Samsung galaxy s3 minimi nokia lumia 620 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 minimi nokia lumia 620 mi ?
Samsung galaxy s3 minimi nokia lumia 620 mi ? Lumiada oyun sıkıntısı çekermiyim ?

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

MrExpert

MrExpert

Üye
Tabikide s3 mini...

Türe

Türe

Üye
Oyun uygulama dert degilse 620

avcitalip

avcitalip

Üye
Neden Lumia 620 ? :evet:

her türlü s3 mini :evet: Nokia kalitesini isterim oyunla uygulamayla işim olmaz dersen ki olması gerekir diye düşünüyorum eğer işim yok diyorsan L620 al ama bence elinde kalabilecek türden bir cihaz :evet: hemde 1.derece :( :evet: malesef...

Türe

Türe

Üye
Neden Lumia 620 ? :evet:

her türlü s3 mini :evet: Nokia kalitesini isterim oyunla uygulamayla işim olmaz dersen ki olması gerekir diye düşünüyorum eğer işim yok diyorsan L620 al ama bence elinde kalabilecek türden bir cihaz :evet: hemde 1.derece :( :evet: malesef...

Soyle soyliyim ;

Mini de birkac kasma gordum bence fiyatina degmez.

Wp hizli ve eger uygulama ihtiyacin yoksa cok guzel sosyal ag entegrasyonu var.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşların dediği gibi oyunlarla ilgilenmezsen Lumia 620

Kerim.

Kerim.

Üye
Tabiki s3 mini

gkcll

gkcll

Üye
lumia 620 tavsiye ederim şuan yetecek kadar oyun var ve geliyor
özelikle nokia koleksiyon da kendi oyun uygulama yayınlıyor başka wp8 markalara gelmeyen oyınlar lumia kullananlara geliyor ve gerçek ten çok stabil bir sistem nokia kalitesi bir olmuş ben çok beğendim tavsiye ederim

kurd-0

Üye
böyle bir karşılaştırma bile hata s3 mini

gkcll

gkcll

Üye
neden hata lumia 620 gayet başarılı ve s3 mini den iyidir

al kardeşim bu inceleme video su sana yardımcı olur

TIKLA

SheFy

SheFy

Üye
bırak s3 miniyi s3 ü bile performans testinde lumia 620 daha iyi. Çift çekirdekle dmrt .çekirdekten daha iyi performans sağlıyor wp8 ike. Uygulamalar yavaş yavaş geliyor. Bekleyemem uygulama oyun vs. S3 mini al. Yoksa tavsiyem 620

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
bırak s3 miniyi s3 ü bile performans testinde lumia 620 daha iyi. Çift çekirdekle dmrt .çekirdekten daha iyi performans sağlıyor wp8 ike. Uygulamalar yavaş yavaş geliyor. Bekleyemem uygulama oyun vs. S3 mini al. Yoksa tavsiyem 620

:hmmm Hangi performance testinde 620 s3 den daha iyi ?

lordufuk

lordufuk

Üye
Arkadaş hayal görmüş :kop:

Samet.25

s3 mini

pckobat_78

Üye
Bende aynı çelişki içindeyim. Karar veremedim bir türlü...

gkcll

gkcll

Üye
sheFy
arkadaş doğru söylüyor Browser Mark teslerinde s3 ü lumia 620 geride bırakıyor

gkcll

gkcll

Üye

:zuhaha: Evet beyler s3 cop aslinda ilk kez burada acikliyoruz.

ne alaka kardeş niye sırtarıyorsun çöp demedik Browser mark teslerinde geride bırakıyor dedim ortalık karıştırmak için saçmalıyor sun
okumayı bilmiyorsan sus

- - - Eklendi - - -

al şu yazıya ve resimlere bak da sus

Türe

Türe

Üye
ne alaka kardeş niye sırtarıyorsun çöp demedik Browser mark teslerinde geride bırakıyor dedim ortalık karıştırmak için saçmalıyor sun
okumayı bilmiyorsan sus

Sizinki gibi bir üslubu kullanan biriyle muhattap olmak istemezdim ama neyse.

Benchmarklar artık sadece egonuzu tatmin etmeye yarıyor. Bunu sadece ben değil teknolojiyi bilen , takip eden herkes biliyor. :bye2:

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
sheFy
arkadaş doğru söylüyor Browser Mark teslerinde s3 ü lumia 620 geride bırakıyor

Bu tip testlerin gercek yasamda kullanıcı deneyimleri ile alakası yok ; eger 620 browser testlerinde s3 den iyiyse , o zaman 920 den de iyi. Bizzat ben s3 ile 920 yi browser konusunda test ettim ; bazi siteleri 920 ; bazi siteleri s3 daha hizli açıyor du . Hız dememe de bakmayın ikisinin birbirine gore ; gozle gorulur bir farki yoktu.....dedigim gibi gercek hayatta bu tip testler sadece ego tatminidir.....

• Beğen
Tepkiler: Türe

Üst Alt