Öneri Lumia 620 Mi Galaxy W Mi

Sponsorlu Bağlantılar

masacre4588

Üye
    Konu Sahibi
Soulcraftmi ne vardi markette olmadi onu oynarum :) benim telded3e oynadigim hill climb racing var sadece cok oyun kaldirmiyo

q0nzalez

q0nzalez

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
lumianın bütün serilerinde var diyebiliyorum

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Benim kız arkadaşıma 520 aldık çok memnun üstelik Galaxy Wonder ile Lumia 520 yi bile karşılaştırmazsın ki Geçenlerde bir yazı okudum Lumia 620'nin sistem içerisindeki Benchmark testleri Galaxy SIII'ü bile geçmişken yani seçebilirsin. Ama! Sabırsızsan ve mağazada sıkıntı olabilir diyorsan sakın girme bu işe. Sonra bir konu açarsın buraya arabesk konuşmalar yaparsın param parça oluruz :D

kursat99

kursat99

Üye
Peki film izlerken alt yaziyi secip eklwyebiliyomuyuz telefondan windows phone hic kullanmadim..
Cevap verildi mi bilmiyorum ama cevap vereyim: Altyazılı film izleyemiyorsun. Bende -herkesin yaptığı gibi- altyazıyı filme gömerek yapıyorum. Bu konuda Total Video Converter ı şiddetle öneriyorum. İşini çok iyi yapıyor. :oke:

Rookie66

Rookie66

Üye
Galaxy wonder gibi telefon olmaz olsun bıktım illallah dedirtti bana bende var şuanda duruyor lumia 1520 yi bekliyorum hemen çıksın direk alacam Allah izin verirse. Wonder'ı tasarlayan tamam güzel tasarlamış ama o donanımı ona koyanın :sahan:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Lumia kardeş 520 al süper bişi :D

siTear

siTear

Üye
Kesinlikle 620 almalısın ben de var şuan (ŞÜKÜRLER OLSUN) gerçekten süper bir telefon Asphalt 7 yüklü fakat para ile almadım ücretsiz deniyorum şu an gerçekten muhteşem performansı var :D

Üst Alt