Tavsiye Galaxy W Vs Lumia 620 Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Kesinlikle wonder derim ama guncelleme yok :-D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Lumia görsellik bakımndan cok iyi ama Android daha kullanışlı benim için

maskedboy

maskedboy

Üye
arkadaşlar bu devirde artık galaxy wonder alınaz windows phone 8 li telefon zaten hiç alınmaz haa tamam doğru renkli bir kasası görünüşü biraz bitaz güzel müzik kalitesi iyi ben 2 cihazıda kullandım bak kardeş bence 2 sinide alma nokia 620 ise o kadar para vereceksin sonra oynayacak oyun olmayacak bence sen git galaxy ace 2 al artık fiyatı da gayet iyi bir arkadaş lumia 620 aldı o kadar para verdi şimdi oyun oynayamıyor :D yani bence alacağın fiyat civarı başka telefonlara yönel bu arada galaxy wonder da alma sonradan çok sorun çıkarıyor bende söylemesi

Qrdap

Qrdap

Üye
Wonder eskidi bee. Güncelleme yok bişey yok, sıkıcı. Bende Lumia yı öneririm. Hep değişiklik olur. Ama android farkınıda bi kenara koyalım :oke:

maskedboy

maskedboy

Üye
tamam doğru değişiklik güzeldir ama uygulama sıkıntısı var bence lumia para verilmez android çok daha iyi ve kaliteli

ahmetsuha525000

Üye
arkadaşlar bu devirde artık galaxy wonder alınaz windows phone 8 li telefon zaten hiç alınmaz haa tamam doğru renkli bir kasası görünüşü biraz bitaz güzel müzik kalitesi iyi ben 2 cihazıda kullandım bak kardeş bence 2 sinide alma nokia 620 ise o kadar para vereceksin sonra oynayacak oyun olmayacak bence sen git galaxy ace 2 al artık fiyatı da gayet iyi bir arkadaş lumia 620 aldı o kadar para verdi şimdi oyun oynayamıyor :D yani bence alacağın fiyat civarı başka telefonlara yönel bu arada galaxy wonder da alma sonradan çok sorun çıkarıyor bende söylemesi

Aslında buraya yazmamam gerekiyor ama bende sırf müzik için Lumia 920 düşünüyorum ama emin degilim. Abi ikisinide kullandım demişsin. Bu Mix Radio nasıl birşey içinde normal yeni yabancı müzikler var mı yoksa müziklerin mixlerimi var. Bundan emin olamadım.

maskedboy

maskedboy

Üye
aslında bu 2 telefon benim değil bazı arkadaşlarımın galaxy wonderı çok iyi biliyorum lumia 620 çok incelemedim ama genel olarak biliyorum soruya gelirsek mix müziklerin olduğu sanmıyorum normal şarkılar vardır ve galiba 1000 e yakın yada daha fazla ücretsiz müzik varmış istersen araştır. eğer amacın müzik dinlemek cideo izlemek müzik dinlemek gibi sosyal multimedya kalitesi ise lumia alabilirsin yada htc modellerinden de alabilirsin çünkü htc sin ses kamera kalitesi oldukça iyi bence bütçene göre samsung htc ve lumia modellerine bak biraz yani aklında bir kaç telefon olsun

ahmetsuha525000

Üye
Benim derdim yasal müzik. Korsan dinlemek istemiyorum. Türkiye'yi biliyorsunuz müzik servisleri fazla değil ve yabancı müziklerin %90ı yok. Olanlarda eski. iTunes var oda dinletmiyor indirmek gerekiyor. O yüzden soruyorum. Mix Radio müzik dinlemek ücretsiz bildiğim kadarıyla.

maskedboy

maskedboy

Üye
benim bildiğimde ücretsiz ama bence müzik programına gerek yok istediğim müziği indirmek için youtube dan açıyor sonra youtube mp3 dönüştürücüye giriyorum url yi kopyala yapıştır sonra beleş mp3 :D

Kerim.

Kerim.

Üye
Galaxy wonder mi aliyim yoksa lumia 620mi aliyim demiyor arkadas.galaxy w var bende onu satip 620aliyimmi diyor duzgun okuyun

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
ya karar veremedim suan bende galaxy w de sorun yok hizi performans iyi ama bu telefondan sıkıldim 620 geldi aklima siz detayli inceleme olsa hangisini tercih edersiniz ayrica lumia 620 nin kamerasimi daha iyi wonder mi kamerasi daha iyi

- - - Eklendi - - -

arkadaslar ben telefonda sunlari yaparim
whatsapp
viber tango office programi fazla kullanirim
facebook twitter internette tarayicida dolasma muzik dinleme video izleme mp3 indirme felan oyunu haftada 2 3 defa oynarim sarjida iyi gitsin 1 -1,5 gun ben boyle telefon istiyorum wonder bunlarin hepsini karsiliyor ama biraz yavas cok isiniyor telefon ve sarji 6 7 saatte bitiyor bazen beni yari yolda birakiyor wonder da harika tel
peki lumia 620 bunlari karsilarmi bu istediklerimi yaparmi fikir yurutun biraz :D

maskedboy

maskedboy

Üye
ya karar veremedim suan bende galaxy w de sorun yok hizi performans iyi ama bu telefondan sıkıldim 620 geldi aklima siz detayli inceleme olsa hangisini tercih edersiniz ayrica lumia 620 nin kamerasimi daha iyi wonder mi kamerasi daha iyi
ikiside 5 mp fakat nokia lumia 620 nin kamerası daha iyi ses kalitesi de daha iyi benim bildiğim multimedya olarak lumia 620 daha iyi fakat wp8 de uygula hiç yok yani o telefonu alacaksın sonra ne oyun ne uygulama hiç bir şey olmayacak kardeş sen bana alabileceğin bütçeyi söylesene ona göre konuşalım

