SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICI KULÜBÜ

Sponsorlu Bağlantılar

okanki

okanki

Üye
Note 4 telefonumu Eylülün 20sinde garanti için telefon toplama merkezine verdim.26 eylül de manisa tamir merkezine ulaşmış. bugün ayın 7 si manisayı arıyorum batarya değişti anakart değişecek parça bekleniyor diyor. Yasal tamir günü ne zaman biter. Başlangıç 20 si mi 26 sı mı baz alınır?

okanki

okanki

Üye
Bugün 420 mb Civarında bi güncelleme geldi. Nedir Bilen var mı? Acaba saat ile ilgili mi?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
güncellemeyi yapanların dediğine göre evet saat düzeliyormuş güvenlik güncelleştirmesiymiş ben polonya romu kullanıyorum bir kaç gün önce gelmişti

karakartal44

karakartal44

Üye

Güncelleme hayırlı olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: azsxd
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
son güncellemeyi yapan arkadaşlar telefondan memnun musunuz hata ile karşılaşan oldu mu başka forumlarda çok şikayet var

karakartal44

karakartal44

Üye
son güncellemeyi yapan arkadaşlar telefondan memnun musunuz hata ile karşılaşan oldu mu başka forumlarda çok şikayet var
Kurduktan sonra wipe ları yaptığım için şuan gayet stabil.
Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Kurduktan sonra wipe ları yaptığım için şuan gayet stabil.
Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım.

çok şükür bendede yok ama çoğu kişi şikayetci wipeleri yaptıkları halde donma kasma ısınma hızlı pil tüketimi sorunları olduğunu söylüyorlar

• Beğen
Tepkiler: karakartal44
karakartal44

karakartal44

Üye
Arkadaşlar yeni güncelleme geldi. Hadi hayırlı olsun.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bende tam güncellemeyi yazmaya gelmiştim arayüzde filan değişim var mı yoksa sadece kasım ayı güvenlik güncelleştirmesimi şu an mercana stock v6 kullanıyorum çok memnunum

karakartal44

karakartal44

Üye
bende tam güncellemeyi yazmaya gelmiştim arayüzde filan değişim var mı yoksa sadece kasım ayı güvenlik güncelleştirmesimi şu an mercana stock v6 kullanıyorum çok memnunum
Birkaç resim paylaşabilir misin yada en kullanışlı özellikleri nelerdir o kullandığınız romun.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burda tanıtım videosu var

• Beğen
Tepkiler: karakartal44
sercanmayıs

sercanmayıs

Üye
Nougat gelicekmi acaba note 4 e

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sercanmayıs

sercanmayıs

Üye
Umarim gelir

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal2378

kartal2378

Üye
arkadaslar kendi yarayicisini kullaniyorum telefonun,fakat arka planda sekme acma olayi yok,cihazdaki tarayici sürümü 4.0.20.66, forumlarda tarayicinin yrni surumunu bulup indirdim,4.2.00 küsürlü versiyon ,ama yüklemeye çalıştığımda uygulama yükleneMedi hatası veriyor . sizce çözümü nedir?

_ardaa

_ardaa

Üye
366,58MB bir güncelleme geldi iniyor şuan, maksat konu canlansın diye bilgilendiriyorum.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
_ardaa

_ardaa

Üye
değişiklik yok pil optimizasyon diye yazıyordu, pek değişiklik göremedim pil konusunda, pili yeni değiştirdim çünkü

FK5896

FK5896

Üye
Note 4 zamanını doldurdu artık arkadaşlar. Bende bu kadar sorunlu telefon görmedim. Şebeke sorunundan tutunda anakart arızasına kadar. Ilk 6 ay sıkıntısızdı. Şimdi bir sürü sıkıntısı var. Kamerasında yeşil mavi kırmızı çizgiler çıkıyordu değiştirmişlerdi az önce aynı sorun yine belirdi. Amoled yanığı denilen şey var. Servisi berbat ötesi resmen.. artık samsung almam. Bu konuda apple gerçekten iyiymiş bunu anladım. Arkadaşın 5s i bozuldu ilk götürmesinde değişim yaptılar..

Üst Alt