Note kullanalar cevap verebilirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Aynen onu söyleyecektim. Surface + Lumia'da alabilirsin. :ehe

aynen surface ucuz olacak surface ile Lumia da alabilirsin Eren.. Bir surface ve bir lumia 820 sana 2000 tl ye falan gelebilir :hmmm

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Note 2 'nin ekranı çiziliyor mu yahu S3 Videolarını izlerken ekrana çiviyle kalemle falan sürtüyorlardı çizilmiyordu onu düşünürsek Note 2 daha iyi cihaz yani :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
note diyorsanız 1.6 olması sizi aldatmasın s2 ondan daha hızlı ben iki cihazıda kullandım s2 mi satıp note aldım beğenmeyip geri verdim ve s3 aldım,cebe oturmama sorunu bazen ceketlerde sorun olabiliyor ama cebinize çok rahat bir şekilde oturuyor :evet: kullanırken tek elle kullanamıyorsunuz ve telefonla görüşürken gerçekten çok cins duruyor ama beğendiyseniz alabilirsiniz beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilecek bir telefon ve samsung daha note'dan desteğini kesmedi note 2'de olan özellikler note'a da gelecekmiş :evet: :oke:

- - - Eklendi - - -

Note 2 'nin ekranı çiziliyor mu yahu S3 Videolarını izlerken ekrana çiviyle kalemle falan sürtüyorlardı çizilmiyordu onu düşünürsek Note 2 daha iyi cihaz yani :hmmm

3-4 ay sonra bakarsanız gorilla glass 2 bile çiziliyor ama kılcal çizikler tabiki

Why Always Me

Why Always Me

Üye
note diyorsanız 1.6 olması sizi aldatmasın s2 ondan daha hızlı ben iki cihazıda kullandım s2 mi satıp note aldım beğenmeyip geri verdim ve s3 aldım,cebe oturmama sorunu bazen ceketlerde sorun olabiliyor ama cebinize çok rahat bir şekilde oturuyor :evet: kullanırken tek elle kullanamıyorsunuz ve telefonla görüşürken gerçekten çok cins duruyor ama beğendiyseniz alabilirsiniz beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilecek bir telefon ve samsung daha note'dan desteğini kesmedi note 2'de olan özellikler note'a da gelecekmiş :evet: :oke:

- - - Eklendi - - -

3-4 ay sonra bakarsanız gorilla glass 2 bile çiziliyor ama kılcal çizikler tabiki

Kılcal çizik olsun yahu o kadar sorun etmem de çok büyük çizikler falan adamı sıkıntıya sokar :)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Tek ele oturur ama baş parmağın üst ekrana yetişmez. Evrim geçirip parmaklarının uzaması lazım. :ehe
Ultrabook alabilirsin. + lumia :)

15097nin dediği şekilde istiyorum. Ultrabook alıcaktım bir ara ama istediğim özellikte olanlar yeni çıkacak ve 2500+ fiyatı var. Evrim geçirmeme gerek olmaz zaten üst barı çok kullanmam :)

e oyun ve ödev işlerini hallettiğine göre aramayı da telefonla yapıversin işte almasın yenisini :)

sanki surface daha pahalı gibi geliyor. Ayriyetten surface alırsam tamam oyun ve ödev işi halledilir ama ayriyetten otobüste okulda falan 3g işini nasıl çözeceğim? Hem otobüste tableti cebime koyup müzik dinlemek hatta müziği değiştirmek de kolay olmayacak. :D ama eğer surface ucuz olursa düşünebilirim.

aynen surface ucuz olacak surface ile Lumia da alabilirsin Eren.. Bir surface ve bir lumia 820 sana 2000 tl ye falan gelebilir :hmmm

birde bu lumiaya hafıza kartı gerekecek :hmmm ama inşallah 2si dediğin gibi olur. Ama hala şu noteun multitaskingi resim kopyalaması falan daha iyi duruyor. Üstelik hepsi bir arada. Çok kararsızım yaa :(

Placebo-

Placebo-

Üye
surface'de ki paintten resim kopyalayıp sunum oluşturabilirsin. :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bartu abi'yi buraya davet ediyoruz :D :alkis

Yetiştim :kıskıs:

Sorularına kendi açımdan cevap vereyim ;

1-)Daha önce söylediğim gibi ben alt ceplerde ya da çantada taşıyorum bu yüzden kendi açımdan problem olmuyor.Okula giderkende ceketinin cebinde çok rahat taşıyabilirsin.Eğer ceket yoksa pantolon cebinde heleki okul pantolonlarından biraz problem olabilir.Yürürken ince olduğundan hissetmiyorsun fakat otururken kesin rahatsız eder.

2-)Ben kullanırken problem olmuyor fakat küçük elli birisinin kullanması problem olabilir.Sen denemişsin tek elle kullanabilecek kadar büyük ellerinin olduğunu söylemişsin o zaman problem yok.Tabi tek elle kullanmak sorun oluyor ben ya bir elimle tutup diğer elimle S-Pen ile kullanıyorum ya da iki elimle birden kullanıyorum.Tabi bir Iphone gibi tek elle rahat rahat kullanılmıyor.

3-)Öyle bir şey yok zaten olsa Samsung o kalemi oraya koymazdı.Zaten uç tarafı öyle resesif ekranlar kalemleri gibi sert değil.Gayet yumuşak ve kolay kullanım sağlıyor.Hatta o kadar alıştımki çoğu zaman mesajları onunla yazıyorum internette kalemle geziyorum.Angry Birds'ü kalemsiz oynayamıyorum mesela.

