Note kullanalar cevap verebilirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Note kullanalar cevap verebilirmi?
Merhaba ben note2 almayı düşünüyorum ancak sizlere sorum var.
1.Hiç cebinizdeyken oturunca rahatsız etti mi?
2.Kullanırken ve çok büyük ellerinizin olmadığını düşünürsek rahatsız edermi?
3.Kalemi ekrana dokundurunca bi çizilme hissine kapılıyormusunuz? Bu çok önemli çünkü ekranı çizersem varya ufff.
4.Not un ekran kalitesinden ve hassasiyetinden yeterince memnunmusunuz?
5.Performans olarak ne düşünüyorsunuz? Benim 1-2 kez denediğim notları hızlıca ekran değiştirme menü açma falan basit şeyleri hızlıca yapınca bana bazen geç cevap veriyordu. Bu günlük kullanımda söz konusu mu?
6.Resimleri dosyalara ekleme özelliği gerçekten çok işinize yarayan faydalı bir özelikk mi yoksa tam istediğinizi yapamadığınız reklam mı?
7.Son olarak benim ya laptop+lumia almam yada note2 almam gerek. Çünkü laptopla ödev, internet ve birazda oyun oynamam gerek. Ve hemen eskimemesini istediğim tek laptop 2350 tl. Yanına da lumia alınca sanırım 4000tl olacaktır. Note2 bunları aratırmı? Yani dosya hazırlamak özellikle gerçekten de kolaymı?
Note2 çıktığı hafta alıcam yüksek ihtimal. Bu sebepten bunları soruyorum. İlginiz için teşekkürler.

15097

15097

Üye
Bartu abi'yi buraya davet ediyoruz :D :alkis

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve TheMadness
TheMadness

TheMadness

Üye
Bende s3 var otururken rahatsız ediyor gerçekten

15097

15097

Üye
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
s3benim üçin pek sorun değil elüme falan oturttum ama note2 cidden çok büyük. Yanlız sorularım hala açıkta birtek madness abimden oturma cevabı gelmiş :ehe

15097

15097

Üye
s3benim üçin pek sorun değil elüme falan oturttum ama note2 cidden çok büyük. Yanlız sorularım hala açıkta birtek madness abimden oturma cevabı gelmiş :ehe
note2 ele oturmaz.ele oturacak cihaz icin baskalarına bak bence :)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi

note2 ele oturmaz.ele oturacak cihaz icin baskalarına bak bence :)

peki önerebileceğin bilgisayarı aratmayacak bir cihaz varsa iyi olur:) cidden sürekli bunu düşünüyorum taşınabilirmi diye

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
note2 yi ya iki elle kullanacaksın ya da bir zemine koyup spen ile kullanacaksın malesef tek el cihazı değil..

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
note2 yi ya iki elle kullanacaksın ya da bir zemine koyup spen ile kullanacaksın malesef tek el cihazı değil..

şimdi note2nin ölçülerini çizdim ele otururmu diye kestiğim kağıda göre evet oturuyor tek elle dikey kullanabilirim:) yalnız cepte taşımak sorun olacağa benziyor. Ben hala bunun kalemai ekranı çizermi sorusunu merak ediyorum

Placebo-

Placebo-

Üye
Tek ele oturur ama baş parmağın üst ekrana yetişmez. Evrim geçirip parmaklarının uzaması lazım. :ehe
Ultrabook alabilirsin. + lumia :)

15097

15097

Üye

şimdi note2nin ölçülerini çizdim ele otururmu diye kestiğim kağıda göre evet oturuyor tek elle dikey kullanabilirim:) yalnız cepte taşımak sorun olacağa benziyor. Ben hala bunun kalemai ekranı çizermi sorusunu merak ediyorum
:kop2: Kalemi ekranını çizse Samsung yanında kalem verir miydi sence? :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

kesinlikle çizmez çizse ne anlamı kalır Eren özel üretiliyor o kalemler.

15097

15097

Üye
Tek ele oturur ama baş parmağın üst ekrana yetişmez. Evrim geçirip parmaklarının uzaması lazım. :ehe
Ultrabook alabilirsin. + lumia :)
ultrabooklar pahalı.arkadas her ikisinide tek bir yerde toplamak istiyor :ok2:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ultrabooklar çok pahalı malesef.. Eren sen en iyi surface tableti bekle her işini görür o senin :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Placebo-

Placebo-

Üye
Aynen onu söyleyecektim. Surface + Lumia'da alabilirsin. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt