Samsung galaxy s3 minimi nokia lumia 620 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Polymath

Polymath

Üye
s3 mini. Nedeni ise Oyun, uygulama, özgürlük. Eger lumıa ise oyun yok uygulama yok. Hapishane. Menüde ancak ikonlarin yerini değistirirsin.Biraz abartmis olabılırım ama android marketle karşilastırdıgımızda bence normal

gkcll

gkcll

Üye
Gkcll ile bi' akrabalik var mi?

birdaha benim adım geçmesin yorumlarında senin gibi bir android fanının aklı ve tavsiye si ile telefon alan kişinin aklına şaşarım
seni çok şımartmışlar bu formda
şunuda kafana sok lumia 620 fiyat performans telefonu lumia 920 nin açtığı uygulama ve oyunuda açar Ve yürütür ve aldığı güncelleme yide alır
senin s3 minin s3 ün yaptığı işide yapmaz aldığı güncelleme yide almaz şimdi istediğini yap benden uzak ol

- - - Eklendi - - -

Gkcll ile bi' akrabalik var mi?

birdaha benim adım geçmesin yorumlarında senin gibi bir android fanının aklı ve tavsiye si ile telefon alan kişinin aklına şaşarım
şunuda kafana sok lumia 620 fiyat performans telefonu lumia 920 nin açtığı uygulama ve oyunuda açar Ve yürütür ve aldığı güncelleme yide alır
senin s3 minin s3 ün yaptığı işide yapmaz aldığı güncelleme yide almaz şimdi istediğini yap benden uzak ol

Kerim.

Kerim.

Üye

- - - Eklendi - - -

:kop2:

- - - Eklendi - - -

asphalt 5i acar oynarsin artik:d:

Türe

Türe

Üye
Uyma kerim sen de su adama. Ne oldugunu biliyoruz. Ispat edecegimiz bisey yok. Birak kendi halinde konussun.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
L620 akıcı ve hızlıdır. Ve yakında bir sürü yeni oyun gelecek.

sdtqce

Üye
S3 mini ( Ram 1gb ) Kapasite ( 16gb ) Hız olarak Tabiki S3 mini Lumia 620'nin üstün olduğu durumlar ise 64gb kadar
Lumia 620( 512 mb ) Kapasite ( 8gb) yükseltiler bilir hafıza ve
246 PPI pixel yoğunluğu var . başka üstünlük yok ..

Eğer bana sorarsan uygulama konusunda hız konusunda S3 mini ..

alperen kutuk

Üye
Lumia al uygulamalari az olsada kalitesi daha iii

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Tipi güzel olsa 620 derdim ama hic guzel degil bence.

Üst Alt