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
ikiside 5 mp fakat nokia lumia 620 nin kamerası daha iyi ses kalitesi de daha iyi benim bildiğim multimedya olarak lumia 620 daha iyi fakat wp8 de uygula hiç yok yani o telefonu alacaksın sonra ne oyun ne uygulama hiç bir şey olmayacak kardeş sen bana alabileceğin bütçeyi söylesene ona göre konuşalım

hocam butce 800 ama sen butceyi bosver ben ikisinden birini tercih etcem

- - - Eklendi - - -

ben oyun oynamam zaten ben banka isleri felan viber tango onceki mesajdada belirttim programlari ona gore secerseniz :D

maskedboy

maskedboy

Üye
bak kardeş illada bu 2 sini mi almak istiyorsun burda durum biraz karışık şimdi 2 sinin ekran boyutu ve ekranı aynı birisi android birisi wp8 2 si 5 mp kamera var fakat lumia 620 daha iyi galiba ses kalitesi olarakda lumia 620 yani lumia 620 nin bana göre tek sıkıntısı uygulama olmaması eğer nokia lumia 620 alacaksan neredeyse hiç oyun oynamayacaksın bunu sana söyleleyim kardeş bak sana htc desire x öneririm hoş bir telefon ses kamera olarak oldukça iyi sen en iyisi bunları baştan sona kadar izle ve sana htc desire x öneririm bütçene en uygun telefonlardan biri

bu arada s3 mini de alabilirsin

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeş illada bu 2 sini mi almak istiyorsun burda durum biraz karışık şimdi 2 sinin ekran boyutu ve ekranı aynı birisi android birisi wp8 2 si 5 mp kamera var fakat lumia 620 daha iyi galiba ses kalitesi olarakda lumia 620 yani lumia 620 nin bana göre tek sıkıntısı uygulama olmaması eğer nokia lumia 620 alacaksan neredeyse hiç oyun oynamayacaksın bunu sana söyleleyim kardeş bak sana htc desire x öneririm hoş bir telefon ses kamera olarak oldukça iyi sen en iyisi bunları baştan sona kadar izle ve sana htc desire x öneririm bütçene en uygun telefonlardan biri

hocam desire x de on kamera olsa ben simdiden almistim onu lumia 620 de uygulama yok o sıkinti peki sarj nasil

maskedboy

maskedboy

Üye
verdiklerimin hepsi 1 günü çıkarıyor ama unuttum tam olarak nasıl :D kardeş s3 mini de alabilirsin fakat galaxy w ile ses ve kamera aynı pek bir değişiklik yok bak kardeş sen dediğimi yap sadece 30-40 dk ayır hepsini bir izle ona göre kafanda bir fikir oluşşun lumia 620 tamam güzel telefon haklısın biraz dikkat çekiyor ama herşey göründüğü gibi değil derler benim bir arakadaşım aldı ve telefona bakıyorum ne uygulama nede oyun var hiç bir şey wp8 daha çok yeni bir işletim sistemi gelişene kadar windows 9 çıkar zaten :D bence androidli bir telefon al

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
hepsini izledim lumia 620 hiz konusunda 1 numara orasi dogru uygulamada yok demisler ama benim kullandigim dunyadaki.onemli uygulamalar wp8 de var wonder 1 yil kullandim sorun cikarmadi ama ram.konusunda sıkintili bjraz yavas karar verdim 620 alacagim alacaklar icinde tavsiye olsun ve birde wp8 hiz konusunda bence android ve iosdan daha hizli kasmayan sistem videolardada kiyaslamalarda kaniti var

maskedboy

maskedboy

Üye
hepsini izledim lumia 620 hiz konusunda 1 numara orasi dogru uygulamada yok demisler ama benim kullandigim dunyadaki.onemli uygulamalar wp8 de var wonder 1 yil kullandim sorun cikarmadi ama ram.konusunda sıkintili bjraz yavas karar verdim 620 alacagim alacaklar icinde tavsiye olsun ve birde wp8 hiz konusunda bence android ve iosdan daha hizli kasmayan sistem videolardada kiyaslamalarda kaniti var
bunun nedeni kapalı kaynak kodlu olmaları ve ve ek bir arayüz olmaması ve senin kullandığın versiyon android 2.3 ve samsungun en eski touchwizz sürümü şimdi android 4.0 sonrası oldukça stabil zaten 5.0 ile telefonlar müthiş olacak yani dediğim gibi wp8 geçişlerde hızlı diye telefon hızlı olmuyor mesele htc desire c 600 mhz işlemcisi var ama arayüz geçişleri galaxy s2 den daha iyi :D bu sadece yazılımsal bir şey neyse kardeş ne diyim hayırlısı olsun ama amacın ses kamera video internet ise ya lumia 620 yada htc desire x olmalı htc nin kameraları zaten iyi beats audo ses kalitesi var ve android sen bilirsin