi secip eklwyebiliyomuyuz telefondan windows phone hic kullanmadim..

turbocore35

turbocore35

Üye
KESİNLİKLE 520 MİCROSOFT 2014 EN ÇOK NOKİA LUMİA 520 YE DESTEK VERCEK :D

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Kardes ikinci el 620 buldum benim tel+100 lira 620 nin ses cikisi 5800 la aynisa bi farklilik yoksa alcam androidn kulaklik sesi kotu..

theeternal

theeternal

Üye
lumia 620

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Radyo onemli degil ya benim romdada yok radyo..cift tik ne bilmem ama..Asphalt 7yi yada parali oyunlari nasil yuklerim

theeternal

theeternal

Üye
520 daha çok satıldıgı için öyle 620 ye radyo gelmedi çift tıla uyandırmada gelmedi üvey evlat
kardeş üvey evlat ne 620de ön kamera kamera flaşı var ppısı daha ıyı ve nfc destegı var batarya performansıda cok cok daha ıyı 520 fazla satılmıs olabılır ama hıçbır zaman 620den iyi bir cihaz omaz bence ama 520ninde tasarımı ıyı

Son düzenleme:
turbocore35

turbocore35

Üye
kardeş adam akıllı konussana üvey evlat ne 620de ön kamera kamera flaşı var ppısı daha ıyı ve nfc destegı var batarya performansıda cok cok daha ıyı 520 fazla satılmıs olabılır ama hıçbır zaman 620den iyi bir cihaz olamaz bunu kafana koy yani kendin 520 kullanıyon diye böyle yapıyorsun cok konusma bence520 de cok az bıse ekranı buyuk
niye abartıyorsun kendi fikrimi söyledim ben tek 520 kullanmıyorum şuan 925 de kullanıyorum :D

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Kardes suna bi cvp verin ya parali oyunlari yukleyememmi..

skynet

Üye
Düşünmene bile gerek yok al 620'yi ve keyfini çıkar wp8'in :yuru

Üst Alt