4-)Bence gayet yeterli.Telefonu aldığımda (Bir arkadaş ile takas ettik) ekranda jelatin vardı ve çiziksizdi.Jelatin ekranın kalitesini bozduğundan çıkardım ve şuan en ufak bir çizik bile yok.Tabi kullanmadığım zamanlarda ekranın önü daha önce dediğim dediğim kap ile kapanıyor.Yani kullanırken çizilmedi henüz.

5-)Performansını internetten videolara bakarak araştırabilirsin.Sık sık arkadaşlarımın telefonlarını kullanan biri olarak özellikle tarayıcısının Galaxy SII'den daha iyi Galaxy SIII'e ise yakın olduğunu (Bazı durumlarda daha seri bile açıyor) rahatlıkla söyleyebilirim.Zaten internetteki sayısız karşılaştırma videosunda da genelde böyle.Bugüne kadar menüde veya oyunda kastığına şahit olmadım.Fakat bir teknoloji mağazasında kullanırken menüde bile kasmıştı o tarz yerdeki harap olmuş telefonlara pek güvenilmemeli :hmmm

6-)Ben pek kullanma gereği duymadım.1-2 kere test ettim gayet hoş bir özellik ama benim gibi birisi için pekte gerekli değil.Ayrıca Samsung Note 2'nin yazılımsal özelliklerinide getireceğinden çok daha hoş olacak.

7-)Doğrusunu söylemek gerekirse Note 2 sadece bir telefon.Bir laptop'un ne oyun ne de internet performansını sağlayabilir.Bence Lumia + laptop çok daha iyi bir seçim olacaktır fakat pahalıya gelir.Ayrıca şunuda belirteyim alacağın laptop ne kadar iyi olursa olsun bir masaüstünün yerini tutmaz.Ben senin yerinde olsaydım bir Laptop + Lumia veya laptop + Note 2 alırdım.Sadece Note 2 bir yere kadar çünkü.Ödevlerini yaparken ister istemez problem yaratacaktır çünkü.Ben senin yerinde olsaydım laptop'u alıp 2013 başındaki Lumia'ları beklerdim.Bekleyemeyecek olursamda Note 2 ve laptop alırdım :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: EroL
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
note 2 yi alsa laptop a ihtiyacı kalmaz ki Bartu :kıskıs:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
5.5" boyutlarında ekrana sahip olan Note 2 için akıllı telefon yerine tablet yavrusu demek daha doğru bir terim olur :) Güncelleme aldı bugün Note 2. Ekranı ikiye bölebiliyor, iki pencerede çalışabiliyorsunuz.
Galaxy Note 2 güncellendi

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

sırf onun için note2 istiyor zaten :hmmm

Bende onun için en azından ucuz office programları için bir laptop öneriyorum.Öyle kaliteli bir şey alması gerekmezki eğer bilgisayarı varsa zaten gerek yok ama bilgisayarı yoksada bir 1000 liralık bir laptop ve Note 2 çok çok iyi olacaktır bence.

5.5" boyutlarında ekrana sahip olan Note 2 için akıllı telefon yerine tablet yavrusu demek daha doğru bir terim olur :) Güncelleme aldı bugün Note 2. Ekranı ikiye bölebiliyor, iki pencerede çalışabiliyorsunuz.
Galaxy Note 2 güncellendi

A hemen bakayım gelmiş mi bana güncelleme.Bu özellik cidden çok hoş eğer yanlış anlamadıysam ilk olarak Note 10.1'de gördüğüm özellik bu.Aynı and browser ve not defteri açılıyor ve resimleri kolayca not defterine kopyalayabiliyor, internet sitesindeki haberleri not alabiliyorsunuz.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Bende onun için en azından ucuz office programları için bir laptop öneriyorum.Öyle kaliteli bir şey alması gerekmezki eğer bilgisayarı varsa zaten gerek yok ama bilgisayarı yoksada bir 1000 liralık bir laptop ve Note 2 çok çok iyi olacaktır bence.

A hemen bakayım gelmiş mi bana güncelleme.Bu özellik cidden çok hoş eğer yanlış anlamadıysam ilk olarak Note 10.1'de gördüğüm özellik bu.Aynı and browser ve not defteri açılıyor ve resimleri kolayca not defterine kopyalayabiliyor, internet sitesindeki haberleri not alabiliyorsunuz.

note 2 güncellendi Bartu sana nasıl gelsin ki :hmmm

Placebo-

Placebo-

Üye
Ödev deyince aklıma geldi..
Surface'de office programlarıda var. Bu durumda daha iyi olmaz mı?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

portlanır custom romla falan sanırım :hmmm

Her türlü gelirde Samsung'ta Note 2 özelliklerinin Note'a geleceğini söylemişti bunlarda gelir bence :hmmm

Ödev deyince aklıma geldi..
Surface'de office programlarıda var. Bu durumda daha iyi olmaz mı?

Ya tabi var olur Note'de de office için programlar var fakat bunlar istediği kadar başarılı olsun bir bilgisayarda yapmak gibi olmaz bundan bahsediyoruz.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Her türlü gelirde Samsung'ta Note 2 özelliklerinin Note'a geleceğini söylemişti bunlarda gelir bence :hmmm

Ya tabi var olur Note'de de office için programlar var fakat bunlar istediği kadar başarılı olsun bir bilgisayarda yapmak gibi olmaz bundan bahsediyoruz.

ama şuda var microsoft office uygulamasını android ve ios için yayınlayacak ios yayınladı bile sanırım :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt